Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי סוזוקי אלטו חדשה (ידנית) - שאלה בקשר לרמקולים ואזעקה לרכב

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

1.ברצוני לדעת האם כדאי לעשות את ההתקנה של הרמקולים דרך היבואן או פרטי?

היבואן לוקח על 2 רמקולים + חיווט = 250שח

"" לקוח על 4 רמקולים + חיווט = 500 שח.

יש לציין שהרכב כבר מגיע עם שני רמקולים קטנים על הדשבורד.

האם כדאי לשלם? או לעשות בדרך פרטית?

2. אזעקה עולה 1093. צרצר עולה 217. ומרימי חלונות 480

האם כדאי גם את זה דרך היצרן או דרך פרטי?

יש לציין שבמידה ואני עושה הכל דרך היצרן יש אחריות של 3 שנים.

תודה על כל תשובה.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יותר מישתלם לעשות אצל מתקין אחר מאשר אצל היבואן שבטח גם הרמקולים שהוא ישים לך שווים לת.';P;[ {כנ"ל לגבי האזעקה}

אבל השאלה היא אם זה לא יפגע לך באחריות של האוטו מצד היבואן

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבטחה וכו' הייתי עושה אצל היבואן, כנראה בעיקר בגלל האחריות.

לגבי רמקולים זו כבר שאלה שונה לגמרי:

יש לך שאיפות/דרישות כלשהן ממערכת הסטריאו?

הרדיודיסק מובנה או אפטר מרקט כלשהו?

אתה מעוניין בהגברה עבור הרמקולים?

שמעת מערכת אצל מישהו שמצאה חן בעיניך באופן מיוחד?

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיו דיסק ברכב הזה הוא מובנה והוא גם קורא MP3

כשהייתי בכרתים לאחרונה נהגתי שם בטויוטה AYGO שזו בעצם המכונית המקורית ממנה פיג'ו עשו את ה107 החדשה שלהם.

רכב חמוד ברמות שאני לא יכול לתאר - זה כמו לעשות קארטינג :-P

נוסע על אדים של דלק.

הרמקולים שם היו 4 אינטש על הדשבורד עצמו - רוב הדלת היא בכלל לא דיפון אלא פח בצבע של הרכב וחתיכת פלסטיק - וככה זה בדיוק גם באלטו של סוזוקי.

ולאמר את האמת - הסאונד היה סבבה ואפילו היתה רמה סבירה של באס ביחס לרמקול 4 אינטש כמובן.

לא יודע אם הייתי ממהר להתקין בדלתות של כזה רכב רמקולים גדולים יותר.

אבל תמיד אפשר לשים 6.5 בדלתות

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתקין את הדברים אצל מתקין מורשה האחריות לא נפגעת.

המחירים שלהם לאזעקות מופקעים וב800-1000 ש"ח אפשר להתקין ביפר (שכולל בתוכו "צרצר") כמעט אצל כל מתקין מורשה. אם אתה רוצה המלצות אז תחפש בפורום או תשאל בסוזוקי איפה הם מתקינים (במקרה שלי זה רום אביזרים בהוד"ש).

הרמקולים שנותנים לך ב250 ש"ח עם התקנה כנראה באמת לא איכותיים ועדיף לך לבדוק טוב מה הם מציעים ולקנות משהו טוב. השקעה של עוד כמה מאות בודדות שתיתן לך איכות סאונד גבוהה יותר לטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה האחריות לגבי אזעקה ממתקינים מורשים?

לא עדיף פשוט לחסוך כאב ראש ושהיבואן יעשה את האזעקה עם הצרצר

ולגבי מרימי החלונות? כמה זה עולה אצל פרטי?

ועוד משהו קטן... באלטו הרי אין אפשרות להרים מצד הנהג את החלון של הנוסע.. - דבר זה עולה 673 דרך היבואן

משהו יודע כמה עולה דבר כזה דרך פרטי?

ולגבי הרמקולים... השאלה היא אם המתקינים הפרטיים מספיק מומחים בחיווט רמקולים וכו...?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת החשמל תחזיק מערכת עם מגבר וסאב.

בקשר למרימי החלונות, לא יודע כמה דבר זה מומלץ כי היא נוטה לשחוק את המנגנונים לאורך זמן. לא קיצונית אבל עדיין זה משפיע לאחר מספר שנים.

להתקין כפתור יכול לעלות כמה מאות אצל מתקין מורשה אבל לא משנה איך אתה מתקין את זה, עדיין זה יצירת חורים מיותרים בדיפון הדלת או בדשבורד ומשחק מיותר בחיווט.

כל הרוחב של האוטו מטר שישים כולל מראות. לא כזה מסובך לסגור את החלון של הנוסע ששכח לסגור אחריו בתום הנסיעה.

כמו שכבר ציינתי, צרצר שזה סה"כ קול בסגירת ופתיחת האוטו מגיע עם כל אזעקת ביפר נורמלית שעולה פחות מאלפייה ולכן זה בזבוז כסף להתקין את זה דרך היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז קודם כל תתחדש על הרכב החדש..גם אני קניתי כזה..ואני מקבל אותו שבוע הבא..

קנינו שני רכבים אחד אני(כחול) והשני אחותי (ורוד..מסטיק)

לצורך העניין בגלל שקנינו שני רכבים אז קצת צ'ופרנו עם האביזרים...

אני יכול לומר לך שאני לא ממליץ לך בכלל לעשות אזעקה -אלא אם אתה גר באיזור שפריצות שכיחות בו אז במקרה הזה תעשה ביפר

גם ככה כולנו מתעלמים מאזעקות שאנחנו שומעים ברחוב וממשיכים ללכת לפחות עם ביפר תדע מי נוגע לך בילדה

לחברת ביטוח מספיק אימובילייזר מקורי- כך שאם אתה מקיש את הקוד השגוי מספר פעמים ומנסה להניע המחשב של הרכב ינתק את ההצתה לזמן כך וכך..

לגבי הרמקולים החיווט לא כלול-מהסיבה הפשוטה שהוא מגיע כבר מהמפעל מחווט והם רק פותחים כמה ברגים שמים את הרמקולים מחברים תפסי +- וסוגרים.. המחיר סביר למרות שהרמקולים הם פשוטים ובאותו סדר גודל של מחיר אתה יכול למצוא של מותג אבל זה..לא משמעותי,אלא אם אתה ממש חובב סאונד מושבע במקרה הזה אפילו תחליף את חוטי הנחושת שבאים מחווטים לסגסוגת זהב

הם מציעים זוג רמקולים קדמיים -6" ב250 ושני זוגות קדמיים+אחוריים ב500 מחיר לא שחיטה הוא סביר בהחלט למרות שאצל מתקין בחנות אביזרי רדיו תמצא רמקולים יותר איכותיים במחיר הזה- שאלה של סבלנות..

אחותי יש באלטו את כל ה6 ושומעים מצוין בנוסף לכך שכפתור הווליום לא עובר את מחצית הסיבוב שלו- אז תשכח מכל המגברים והסאבים.. לא צריך אותם.. הרכב אקוסטי בטירוף

מרימי חלונות ב500 שקל .. זה האמא של המותרות..זה לא חלונות חשמליים..זה נטו להעלות לך את החלונות עם הנעילה המרכזית וזה גורם לבלאי מהיר יותר של המנועים החשמליים.. פשוט תבדוק שהם מורמים ותחסוך את הכסף לאיזה לילה בצימר עם החברה בקשר לצרצר.. קיבלתי את זה גם כתוספת..תזכיר לי שוב מה זה? :)  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל תתחדש על הרכב החדש..גם אני קניתי כזה..ואני מקבל אותו שבוע הבא..

קנינו שני רכבים אחד אני(כחול) והשני אחותי (ורוד..מסטיק)

לצורך העניין בגלל שקנינו שני רכבים אז קצת צ'ופרנו עם האביזרים...

אני יכול לומר לך שאני לא ממליץ לך בכלל לעשות אזעקה -אלא אם אתה גר באיזור שפריצות שכיחות בו אז במקרה הזה תעשה ביפר

גם ככה כולנו מתעלמים מאזעקות שאנחנו שומעים ברחוב וממשיכים ללכת לפחות עם ביפר תדע מי נוגע לך בילדה

לחברת ביטוח מספיק אימובילייזר מקורי- כך שאם אתה מקיש את הקוד השגוי מספר פעמים ומנסה להניע המחשב של הרכב ינתק את ההצתה לזמן כך וכך..

לגבי הרמקולים החיווט לא כלול-מהסיבה הפשוטה שהוא מגיע כבר מהמפעל מחווט והם רק פותחים כמה ברגים שמים את הרמקולים מחברים תפסי +- וסוגרים.. המחיר סביר למרות שהרמקולים הם פשוטים ובאותו סדר גודל של מחיר אתה יכול למצוא של מותג אבל זה..לא משמעותי,אלא אם אתה ממש חובב סאונד מושבע במקרה הזה אפילו תחליף את חוטי הנחושת שבאים מחווטים לסגסוגת זהב

הם מציעים זוג רמקולים קדמיים -6" ב250 ושני זוגות קדמיים+אחוריים ב500 מחיר לא שחיטה הוא סביר בהחלט למרות שאצל מתקין בחנות אביזרי רדיו תמצא רמקולים יותר איכותיים במחיר הזה- שאלה של סבלנות..

אחותי יש באלטו את כל ה6 ושומעים מצוין בנוסף לכך שכפתור הווליום לא עובר את מחצית הסיבוב שלו- אז תשכח מכל המגברים והסאבים.. לא צריך אותם.. הרכב אקוסטי בטירוף

מרימי חלונות ב500 שקל .. זה האמא של המותרות..זה לא חלונות חשמליים..זה נטו להעלות לך את החלונות עם הנעילה המרכזית וזה גורם לבלאי מהיר יותר של המנועים החשמליים.. פשוט תבדוק שהם מורמים ותחסוך את הכסף לאיזה לילה בצימר עם החברה בקשר לצרצר.. קיבלתי את זה גם כתוספת..תזכיר לי שוב מה זה? :)

:-P צרצר = הקול שהאוטו עושה כשאתה מכבה/מדליק אותו.

בקשר לרמקולים - כנראה שלא אתקין בהתחלה. אולי בהמשך.

אזקעה אני אעשה בטוח - שיהיה כסת"ח אפילו.

אני עדיין מתלבט לגבי מגיני דלתות ופינות. עשית? עד כמה זה משמועתי לדעתך?

ועוד משהו קטן - עשית מרים חלון לנוסע? כלומר שליטה על חלון נוסע מצד הנהג

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P צרצר = הקול שהאוטו עושה כשאתה מכבה/מדליק אותו.

בקשר לרמקולים - כנראה שלא אתקין בהתחלה. אולי בהמשך.

אזקעה אני אעשה בטוח - שיהיה כסת"ח אפילו.

אני עדיין מתלבט לגבי מגיני דלתות ופינות. עשית? עד כמה זה משמועתי לדעתך?

ועוד משהו קטן - עשית מרים חלון לנוסע? כלומר שליטה על חלון נוסע מצד הנהג

ממליץ לך רק להתקין את הרמקולים כדי לחסוך את ההתעסקות מלהתקין אח"כ העלות סבירה והאיכות שמע מצוינת ברכב הקטנטנן

למה לעשות אזעקה לכסת"ח? הביטוח דורש אימוביילזר והרכב לא יגנב איתו, איכפת לך כל כך בקשר לצופר שמצפצף שאנשים נוגעים באוטו או מנסים לפרוץ אליו? גם ככה אף אחד לא מצפצף על זה....

מגני דלתות לא עשיתי, לפי דעתי זה מכער את האוטו.. ומרים חלון לנוסע קיבלתי כבר חינם- מכיוון שקנינו שני רכבים קצת צ'יפרו אותנו וזה היה הרעיון לרכישה הקבוצתית שלי ושל אחותי זה נחמד ונוח אבל לא יודע אם זה כל כך חיוני ברכב קטן, מכאן זה עניין של נוחות שלך ושל תקציב השקעה אני לא מאמין שהייתי משלם יותר מ300 שקל בשביל זה- (ואין לי מושג גם ככה עולה התענוג)

בכל מקרה מאחל לך שתקבל את הרכב מהר ושתהנה ממנו, אל תדאג יותר מדי מתוספות שהיבואן מציע לך במקרה הכי גרוע מתקינים חיצונית אצל מתקינים פרטיים,שום התקנה של רדיו-מערכת-רמקולים-מגבר, חלונות-חשמליים-מרימים או אזעקה-ביפר-רגילה לא ישנה לך את הביטוח או את האחריות שאתה מקבל מהיצרן על הרכב הדבר היחיד שביטוח יכול לדרוש ממך וזה חשוב זה אימובילייזר מ-ק-ו-ר-י יש ביטוחים שדורשים כזה... לאחרים זה פחות חשוב, דרך אגב אתה מבטח דרכם גם? או סוכן משלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך רק להתקין את הרמקולים כדי לחסוך את ההתעסקות מלהתקין אח"כ העלות סבירה והאיכות שמע מצוינת ברכב הקטנטנן

למה לעשות אזעקה לכסת"ח? הביטוח דורש אימוביילזר והרכב לא יגנב איתו, איכפת לך כל כך בקשר לצופר שמצפצף שאנשים נוגעים באוטו או מנסים לפרוץ אליו? גם ככה אף אחד לא מצפצף על זה....

מגני דלתות לא עשיתי, לפי דעתי זה מכער את האוטו.. ומרים חלון לנוסע קיבלתי כבר חינם- מכיוון שקנינו שני רכבים קצת צ'יפרו אותנו וזה היה הרעיון לרכישה הקבוצתית שלי ושל אחותי זה נחמד ונוח אבל לא יודע אם זה כל כך חיוני ברכב קטן, מכאן זה עניין של נוחות שלך ושל תקציב השקעה אני לא מאמין שהייתי משלם יותר מ300 שקל בשביל זה- (ואין לי מושג גם ככה עולה התענוג)

בכל מקרה מאחל לך שתקבל את הרכב מהר ושתהנה ממנו, אל תדאג יותר מדי מתוספות שהיבואן מציע לך במקרה הכי גרוע מתקינים חיצונית אצל מתקינים פרטיים,שום התקנה של רדיו-מערכת-רמקולים-מגבר, חלונות-חשמליים-מרימים או אזעקה-ביפר-רגילה לא ישנה לך את הביטוח או את האחריות שאתה מקבל מהיצרן על הרכב הדבר היחיד שביטוח יכול לדרוש ממך וזה חשוב זה אימובילייזר מ-ק-ו-ר-י יש ביטוחים שדורשים כזה... לאחרים זה פחות חשוב, דרך אגב אתה מבטח דרכם גם? או סוכן משלך?

אתה עשית אזעקה או ביפר?

רמקולים עשית?

ובקשר למרים חלון לנהג... איפה התקינו לך את זה? איפה שזה אמור להיות או במקום אחר ברכב (באמצע וכו...)?

בקשר לביטוח... אני עושה נראה לי דרך סוכן רגיל שמכיר את הוריי. מחיר טוב.

דרך היבואן הם עושים לפי מה שהבנתי רק לגילאי 27 ומעלה.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עשית אזעקה או ביפר?

רמקולים עשית?

ובקשר למרים חלון לנהג... איפה התקינו לך את זה? איפה שזה אמור להיות או במקום אחר ברכב (באמצע וכו...)?

בקשר לביטוח... אני עושה נראה לי דרך סוכן רגיל שמכיר את הוריי. מחיר טוב.

דרך היבואן הם עושים לפי מה שהבנתי רק לגילאי 27 ומעלה.

אזעקה לא שמתי ואני גם לא מאמין בזה.. גם ביפר לדעתי מיותר.. הדבר היחיד שחסר לי שאני אתרכז בכך שמישהו נגע לי באוטו באמצע איזה מבחן שהשלט של הרכב יתחיל להשתולל בשעת גשם.. המערכות האלה בדרך כלל או רגישות מדי או לא רגישות בכלל

חוץ מזה שאני לומד באריאל ושבמרכז יש גשם-אצלנו יש ברד.. אם אתה ממש מפחד מגניבה-קנה סנדל נעילה.. זה הכי אפקטיבי ואפילו אם תחנה בת"א לא יוכלו לגרור לך את הרכב אם תחנה אפילו על הטיילת :)

בקשר למרים.. לי עדיין לא התקינו כי עוד לא קיבלתי את הרכב רק שבוע הבא- אצל אחותי זה נראה לי במקום הרגיל לצד הכפתור שליטה של חלון הנהג בדלת אם זיכרוני אינו מטעה אותי, בקשר לביטוח זה לא כל כך נכון כי אני נהג צעיר (בן 22.5) ואני הולך לבטח דרך היבואן הם נתנו לי הצעה נמוכה משמעותית מכל מקום אחר למרות שהשתתפות העצמית גבוהה משמעותית זה שווה, אחותי לא נהגת צעירה ועשתה אצל סוכן שהיא מכירה, גם עם סעיף בחוזה שהביטוח מתחייב להחלפה בחלפים מקוריים בלבד

מעבר להצעת מחיר הזולה שקיבלתי החברת ביטוח נותנת חדש תמורת ישן במקרה של אובדן טוטאל/גניבה בשנתיים הראשונות

ההמלצה שלי אם אתה נהג צעיר שווה לך לבטח אצלהם הם זולים (נתנו לי הצעה נמוכה ב400 שקל מכל סוכן/חברת ביטוח)

אם לא.. ואתה גם ככה משלם משמעותית פחות אז עדיף לך אצל הסוכן של ההורים... ככה יש לך "גב" מול החברות ביטוח הגזלניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...