Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלות באיביזה בת חודשיים

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

חברי רכש את הרכב הנ"ל לפני כחודשיים לערך(SEAT IBIZA SC 1.6)ועם כל היתרונות של הרכב,שקט ממשי מרכב חדש לצערי אין.

נתחיל בכך שיש לרכב "קירקושים"בלוח המחוונים(ממש מזכיר שיפשוף של שני קלקרים אחד בשני)לאחר חקירה קצרה הבנתי שהוא לא הרכב היחיד עם התופעה(בלשון המעטה...) חיישני הרוורס פשוט עובדים ומזהירים באופן קבוע(גם כשאין שום עצם מאחור)ופתאום מפסיקים לעבוד לחלוטין..(מישהוא אמר התקנה מקומית?)ידית חיצונית של דלת נוסע נפתחת-נתקעת-משתחררת בהפתעה גמורה לאחר מספר שניות בצורה מפתיעה וברעש מבהיל.

טורים לא יציבים לסירוגין,רעש מהמזגן וחיבור AUX שלא עובד כלל.

לצערי חברי אינו טיפוס לוחמני שייסע ויחסום את הכניסה לצ'מפיון עד לטיפול נאות בכל הריג'קטים(הוא הזמין את הרכב כ12 שעות לפני שיצאו עליו במבצע FF2במחיר מוזל וגם את זה הוא ספג...)

בכל מקרה רציתי לשתף אתכם בחווית רכישה שהיא לא להיט בלשן המעטה...

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, בעיית הסל"ד הלא יציב היא אינה בעיה אלא אופי המנוע ואין מה לעשות. כנ"ל לגבי המזגן - ככה הוא.

כשהתלוננו בפביה על בעיית רעש מוזר בחלק מהזמן, והסברתי שכך היא מערכת המיזוג ברכבים האלה - כל העולם יצא נגדי בטענה שאני טועה (וזאת אחרי שהייתה ברשותי איביזה עם בעיה שכזו, בין היתר), אז בבקשה - זה קיים גם באיביזה.

לצערי הרב - אין יותר מידי מה לעשות. במידה ובעיית הסל"ד מחריפה, גשו למוסך לביצוע דיאגנוסטיקה.

לגבי ה-AUX שיבדקו ויחליפו חיבור אם יש הצורך, זה לא תקין.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רעש שיפשוף בלוח המחוונים זה לא בלוח המכוונים :)

היה לי את הרעש המון זמן ואף אחד במוסך לא ידע מה זה בכלל.

תעשו ניסוי די טמבלי כזה, חבר שלך יסע ויתן נגיעות מהירות בגז בהילוך 2 (אני מנחש שזה קורה לך בהאצות וכאלה ואחרות)

אתה תשמע שהרעש מגיע מכוון פדל הגז או יותר נכון מכוון הקיר לייד פדאל הגאז.

שם אתה תפשפש באצבע ממש ליד נקודת המפגש של קופסת גופי החימום (שם הם נמצאים בתחתית הפאנל המרכזי ברכב ליד פדאל הגז).

אתה תימצא שם סוג של אטם גדול מאוד שבתוכו עוברים צינורות מערכת הקרור ברכב שתפקידם לחממם את האוויר באופן קבוע שכשתרצה אתה תוכל להדליק חימום ברכב תוך שנייה.

האטם הזה משתפשף בין כל הפלסטיקים שם, אם אתה תנסה להזיז אותו אם האצבע שלך אתה תשמע את אותו רעש חריקה, קח לך ספריי שמן שלא פוגע בגומי ותן באותו מקום שפריץ.

אם אתה עדיין לא מבין על מה אני מדבר גש לרכב ותפשפש באותו מקום מימין לדוושת הגז בדיוק איפה שהקונסולה המרכזית נוגעת בקיר האש.

כנראה שהתקינו לחבר מערכת מולטימדיה אין באפשרותם לחבר את הAUX המקורי של הרכב למערכת החדשה.

עריכה: http://www.youtube.com/watch?v=8NG2N9n2Fok

בזמנו עשיתי וידאו על הבעיה לפורום אנגלי ששם זמן רב חשבנו ממה זה נובע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS בין אם הבעיה ידועה או לאו, וגם אם הרכב יצא ככה מהמפעל וכל המוסכניקים מכירים את הבעיה, זו עדין בעיה.

ואם VAG נחשב מותג כה יוקרתי שיוציא או עדכון גרסה או ריקול למייצב או לחלק שגורם לבעיה.

חוץ מזה, יש לי ספק גדול מאוד שלא התריעו על הבעיה של הסל"ד בבדיקות שעשו לרכב לפני ששלחו אותו לייצור המוני.

ממליץ לחפש בגוגל בעיית סל"ד באנגלית לרכב הזה, אם מדובר בבעיה ידועה זה יהיה בפורומים בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על ההתייחסות,

אוראל(איפה נעלמת?:wink:)אני לא מקבל את התשובה הזאת -"ככה זה וזהו זה" לעזאזל! אנחנו בסוף 2010,אין אף אחד שיכול לקום עם פתרון לתופעה הזאת??

יבגני(זה השם?)-הרעש ברכב הנ"ל מגיע בוודאות מהדש(אם אתה תופס את הצילינדר הימני ומעט מזיז אותו אתה פשוט יוצר את הרעש מבלי להתאמץ בכלל)אתה רק מכין אותי לבאות עם רעש נוסף,לפחות אני לא יהיה מופתע...

אוראל-לגבי חיבור הAUX כפי שכתבתי-הבחור פספס את המבצע עם המולטימדיה והמחיר המוזל ב12 שעות ככה שיש לו את המערכת המקורית שמגיעה עם הרכב והעסק אמור לנגן(בדקתי 3 פעמים עם ספר הרכב)

ואל תשכחו את הידית המרגיזה והחיישנים...:twisted:

בכל מקרה-אני שכנעתי אותו לרכוש את הרכב הנ"ל ובינתיים לא נעים לי בכלל...בקיצור-105 אלף שקל וטעם מר.

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר,

סתם סקרנות, כמה ק"מ הוא גמע עם האוטו כבר?

נעשו התקנות מקומיות? אני מדבר על מרימי חלונות וכאלה. אני מניח שכל "נגיעה" כזאת מגדילה את הסיכויים לקרקושים ורעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל ערימת הבעיות שיש לי ברומסטר דווקא ביציבות הסל"ד אין בעיה.

בהנחה ומדובר באותו מנוע אז כנראה שזה לא מאפיין את כולם.

על הרעש מהמזגן גם אצלי לא הצליחו להתגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באיביזה 1,4 מאותו מבצע ואין לי שום בעיות סל"ד...הוא עומד יציב היכן שהוא אמור להיות, כשהמנוע חם כבר ובעמידה- בערך 700סל"ד או משהו באיזור, אבל יציב.

ורעשים מהמזגן..אני גם לא הבחנתי.

יש לי רעש אחר, שאינני יודע אם מההתחלה או התחיל לאחר מכן, בערך בשלב ביניים בין עמידה לנעילת ההילוך הראשון, אבל אני קצת שם רדיו ונגמר הסיפור.

ואני פדנט בכל הקשור לדברים האלה..זה הרעש היחידי שיש לי, בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.4 שונה מה-1.6, לכן כל בעלי ה-1.4 לא מכירים את בעיית הסל"ד המדוברת.

אמיגר, או שיש לך רכב מיוחד או שאינך מודע לבעיה - והיא קיימת בכל הרכבים עם המנוע המדובר בלי יוצא מן הכלל, בלי קשר לסוג התיבה המשודכת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר,

סתם סקרנות, כמה ק"מ הוא גמע עם האוטו כבר?

נעשו התקנות מקומיות? אני מדבר על מרימי חלונות וכאלה. אני מניח שכל "נגיעה" כזאת מגדילה את הסיכויים לקרקושים ורעשים.

לגבי ק"מ-בערך 3000ק"מ ולגבי התקנות מקומיות,אני מעריך שהחיישנים הותקנו בארץ(הרמקול שלהם תלוי על החוט...)

הרמת חלונות מתבצעת ע"י לחיצה ממושכת על השלט אז לדעתי העסק מקורי.

ניסיתי לשכנע אותו לתת לי לרכוש ולהתקין חיישנים בעלות של 120 שקל(!)אך הוא סירב(בכל זאת רכב חדש)החיישנים שהתקנתי עובדים מצוין(טפו טפו טפו)וגם נראים לא פחות טוב מההתקנה המקומית של צ'מפיון ושות' (שדורשים 1200 שקל על חיישנים שכאמור לא עובדים)

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...