Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהרו לתחנות: הדלק מתייקר ב-2.5%

Netto
שימו לב! השרשור הזה בן 5055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מצדיק חס וחלילה את הממשלה, אכן מס הבלו גבוה מאוד, אבל לא צריך לבכות על כל עליה של מחיר הדלק במיוחד שלא יודעים את העבדות, מה לעשות זה המצב בעולם.

בקשר לדוגמה שלך, כאשר חבית נפט עלתה 120+ דולר, הדולר נסחר בארץ קרוב ל-3 ש"ח! לעומת זאת היום הדולר כבר נסחר קרוב ל-4 ש"ח. בנוסף לזה העלו את המס על הדלק לפני כשנה+- (לא זוכר בדיוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מצדיק חס וחלילה את הממשלה, אכן מס הבלו גבוה מאוד, אבל לא צריך לבכות על כל עליה של מחיר הדלק במיוחד שלא יודעים את העבדות, מה לעשות זה המצב בעולם.

בקשר לדוגמה שלך, כאשר חבית נפט עלתה 120+ דולר, הדולר נסחר בארץ קרוב ל-3 ש"ח! לעומת זאת היום הדולר כבר נסחר קרוב ל-4 ש"ח. בנוסף לזה העלו את המס על הדלק לפני כשנה+- (לא זוכר בדיוק)

אני לא יודע מה איתך אבל מחיר דלק בארה"ב :

לפי האתר הבא :

http://gasbuddy.com/

ניקח את הערכים היותר יקרים בטבלה שלמטה. מחיר גלון הוא 2.6$ .

שער הדולר נכון לעכשיו : 3.888

שער המרה גלון לליטר :

1 גלון = 3.78541178 ליטר

מכאן נובע :

מחיר ליטר = 2.67 שקלים חדשים. יש שם גם מקומות יותר זולים ששם זה 2.4 לליטר.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז? תשווה לאירופה, תראה שפתאום מחירי הדלק בארץ נראים לך הגיוניים.

גם מחירי הרכבים בארה"ב הרבה יותר זולים מאשר בארץ, ועוד לא מעט דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל מחיר דלק בארה"ב :

לפי האתר הבא :

http://gasbuddy.com/

ניקח את הערכים היותר יקרים בטבלה שלמטה. מחיר גלון הוא 2.6$ .

שער הדולר נכון לעכשיו : 3.888

שער המרה גלון לליטר :

1 גלון = 3.78541178 ליטר

מכאן נובע :

מחיר ליטר = 2.67 שקלים חדשים. יש שם גם מקומות יותר זולים ששם זה 2.4 לליטר.

פשוט מדהים.

אני מדמיין מצב שבו פתאום המחיר בארץ ירד למחיר כזה, באותו יום השיקול של חיסכון בדלק יעוף מהחלון!

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, עזבו אתכם מהשוואות.

ארה"ב זה גן עדן מוטורי, גרמניה - תשתיות כביש מדהימות, לונדון -תחבורה ציבורית יעילה להפליא, מדינות סקנדיביה - רמות שכר שאנחנו יכולים לחלום עליהם וכו' וכו'.

פה עושקים את האזרח, מעמד הביניים שמחזיק את הכלכלה הישראלית. אתה ואני שצריכים כל יום לעבור שבעת מדורי גיהנום בפקקים אין סופיים כדי להגיע לעבודה. מחירי הדלק כאן תמיד במגמת עליה, גם אם לעיתים נדירות יש הורדה מינורית של המחיר.

וללא קשר למחיר חבית נפט, כבר הראתי בפוסט הקודם שהמיסוי על הדלק רק עולה, וצפוי לעלות בהרבה בקרוב. הכל בגלל גחמות של פקידי אוצר וממשלות (כל הממשלות) שמנותקות לחלוטין מהציבור שמחזיק את הכלכלה הישראלית.

ובכלל, אם כבר הוזכר שער הדולר, הידעתם שמחיר הדלק בישראל מחושב לפי איזור מסויים ספציפי באיטליה בכלל. מדוע שם? לאוצר הפתרונות.

אז במקום להוציא קיטור בפורום, בואו נעשה מעשה ונכריז על יום ללא תדלוק. אם זה לא יכופף את חבורת האטומים שסוחטים אותנו יומם ולילה, אני לא יודע מה כן. ואם יום אחד לא יעזור, נוסיף עוד יום. מספיק עם האדישות. זה כמובן מחייב ידוע של החרם בכל פורום אפשרי, בתפוצת דואר אלקטרוני רחבה, והפצה מפה לאוזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז? תשווה לאירופה, תראה שפתאום מחירי הדלק בארץ נראים לך הגיוניים.

גם מחירי הרכבים בארה"ב הרבה יותר זולים מאשר בארץ, ועוד לא מעט דברים.

ו...באירופה יש גם תחבורה ציבורית תיקנית.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במקום להוציא קיטור בפורום, בואו נעשה מעשה ונכריז על יום ללא תדלוק. אם זה לא יכופף את חבורת האטומים שסוחטים אותנו יומם ולילה, אני לא יודע מה כן. ואם יום אחד לא יעזור, נוסיף עוד יום. מספיק עם האדישות. זה כמובן מחייב ידוע של החרם בכל פורום אפשרי, בתפוצת דואר אלקטרוני רחבה, והפצה מפה לאוזן.

אני בעד - 15.7.2010 לא מתדלקים!

http://www.facebook.com/profile.php?id=772602450&v=wall&story_fbid=134545606575022#!/group.php?gid=16950359258

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, עזבו אתכם מהשוואות.

ארה"ב זה גן עדן מוטורי, גרמניה - תשתיות כביש מדהימות, לונדון -תחבורה ציבורית יעילה להפליא, מדינות סקנדיביה - רמות שכר שאנחנו יכולים לחלום עליהם וכו' וכו'.

בשנים הקרובות מדינות סקנדינביה יפשטו רגל וכל החגיגה הסוציאלית שלהם תסתיים בקיצוץ עצום אחד. אי אפשר לעבוד 5 שעות ביום 4 פעמים בשבוע ולקבל הכל בחינם. אני ממליץ לך לא לפתוח עיניים על מדינות אחרות. בכל מקום יש חרא. בארצות הברית 17% אבטלה, נשיא נאיבי חסר ניסיון, חוב לאומי עצום. אירופה יבשת גריאטריה ורק עניין של זמן עד שהם יתחילו לקרוס. וכך הלאה. אם כבר העתיד נמצא במזרח הרחוק בסין, הודו, דרום קוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:twisted:

נו זה שטויות,אתה הרי תילך יום לפני/אחרי ותדלק מספיק בשביל כל השבוע.

כשהייתי בתיכון היה רעיון כזה על העלאת המחירים של השיחות בסלולר, שלחו בזמנו בICQ שבתאריך X לא מדברים יותר.

בסופו של דבר כולם התקשרו יום למוחרת לחברות שלהם ודיברו איתם כפול.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לנסות קצת יותר לחסוך בדלק בתור התחלה שיפסיק לתדלק את הרכב שלו במקומות כמו פז סונול או דלק שלוקחים כמעט תמיד מחיר הרבה יותר גבוה לליטר , אני אישית מתדלק בתחנה של סד"ש שנמצאת בכפר יונה ושם לוקחים לי רק 6 שקל לליטר עגול וזה כבר לבד חוסך לי כמה גרושים למיכל מלא , דבר שני שאפשר לעשות זה לא לנסוע במהירויות מעל 80 קמ"ש , כל נסיעה מעל 80 מגבירה משמעותית את הצריכה , אפילו בכבישים מהירים אפשרי לנסוע 80 אפילו אם זה ממש נסיעה איטית אבל זאת דרך מעולה לדעתי לחסוך עוד כמה שקלים בתדלוק הבא , עוד דבר חשוב אחד שלא כולם תמיד שמים לב אליו זה לדאוג שתמיד הלחץ אוויר בצמיגים יהיה מלא ותקין , כל ליטר אוויר שחסר בצמיגים משמעו עלייה בצריכת הדלק ובלאי מוגבר לצמיג , אם אפשר עדיף כל יום ללכת ולמלות אוויר אם צריך כמובן , זה לא עולה לכם כסף , אני אישית קניתי מכשיר קומפרסור נייד שמתחבר למצת ואפשר למלא איתו אוויר בכל מקום , הוא נכנס לתוך קופסה קטנה כזאת ישר לבאגאז , מאוד שימושי אם אתם תקועים באיזה חור בארץ ואין שום תחנה למילוי אוויר בסביבה , עוד דבר שאפשר לעשות לחסוך בדלק זה כמובן להימנע כמה שיותר מלחיצות חזקות מדי על דוושת הדלק ולנסות לנסוע כמה שיותר רגוע , האצה פתאומית ופתיחות מהירות מדי מעלות דרסטית את הצריכה של הרכב מה שלדעתי הוא דבר מיותר לעשות אלא אם אתה עושה מירוצי רחוב בשכונה שלך..

בקשר למחירים העולים של הדלק אין הרבה מה לעשות תאמת אולי חוץ מהפגנות שלדעתי האישית לא יעזרו הרבה במדינה מושחתת ורקובה כמו שלנו , גם ככה כל הפקידים שם בממשלה שמים זין על האזרח הקטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו זה שטויות,אתה הרי תילך יום לפני/אחרי ותדלק מספיק בשביל כל השבוע.

זה ממש לא שטויות ככה מתחילים - אתה מוזמן להשאר באזור הנוחות שלך וראות איך השילטון עושה

מה שבא לו כי אזרחים יושבים בחיבוק ידיים! אפשר לדמות את זה לניסוי ששמו צפרדע בסיר והעלו את הטמפרטורה

בהדרגה עד הצפרדע התבשלה ככה מעלים כל פעם עוד כמה אחוזים בדלק ועוד כמה אחוזים במים יותר נוח לא

לעשות כלום ולקטר! מתחילים ביום ללא תדלוק אחרי זה עושים שיירה לאט לאט המסר יעבור כמו שלאט לאט הם

מעלים את המחירים בלי שום סיבה הגיונית!

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מתדלק בתחנה של סד"ש שנמצאת בכפר יונה ושם לוקחים לי רק 6 שקל לליטר עגול

לפני העלייה האחרונה במחיר, המחיר היה 6.03 ש"ח לליטר בסד"ש שליד כפר יונה

הבוקר הוא כבר 6.18 ש"ח אאל"ט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא שטויות ככה מתחילים - אתה מוזמן להשאר באזור הנוחות שלך וראות איך השילטון עושה

מה שבא לו כי אזרחים יושבים בחיבוק ידיים! אפשר לדמות את זה לניסוי ששמו צפרדע בסיר והעלו את הטמפרטורה

בהדרגה עד הצפרדע התבשלה ככה מעלים כל פעם עוד כמה אחוזים בדלק ועוד כמה אחוזים במים יותר נוח לא

לעשות כלום ולקטר! מתחילים ביום ללא תדלוק אחרי זה עושים שיירה לאט לאט המסר יעבור כמו שלאט לאט הם

מעלים את המחירים בלי שום סיבה הגיונית!

מצטרף ומחזק! הכח הוא בידנו. אי אפשר רק לקטר ולא לעשות מעשה.

חלק מהאנשים כאן מדברים כאילו הכסף גדל על עצים, או בגלל שאבא שלהם ממן את הדלק.

צריך לנסח אימייל תמציתי, קולע וברור ולהתחיל להפיץ בתפוצת נאט"ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...