Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי פורד קונקט

koro
שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אני מעוניין לקנות פורד קונקט ולהוסיף מאחורה עוד מושב או ספסל על מנת שיהיו לי 6-7 מקומות ישיבה.

השאלה שלי היא האם בכלל זה אפשרי? האם מבחינה חוקית זה אפשרי ? אם כן, למי אני פונה כדי להוסיף את המושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פונה לאלכס אוריגינל שנמצאים בנתניה.

הם מתעסקים עם זה.

האם זה אפשרי? צריך לבדוק, אתה צריך לבדוק שאין כלום מתחת, ושזה בטיחותי וכדומה.

וכמובן אחרי הכל לקחת אישורים ולעמוד בעמדה מספר 1 בחולון.

אני חושב שזה לא יהיה לך משתלם ולכן תתחיל לחפש ג'מפי.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי ללכת מלכחתילה על מסחריות מהעבר שהציעו אפשרות כזו - יש פיאט דובלו בודדות עם 7 מושבים, וגם פיג'ו פרטנר בודדות בגרסה מוארכת עם 7 מושבים.

בכל מקרה, זו משימה נדירה כי אלו רכבים מאד נדירים.

באופן מעשי, לכל רכב מסחרי / סטיישן ניתן להרכיב ספסל מאחור. אם כי, לא ידוע לי עניין הבטיחות וההתאמה צריכה להיות טובה.

אגב, לי היה ספסל מקורי לדייהטסו גראן מוב (מושב שישי/שביעי עם חגורות בטיחות) ומכרתי אותו לבעל פולקסווגן פאסאט סטיישן ישנה שהרכיב אותה אצלו. כך שעם דמיון וידיים טובות ניתן לעשות הכל. וספסלים אולי תמצא בפירוקיות.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדה אחת היא עמדה שבה אתה מגיע עם הרכב, ובוחנים לך את הרכב אם הוא עומד בתקנים והדרישות לאחר שינוי מרכב(הוספת כיסאות/הורדת כיסאות ועוד).

כמו כן, הם לא יסתכלו עלייך בלי שתביא אישורים ממתקין מאושר של משרד התחבורה- אלכס אוריגנל/ חברה נוספת שאני לא זוכר את שמה.

הם יציינו את השינוי שאתה עושה במרכב, יבדקו לך את הרכב, מספר מנוע תואם לרישיון ועוד ועוד, בין היתר בדקו תקינות של חגורות וכדומה ובמידה והכל יאושר, אני מאמין שישלחו אותך לשקילה ואז שתחזור אליהם(השקילה נמצאת לידם) והם יתנו לך טופס שאותו תצטרך לתת לפקידה במשרד רישוי על מנת שהיא תעדכן את הרישיון רכב ותוציא לך אחד חדש עם כמות המושבים החדשה.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, שאלתי פעם בחור עבד באלכס אוריגינל כמה יעלה לי רק בדיקות+ המצאת אישורים כדיי שיסכימו להסתכל על הרכב בעמדה 1- וזה יצא משהו בסביבות ה1500.

השאלה היא כמה יקחו על העבודה, ועל עלות ספסל מתאים+ התאמות וכדומה.

אם תרצה חלונות זה גם יעלה לך יותר.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לך לחסוך את הטרטורים ולבדוק את הקונקט ששווקה עם 8 מושבים.

מדובר בדגם הארוך יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ביררתי אצל אלכס אורגינל והוא טוען שזה בלתי אפשרי . הם אמורים להחזיר לי גם תשובה לגבי הוספת המושב ברכבים כמו ברלינגו קנגו ודובלו. בכל אופן האם אתם מכירים עוד מישהו שמתעסק עם הוספת מושבים?? אשמח לשמוע.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא מת על הגמפי . אם לא יהיה ברירה ואם אשיג את הסכום הנדרש אז אלך כבר על מזדה 5 או אולי פיגו 307 .

בכל אופן אני אמשיך לברר על הקונקט . אני פשוט מת על הררב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב ?

קיימת ברלינגו/פרטנר מקוריות עם 7 מושבים החל ממודל 2009. לא סופר נפוצות, אבל יש פה ושם. מדובר במרכב ארוך יותר לעומת הדגם הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי אם באלכס אוריגינל אמרו לך שזה לא אפשרי, אז זה כנראה לא אפשרי.

הכי טוב זה שתיסע לשם ושהם יראו וימדדו, אולי יוכלו להוסיף לך 2 מקומות בלחץ מאחורה.

אלכס אוריגינל היא אחת החברות הגדולות ביותר בתחום.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי שוב אצל אלכס אורגינל ואין מצב להוסיף מושבים מכיוון שברשיון רכב הם הוגדרו לכמות ספציפית. כנראה שאפנה לבדוק את הברלינגו שהגיעו עם יותר מקוצות . אקווה למצוא. אפשרות נוספת שאמרו לי היא לבדוק אצל יצרן הרכב האם אפשר להוסיף חגורה נוספת בספסל האחורי ובכך תיפתר הבעיה . למרות שמבחינה חוקית אפשר להושיב 4 בספסל האחורי ורק 3 חגורים כל זה בתנאי שאין הגבלה ברשיון הרכב למס' הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...