Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גירשו אותי מפורום טסים לחו"ל, מה עושים בפראג

rgunv
שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוחלט ע"י המושלת העליונה שיש צורך בטיסה לחו"ל (כנראה שהיא החליטה שיש לי יותר מדי כסף בארנק הסטודנטים שלי).

מה מעניין, "מסעיר" ועדיין בדרגת הלא מעייף, אנחנו משתכנים במלון פנורמה שקר כלשהו במרכז העיר ונהיה מצוידים בכרטיסי נסיעה וכו...

לא אכפת לי גם לבזבז קצת כסף העיקר שיהיה מעניין.

ולכן אני מחפש המלצות ל:

אזורי טיול עם נוף יפה.

אזורי קניות בלי יותר מדי תיירים.

מיני מסעדות, אין לי שום בעיה עם כל מיני שרצים.

בתודה, גיא ב.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האזור המרכזי של פראג הוא אזור תירותי.

משהו כמו דיזינגוף-בוגרשוב-קינג גורג-שינקין בתל אביב.

את הכל אפשר לעשות ברגל אם המלון במרכז.

כלומר באזור של השדרה המרכזית-המזיאון הלאומי והפרש עם הסוס.

איך לבלות שם - (אין שם ים וכאלה) אבל יש נהר גדול מאד.

יום ראשון - סיור כללי והיכרות עם המקום

יום שני - סיבוב לקתדרלה הגותית ברגל דרך גשר קארל וכל השאר כבר יתחבר לכם.

יום שלישי - נסיעה לקרלו-ויברי - לוקח יום שלם.

יום רביעי - השלמת מקומות שלא טחנתם אותם כבר 1000 פעם ברגל, השלמת קניות, וביקור בקניון - חביב לא יותר.

נסיעה בחשמלית - חמוד ביותר ומומלץ.

מסעדות - מחירים כמו בארץ, אוכל סבבה ומגוון.

תחפשו את המסעדות "המקומיות".

בירות - לשתות רק מקומיות הן מעולות לטעמי.

ביליו בערב - לא יודע (אני נשוי +1 :wink:) לא קיבלתי פס (אבל יש מלא קזינואים, פאבים ובחורות בכניסה (את זה כן הצלחתי לראות)).

קניות - כל מיני צעצועי עץ זה סבבה - לא יותר.

בהצלחה.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי ש"השחור" זה סתם שטויות וויתרנו על זה.

כחובב מוזיקה אני כן מצטער שלא הלכנו לאחד מהמופעים המוזיקליים בכנסיות ברחבי העיר בערב.

לא ללכת לרובע היהודי - כלומר לאתרים שרוצים כסף!

היהודים האלה פשוט גנבים! :evil: יותר יקרים מכל האתרים האחרים.

אני לא מבין, בשביל לראות בית עלמין יהודי (או בית כנסת) אני צריך לשלם כסף?

מזה ראיתי מספיק כשביקרתי במחנות השמדה בפולין.

בכללי - לכל חובב אדריכליות ואירופה הקלאסית - זה המקום ללהיות בו.

מבחינתי (כאדריכל) זה היה פשוט להיות 4 ימים בספר ארכיטקטורה.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לבאס אותך אבל לטוס לפראג עם החברה זה יותר גרוע מלבוא למסעדה עם סאנדביץ' :wink:

לפראג טסים רק עם חברים!

אם כבר לטוס עם החברה (בזול) זה לבטן גב בטורקיה או לסוף שבוע בביוון\קפריסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לבאס אותך אבל לטוס לפראג עם החברה זה יותר גרוע מלבוא למסעדה עם סאנדביץ' :wink:

לפראג טסים רק עם חברים!

ברור.

אני יודע על בתי מלון בפראג מציעים שירות לילה לגברים אומללים שהגיעו עם זוגתם (שתחיה)

עבור איפסון האישה לכל הלילה ב-100 קורונה בלבד כדי שהגבר יבלה עם החברים והז#$%ת.

:shock:

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בפראג בסוף דצמבר.

אלכוהול -אלכוהול טוב ( מיני בירות , בחרובקה , אבסינט ) משקאות אלכוהוליים במחיר זנות!! ( בירה כהה חצי ליטר במכולת 2 שקל , בפאב מהחבית 5 שקל ) . אנחנו שתינו רוב הזמן שהיינו שם ותקציב השתיה היה מזערי.

אזורי קניות - באזור הSTARE MESTO ואזור המצודה מרוכזים רוב החנויות לתיירים . בכולן מוחרים את אותה הסחורה , אני קניתי לעצמי חולצות עם הדפסים חמודים ( וגסים:twisted: ) , מצית מתנה , וקפוצ'ון חמוד של דגל צ'כיה , כוס בירה והכיתוב PRAHA DRINKING TEAM - משם אפשר לקנות מתנות להביא לארץ.

באזור הNOVE MESTO ובכיכר ואצלב ( תחנות מטרו MUSTEK ו MUSEUM ) נמצאות רוב החנויות היותר יוקרתיות. המחירים בשמיים ,ובגדול לא ראיתי דברים שאין בארץ , אבל אני בן 18 , לא הסתובבנו שם כל היום . באיזור ההוא יש חנות של MARKS & SPENCER , כך שלקחת את ה"מושלת העליונה" לשם יכול להיות דבר די כדאי :-P.יש מרכז קניות יוקרתי בשם PALADIUM.

אוכל - האוכל זול . הן במסעדות המזון המהיר , והן בכל מיני מסעדות "עממיות " ( הכוונה שבהן יש מאכלים לאומיים ) . מומלץ לקנות באחד ממיליון הדוכנים נקניקיה על האש עם לחם - עולה 50 קרונות ודי משביע בשיטוטים בין המוזיאונים .

מוזיאונים - אני הייתי במספר מוזיאונים נחמדים : מוזיאון הקומוניזם ( בחיי שכשפלטתי שם מילה ברוסית האוצרת הסתכלה עליי במבט מלא שנאה ) - הכניסה לא כ"כ זולה ( אם זכרוני אינו מטעה אותי אז בסיסות ה200 קרונות ). כמו כן היינו גם במוזיאון של שדים ורוחות ( חמוד , לא יודע אם זה יעניין אתכם ) . יש גם מוזיאון של אביזרי מין . באזור המצודה יש את הקתדרלה , שהיא ממש מגניבה מבחוץ , וגם מבפנים. אבל לטעמי זהו המקום היחידי ששווה ביקור במתחם המצודה ( מחיר הכניסה לכל המתחם לדעתי לא מצדיק את עצמו ) , עדיף להסתובב ליד המצודה בגדה המערבית , גם חינם , גם בתים ורחובות יפים - שם גם הנוף היותר יפה לדעתי.

בכל מוזיאון שמכבד את עצמו יש הנחה לסטודנטים.

תתכונן לראות הרבה , אבל הרבה שקודות.

It's never what it seems

You're watching the return of the machines

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחובב מוזיקה אני כן מצטער שלא הלכנו לאחד מהמופעים המוזיקליים בכנסיות ברחבי העיר בערב.

זמרים וביצועים בכלל לא משהו. פסטיבל אבו גוש הרבה יותר טוב.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם לכמה ימים לפני חצי שנה בערך.

המון איזורי טיולים, עיר יפייפיה בכללי, חובה לראות את הגשרים, הכנסיות, קתדרלות, בית המלוכה הישן, כיכר סטרומצקה, לתת גיחה לקארלו ביבארי, פאבים, תיאטראות (יש תיאטרון שחור לבן מיוחד ויפה), קונצרטים נחמדים וזולים, אלכוהול טוב, יש המון פאבים מצויינים.

אל תהסס להזמין מלון יחסית רחוק ממרכז העיר, בזכות הרכבת התחתית אתה תגיע מכל מקום לכל מקום בלא יותר מ- 10-15 דקות.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הרכבת התחתית - אמנם אמצעי נוח להגיע ממקום למקום אך יש להיזהר מאוד. לא יודע אם המצב עדיין אותו הדבר, אך לפני מס' שנים כשהיינו בפראג, ניסו לגנוב לאבי מהתיק שהיה על גבו. אבי תפס אותו בדיוק כשהרכבת עצרה והגנב ברח.

אז תשים לב.

מה שכן, זה אחל'ה אמצעי תחבורה - גם נגיש ונוח וגם זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזהירו אותי מכל מיני הכייסים אך הבנתי ששם זו סוג של מכת מדינה וזה מה יש...

הסנדביצ' שלי טעים אז לא אכפת לי להסתובב איתו במסעדות.

חיפשתי את המוזיאון הזה ולא כל כך מצאתי אז יותר פרטים יעזור.

ושוב תודה לכולם

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לבאס אותך אבל לטוס לפראג עם החברה זה יותר גרוע מלבוא למסעדה עם סאנדביץ'.

תנסה את זה, יש מצב שאפילו היא תצא חרמנית..

www.darling.cz

כן, זה אמיתי, במקום יש אווירה נחמדה מאוד ואחלה מוסיקה. לא שלמישהו היה אכפת מהמוסיקה, או מהמקום, או ממשהו אחר חוץ מ:

1280.jpg

1280.jpg

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עיר יפהפיה, בחורות כוסיות עם מינים מינימליים ומכוניות שבחלקן הגדול עולות כמו דירת 3 חדרים בבאר שבע.

בשלב מסוים בפסקתי להתייחס לכל מה שבארץ עולה פחות מ300K, מוניות וולוו ובמוו, A6/8 וכו, סיטרואן XM בכללה ניצפו בכמות גדולה יחסית. בין המכוניות של הספקתי לצלם היו כמה פרארים, עוד מזארטי, בנטלי, קיא סיד ספורטיבית ויפהפיה(ידנית, מונמכת, עם איזה קיט חיצוני מרושע למראה) ועוד.

*התמונות צולמו במצלמת שקר כלשהו, תוך כדי תנועה ורטינות מצד המושלת שאפילו בפראג אני מתעסק באוטואים כך שאני לא לוקח אחריות על האיכות, אני מניח שחלק מהמכוניות כדוג' הפיאט והרנו הגיעו כבר לארץ, אני פשוט לא ראיתי.

*אפילו מכוניות עם תוו נכה היו ידניות, מה זה אומר עלינו?

*הפורש פאנארמה השחורה צולמה במקום חברה שלי שעמדה ולא הבינה מה אני מצלם.

למי שאינו מקפיד על כשרות לא תהיה בעיה להסתדר, ישנן מספר מסעדות מומלצות (המחיר - בערך שליש מהמחיר בארץ), העיר יפה ומאחורי כל פניה מסתתרת עוד פנינה ארכיטקטורית, רוב הבחורות בסדר גמור עד שמרימים את הראש ומסתכלים על הפנים, קניות אין יותר מדי קצת בגדים קצת מזכרות (גם ככה הכל סיני), הבנתי שכל מוצרי הטיפוח זולים בהרבה, התושבים מוזרים מעט (רואים שהיחס המנומס הוא עניין של חינוך ולא רצון הדבר מתבטא במיוחד אצל המוכרים השכירים בחנויות שמרגיש כמו שאריות מהתקופה הסובייטית).

הטיול מומלץ במיוחד במחירים שבהם הוא משווק.

DSCN0540.JPG

DSCN0552.JPG

DSCN0556.jpg

DSCN0560.JPG

DSCN0569.JPG

DSCN0571.JPG

DSCN0580.JPG

DSCN0607.jpg

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...