Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריקול? הגיע תורה של הלמבורגיני

YaronMi
שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שצחקנו על טויוטה, גילינו שגם האמר הולכים למוסך אח"כ דודג' קרייזלר וג'יפ, בעלי הגולף והסוזוקי אלטו, והנה הגיע תורה של מכונית קצת יותר יקרה, המורצ'ילאגו :lol:

ריקול ל428 דגמי מורצ'ילאגו מהשנים 2007-2008 בשל חשש לדלקה כתוצאה מדליפת דלק, למזלם של בעלי הלמבורגיני התיקון חינם :lol:

לכתבה המלאה:

http://www.autoblog.com/2010/05/24/lamborghini-recalling-2007-2008-murcielago-models-over-possible/

לבעלי המורצ'ילאגו כאן בפורום, למטה תוכלו לקבל קצת פרטים למי לפנות, תהנו 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה, איך התקלה היא מ2007, ורק עכשיו נזכרים לטפל בה? וזה לא רק פה, גם ההאמרים קראו לדגמים מ2006, איך השנה פתאום מגלים את כל הפאדיחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שהתיקון הוא חינם,לא הייתי רוצה לדעת כמה זה עולה.

בנאדם קונה מכונית ב-2 מליון שקל ואתה חושב שעלות התיקון זה מה שיטריד אותו ?

:roll:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח צודק,אבל עדיין עוגמת נפש.

צריך לסוע עם הלמבורגיני שלו עד לשם וזה.

סביר מאוד להניח שהם יציעו לשלוח נציג לביתו כדי לאסוף את הרכב לביצוע התיקון.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני והשכן שלי נבהלנו מאוד, התקשרנו בבהלה ליצרן אבל הוא הרגיע אותנו ואמר לנו שהדלק בארץ כ"כ גרוע שאין לנו מה לחשוש מדלקה.

נרגעתי אך בכל זאת העדפתי לנסוע לעבודה שלי דווקא עם ה-TS שלי, ככה בשביל השקט הנפשי.

השכן עשה גם כן ונסע ברכבו השני-שרייד 91.

:twisted:

מה שאני לא מבין זה, איך התקלה היא מ2007, ורק עכשיו נזכרים לטפל בה?

בהרבה רכיבים שמרכיבים מערכת מכנית שלמה ישנם תקלות שמופיעות אחרי פרק זמן מסויים.

זה יכול להיות למשל חלק חדש מבחינה הנדסית שתכנון שגוי שלו מביא לירידה באיכותו לאורך השנים.

כמו למשל צינור דלק מרכזי שמתייבש באופן לא סביר אחרי X שנים.

במקרה הזה מדובר על ריתוך סביב משאבת הדלק, שיכול להינזק אחרי מספר שנים בשל מספר רב של גורמים שאולי ולא נלקחו בחשבון (התחמצנות, ריתוך לא נכון בין אלומיניום, זיקון לא טוב של החומר המרותך[שהולך ונחלש בזמן או בטמפ'], חומר גלם מיצרן צד ג' שלא עבר בדיקות איכות) וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...