Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט SQ בזיל זול ופשוט

s3t
שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי , אפילו עם רוקבוקס אי אפשר להשוות משהו כזה למחשב..

אם זה מבחינת שליטה

אם זה מבחינת אופציות

בנוסף - עד שהוא לא יעשה את זה אי אפשר לדעת איך זה יתנהג בסביבת רכב

אם הנוחות שימוש מספיקה בזמן נסיעה

ועוד ועוד

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון - אבל כל מה שאני חיפשתי בזמנו היה סה"כ מקור שמוציא אות אופטית וזהו...

ואז אמרתי לעצמי אם כבר זה משהו שבא במקום שבו הHU היה יושב אז כבר ללכת עד הסוף

ועכשיו אני רואה את הנגן הזה שאותו חיפשתי מלכתחילה והוא עוד עולה פחות מ70 דולר....

אאאאאאאההההההההההההההההההההההההה

זה כל מה שיש לי לאמר :?:-D:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לאופיר

מעבר לSQ מבחינת bit-perfect output לא רואה קשר בין פרוייקט CARPC לחיבור נגן MP3 לDAC.

מה עם navigation

מה עם touch interface

מה עם נפח (כמעט) לא מוגבל למוסיקה

מה עם הצגת סרטים

אם כל מה שרצית זה רק מוסיקה וSQ אז יכול להיות שבאמת עשית טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט של סוני הוא עם רשת נגדים מבפנים (הדגמים הישנים עם חוטים שמתחברים לHU), כנ"ל גם שלט של iriver. מה שנשאר זה או להחליף את הנגדים בסוני או לתקן תוכנה של iriver (יש בו תוכנה של rockbox, שהיה opensource, אפילו פעם קימפלטי אותה)

כזכור לי הדגמים של שלטים עם נגדים וחיבור חוטי הם X2S\X4S. משתמשים בהם הרבה בבניות carpc.

פעם הזמנתי את samples של maxim, ויכול להיות שיש לי בבית הגיוק המדובר, אך בזמנו לאחר חקירת דאטהשיט התבררו הדברים שרשמתי. יכול להיות שפספסתי משהוא בזמנו (זה היה מזמן והייתי צעיר).

הנושה של חוסר תצוגה של ווליום גם מטריד אותי.

מקסימום ישים מיקרוקונטרולר עם מסך 16X02 ויסגור את הסיפור.

אז יהיה אפשרי לשלוט גם בסיבוב, גם בשלט וגם בלחיצות. אולי גם אלחוטי.

זה מתחיל להיות מסובך... let's keep it simple

[under construction]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת עשיתי טעות ובאמת לא עשיתי טעות

נפח זה לא בעיה בנגן שכזה - אפשר לחשוב שלא נסתדר עם 20 גיגה של MP3...

ויש גם של 40 ו60 ו80...

עשיתי את הפרוייקט כי אמרתי לעצמי שאם כבר אני הולך על משהו שתופס לי את כל המקום שהHU המקורי היה יושב בו אז למה לא כבר לקבל את כל הפינוק האפשרי והלכתי על CARPC

אבל במקור - כל מה שחיפשתי זה נגן MP3 עם יציאה אופטית...

אל תשכח שיש לי פרוססור טוב ואני לא צריך את הDAC הזה כי יש לי אחד שכבר משתמש בDACים טובים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בMP3 שקודד ישירות מLOSLESS לביט רייט של 320 אתה לא תרגיש שום הבדל - אז יש לך סיבה טובה להתאמץ לשמור על המקור נקי ככל האפשר.

ומעבר לכך - טווח אופטי הוא נקי מרעשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין MP3 בביט רייט של 320 לבין דיסק מקורי הוא שמיע ובשבילי די משמעותי, מספיק בשביל שאשקיע את הכסף שלי בדיסקים מקוריים.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נכנס לזה... אני פשוט לא נכנס לזה...

תחיה עם אמונתך אתה

אני אחיה עם אמונתי אני

ויאללה - להמשיך בנושא השרשור.

S3T

מה לדעתך יהיה הגודל הכולל של כל הפרוייקט של במידה ואתה מתכוון לבנות שלט ווליום כולל מד חיצוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

s3t

לדעתי הבעייה העיקרית שלך תהיה לבנות מייצב מתח מספיק טוב לDAC

איך אתה מתכנן לבצע את זה? להשתמש במייצב מתח מוכן או לבנות לעצמך?

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוצי: זו בעיה פשוטה לגמרי, כמות האפשרויות פה היא אינסופית

ממודולים מוכנים דרך מוצרים מובנים, ג'וקים שדורשים כמה רכיבים חיצוניים פשוטים ועד Buck converters מוכללים ואפילו LDO עם HEATSINK יעשה את העבודה פה.

יכול להיות אפילו שLDO מסכן עם 2-3 קבלים עדיף פה (בלתי יעיל בעליל אבל מסנן רעשי אספקה מעולה - מדובר על זרמים נמוכים אז החוסר יעילות מעניין את הת**).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידו - אם אתה אומר אני סומך עליך :)

אני פשוט יודע שהדברים האלה מאוד רגישים למפלי מתח וצריכים ייצוב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספק של DAC כמו שאמר mindbomb זה לא בעיה.

הDAC עצמו מחזיק כ5-7 מייצבים ליניאריים (LDO), כל אחד עם קבלים טובים, סלילים במקומות הנכונים וכו - גם אם אני יחבר את הDAC ישירות למתח 12v, הוא יעבוד ללא בעיה.

מה שאני הולך לעשות הוא להוסיף LDO חיצוני פשוט, פילטר CRC עם נגד וקבל במוצא יחסית גדול, כך שלDAC יהיה מקור מתח נפרד מעולם החיצון. בטח יוסיף נגד גם לפני הLDO כך שהוא לא יספוג יותר מידי זרמים חיצוניים.

יוצא משהוא כמו נגד - LDO - נגד - קבל גדול - LDO של DAC בכניסה - כל מיני LDO בתוך DAC בשילוב עם סלילים.

כל זה נכנס לקופסת אלומיניום קטנה.

אין מצב שבעולם שרעדי מתך יכנסו לתוך הDAC מבחוץ.

ישנה בעיה אחרת - זו האדמות.

צריך לחשוב איך מפרידים את האדמות של "מינוס" בDAC ואדמה של המוצא שלו. למרות שאם ההתנגדות שלה תהיה קטנה, וצריכת זרם של הDAC תהיה רגוע ונמוכה, אז לא אמורים להיות רעשים.

[under construction]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך נתונים טכניים לגבי צריכות הDAC (זרם), טווח מתחי הכניסה שהוא מקבל, איזה תדרי רעש אתה רוצה לסנן ומה בדיוק אתה רוצה להפריד באדמות אז אפשר לתכנן ספק עם פילטר מתאים.

אם הDAC נועד גם ככה לעבוד בסביבה של רכב אז יכול להיות שכבר יש עליו כל מה שצריך וכל המוסיף גורע.

ואגב: נגד לפני הLDO - לא רעיון טוב. אם כבר אז Ferrite bead.

בכל אופן לפני שאתה רץ לקנות עוד רכיבים ולתכנן מעגלים הייתי מרים MOCKUP פשוט - הנגן, הסיב, הDAC, כבל RCA קצר וטוב, המגברים מחוברים לרמקולים. אספקת מתח אם אין לך עדיין AMP KIT חבר לספק של PC ישן (יש לי אם אתה צריך), וגם שליטה על וליום כרגע בלי (או פשוט מהנגן) ותראה מה התוצאות... לא ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...