Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומוטור 2010

smcboy
שימו לב! השרשור הזה בן 5192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוסי הצליח לתמצת את רוב ההודעה שלי ל3 שורות. כבוד! ;)

רק דבר קטן להוסיף...

התערוכות הגדולות בעולם נערכות ע"י היצרנים עצמם והרבה פעמים קיים ליין רכביםספציפי אשר כל ייעודם הוא תצוגה בתערוכות (ובחלק מהמקרים אפילו אין ברכבים הללו מנוע, תיבת הילוכים וכו').

בארץ 99 אחוז מהרכבים המוצגים בתערוכה אלו רכבים מהסטוק של היבואן. אלו רכבים שהוא יצטרך למכור אח"כ וכל נזק שיגרם להם הוא יצטרך להשקיע מכספו בתיקון שלהם.

התצוגה בתערוכה עולה גם ככה לא מעט כסף. אתה באמת חושב שהיבואן רוצה להתחיל לשפוך אלפי ועשרות אלפי שקלים על תיקוני פחחות, צבע, חלקים שבורים, ריפודים שנקרעו ואביזרים שנגנבו?

לגבי דוגמאת הפרארי, בדיוק מהסיבה הזו יש מותגים שלתצוגה שלהם יש "קומה שנייה" או חדר אחורי סגור.

כדי שלקוחות קיימים או בעלי פוטנציאל קנייה גבוה יוכלו להכנס למתחמים הסגורים הללו ולהתרשם בנוחות ובשקט מהרכב.

גם למבורגיני, בנטלי, פרארי, מאזארטי וכו' היו יכולים לעשות אותו דבר.

בפרנקפורט האחרונה לפרארי היה חדר פרטי שכזה מאחורי התצוגה. אז למה לא לאפשר כל כמה דקות לקבוצות קטנות של אנשים להכנס לתוך המתחם הסגור?

ישראלי בחו"ל ימצא את הבנאדם הנכון עם הקומבינה המתאימה כדי להכנס לתצוגה של פרארי :)

לצערי, אתה צודק, אבל אין כאן שום דבר מפתיע - היקף השוק הישראלי לא מאפשר לנו להיות בררניים. הנקודה שלי היא שמצב מכוניות התצוגה, גם לאחר מספר ימים, היה במצב טוב. לו ההתנהגות של ציבור המבקרים בישראל היתה כזאת, אני לא חושב שהיתה בעיה לפתוח את רוב המכוניות. לכן, כמו שאמרתי, אני לא מאשים את היבואנים.

לא תמיד למותגי העל יש את החדר השני שתיארת - אני בכלל לא ראיתי אותו (אולי כי פרארי לא באמת מאמינים יותר לישראלים :roll:) . בלמבורגיני, בכל אופן, לא היה אותו, והקפתי את התצוגה מספר פעמים. הייתי דווקא אומר שרבים מהרוכשים הפוטנציאליים הללו מעוניינים להתרשם מהמכוניות תחת עיני הציבור - זה גם יהיה שימושן ביום יום, לא? כשראיתי שני בחורים צעירים "מתרשמים" מהרוונטון, נדמה היה כי הם נהנים הרבה יותר מהחשיפה מאשר מהמכונית.

עוד דבר שחסר בתערוכת אוטומוטור הוא נסיעות מבחן. בפרנקפורט אפשר היה לבצע נסיעות מבחן על מגוון רחב של מכוניות - אני מבין שגם כאן זה קשה לביצוע (וברור שהישראלים יתנהגו באופן מכוער...), אבל דווקא נסיעות מבחן מאורגנות יכולות לעזור בהרבה למכירות מכונית מאשר תצוגה סטטית ונקישה על פלסטיק.

אני אסכם: נכון, תערוכת אוטומוטור היא לא ברמה גבוהה. אבל אם חובבי הרכב לא יפקדו אותה, היא רק תלך ותדרדר. ככל שנפגין יותר תמיכה, כך יגדלו הסיכויים שבעתיד נקבל הבנה טובה יותר מצד היבואנים והשקעה גדולה יותר.

אני מאוד מצטער לשמוע שצ'מפיון לא מתכוונים להציג. בתערוכת אוטומוטור האחרונה התצוגות שלהם היו הכי "רציניות" ומרשימות, ואפשר היה לשבת בהרבה מהמכוניות. קשה לי להבין איך ה-R8 שהוצגה עשתה להם יחסי ציבור רעים - הבנתי שנחתמו במקום מספר עסקאות, ואני בכלל לא בטוח שעלות התצוגה נמוכה יותר מקמפיין פרסומי. הדברים שהם אמרו על אופי התערוכה מדוייקים, אבל הם בעיקר נכונים לגבי כל תערוכה בעולם.

בכל אופן, נאחל לתערוכה בהצלחה ונקווה לכמה שפחות כיעור ישראלי. למזלי אני אפקוד את התערוכה ביום העיתונות :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגע אז אחרי שכל כך הרבה יצרנים החליטו שלא להשתתף בתערוכה, לפחות יציגו איזה מכונית על שיוכל להצדיק את ה89 שקל שמשלמים?

בהתחלה בכלל כתבו שיציגו פרארי ומזראטי,כנראה שגם זה לא יהיה :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה??????? ואי איזה מבאסססס אני בניתי על אאודי, פולקסווגן פורשה... שיו איזה באסההה!

10 יבואנים ביטלו את השתתפותם! זה מלא! מזל שעדיין לא קניתי כרטיסים אולי באמת לא שווה ללכת בסופו של דבר...

לא 10 אלא 3, צ'מפיון, מכשיריתנועה ויוניון מוטורס.

אגב הבנתי שהניסאן GTR ו-KTM X-BOW יוצגו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו 3 יבואנים גדולים עם המון מותגים. במיוחד צ'מפיון.

רק שהמנכ"ל של צ'מפיון לא מאמין בתצוגה בתערוכות (והוא יישם את האמונה הזאת בתערוכה הקודמת כאשר היה מנכ"ל מרצדס).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי.

גם ב-2006 וגם ב-2008 ששירתי בצבא שילמתי מחיר מלא.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה יח"צנית נטו.

תסתכל על התאריך שזה פורסם.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פרארי ומזראטי לא יציגו אבל נסתפק בהצגת מכוניות אקזוטיות שאפשר לראות על כבישי הארץ.:|

ציטוט מרב-מוטור:

11.3.10- שורה של אאודי R8, פורשים מטורפים ומכוניות אקזוטיות נוספות יחכו לכם בביתן 11 .

http://www.ravmotor.co.il/index.php?page=motor_hot_news]

במקרה הטוב יוצגו הזוג R8 שהגיע למפגש איקאה האחרון....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח ישימו את הפרארי והמזראטי כמו ששמו את הקאמרו לפני שנתיים, כמה שיותר רחוק מהאנשים על במה מסתובבת וזהו.

Pioneer 6050; JBL 1004; Morel Tempo 6.5" Comp; Rockford P2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...