Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי סוזוקי אלטו חדשה (ידנית) - שאלה בקשר לרמקולים ואזעקה לרכב

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדוק האוטו מגיע בלי חיווט לרמקולים, אבל להעביר זה ממש לא הרבה עבודה, אפשר אפילו לחבר לרמקולים שבדשבורד. מה שכן, בדוק שמעבירים בשרוול המקורי של החיווטים.

צרצר זה מיותר, במיוחד כשהאוטו מהבהב בנעילה גם ככה, והקול גם ככה עיצבן אותי באוטו הקודם אז הייתי משתיק אותו תמיד.

מגני דלתות לדעתי צריך כי זה מגן משריטות שלתקן אותן יעלה לך יותר וגם אז זה לא יהיה הצבע המקורי.

מגני פגושים לא שמתי כי זה כבר פוגע משמעותית בעיצוב של האוטו לדעתי, אך אם ממש מפריע לך שהפגושים ישרטו אז תשים.

אין לאוטו RCA אז צריך להתקין מנחתים שזה כבר מוריד מהאיכות אבל אם רוצים להתקין מגבר אז אין ברירה. כנראה שאתקין בעתיד לחיבור אייפוד אך לא בזמן הקרוב, בינתיים רק התקנתי זוג הרצים שהעלו משמעותית את האיכות. בעתיד כנראה שאחליף את ה4" בדשבורדים גם לhertz ואוסיף גם לדלתות האחוריות, כי השיפור בהתקנה בדלתות הקדמיות ממש מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדוק האוטו מגיע בלי חיווט לרמקולים, אבל להעביר זה ממש לא הרבה עבודה, אפשר אפילו לחבר לרמקולים שבדשבורד. מה שכן, בדוק שמעבירים בשרוול המקורי של החיווטים.

צרצר זה מיותר, במיוחד כשהאוטו מהבהב בנעילה גם ככה, והקול גם ככה עיצבן אותי באוטו הקודם אז הייתי משתיק אותו תמיד.

מגני דלתות לדעתי צריך כי זה מגן משריטות שלתקן אותן יעלה לך יותר וגם אז זה לא יהיה הצבע המקורי.

מגני פגושים לא שמתי כי זה כבר פוגע משמעותית בעיצוב של האוטו לדעתי, אך אם ממש מפריע לך שהפגושים ישרטו אז תשים.

אין לאוטו RCA אז צריך להתקין מנחתים שזה כבר מוריד מהאיכות אבל אם רוצים להתקין מגבר אז אין ברירה. כנראה שאתקין בעתיד לחיבור אייפוד אך לא בזמן הקרוב, בינתיים רק התקנתי זוג הרצים שהעלו משמעותית את האיכות. בעתיד כנראה שאחליף את ה4" בדשבורדים גם לhertz ואוסיף גם לדלתות האחוריות, כי השיפור בהתקנה בדלתות הקדמיות ממש מורגש.

המגני דלתות בצבע הרכב או שחורות?

השארת את הרמקולים שעל הדשבורד? סליחה על הבורות אבל מה זה RCA?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למרים.. לי עדיין לא התקינו כי עוד לא קיבלתי את הרכב רק שבוע הבא- אצל אחותי זה נראה לי במקום הרגיל לצד הכפתור שליטה של חלון הנהג בדלת אם זיכרוני אינו מטעה אותי,

זה לא פוגע במערכת חשמל של האוטו?

אדוארד - אתה עשית את זה?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למערכת הביפר של רב בריח, יש SENSETIVE METER אשר איתו תוכל לקבוע את הרגישות של גלאי הזעזועים.

שרון.

שרון אין ספק שאתה צודק בכל ביפר היום ניתן לשחק עם רגישות החיישנים אבל חיישנים רגישים למגע חיצוני רגישים לפורץ באותה מידה שהם רגישים לברד או לכיוון השני... שאין להם רגש בכלל ככה שאתה תגלה שהרכב שלך "נפרץ" לאחר שהפורץ כבר בפנים ומנסה להניע.. אני לא אומר בוודאות שביפר לא מונע גניבה, מה שאני כן אומר שהוא לא כל כך משתלם לרכב בתקציב סטודנטים כל עוד יש לך מקיף(שלא נדרשת אזעקה ולרוב אימובילייזר מספיק), ביפר איכותי עולה באיזור ה800+- ,כולל התקנה כבר מגיע ל1100-1200 שקלים כשמדובר במתקין מקצועי שיש לו מושג מה הוא עושה, וגם אז תמצא את עצמך משלם תוספת 80-60 שקל על צופר+עוד כמה מאות שקלים לגלאי נפח מסוים שתרצה להוסיף בפנים הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור הזה פוגם במראה המקורי של האוטו. כל הרוחב הפנימי פחות ממטר וחצי באמת שאין בעיה לפתוח ולסגור את החלון של הנוסע.

מרימי חלונות שוחקים את המנגנון לאורך זמן. לא יותר מידי אבל מה שהם עושים זה פשוט לתת + בלי לדעת אם החלון כבר מורם או לא. עדיף בהרבה פשוט לזכור לסגור אותם.

RCA זה פשוט החיבור שצריך בשביל לחבר מגבר ואם אין אותו אז צריך לחבר מנחתים (מעין מתאמים) שטיפה מורידים את האיכות לעומת RCA מקורי.

את הרמקולים בדשבורד השארתי בינתיים, אולי אחליף אותם בעתיד אבל בינתיים הם סבירים :-)

יום טוב,

אדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור הזה פוגם במראה המקורי של האוטו. כל הרוחב הפנימי פחות ממטר וחצי באמת שאין בעיה לפתוח ולסגור את החלון של הנוסע.

מרימי חלונות שוחקים את המנגנון לאורך זמן. לא יותר מידי אבל מה שהם עושים זה פשוט לתת + בלי לדעת אם החלון כבר מורם או לא. עדיף בהרבה פשוט לזכור לסגור אותם.

RCA זה פשוט החיבור שצריך בשביל לחבר מגבר ואם אין אותו אז צריך לחבר מנחתים (מעין מתאמים) שטיפה מורידים את האיכות לעומת RCA מקורי.

את הרמקולים בדשבורד השארתי בינתיים, אולי אחליף אותם בעתיד אבל בינתיים הם סבירים :-)

יום טוב,

אדי

באיזה רכבים מגיע RCA מקורי?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי אלטו. אפשר לעשות מועדון קטן. :-)

מישהו יודע אם אפשר להזמין את הפסים השחורים בצבע של הרכב?

הצטרפו ל"סוזוקי אלטו החדשה" בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי אלטו. אפשר לעשות מועדון קטן. :-)

מישהו יודע אם אפשר להזמין את הפסים השחורים בצבע של הרכב?

אני גם בעד לעשות מועדון אלטו. :-P יכול להיות נחמד

מצטרף לשאלתוך גם.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הרבה רוכשים ואפשר לראות את האוטו ה-מ-ו-ן.

מה שכן, לא התלהבתי מהצבע הכחול, הוא כהה מידי לטעמי לאוטו הזה, אני עדיין בדעה שהכסוף שלי והשחור הכי יפים.

ולשאלתך, אי אפשר להזמין את הפסים בצבע הרכב, רק שחור (כמו הידיות והמראות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פס כזה באתר של סוזוקי בחו"ל suzuki.co.uk

קיים דבר כזה לכל הצבעים. גם כיסוי הגה מעור עם תפר בצבע כחול, כסוף או ורוד

גם ספוילר לחלון האחורי. :-) ועוד מלא דברים נוספים.

יש למישהו מושג איך אפשר להשיג את זה?

הצטרפו ל"סוזוקי אלטו החדשה" בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פס כזה באתר של סוזוקי בחו"ל suzuki.co.uk

קיים דבר כזה לכל הצבעים. גם כיסוי הגה מעור עם תפר בצבע כחול, כסוף או ורוד

גם ספוילר לחלון האחורי. :-) ועוד מלא דברים נוספים.

יש למישהו מושג איך אפשר להשיג את זה?

להזמין דרכם ולשלם משלוח של 500 פאונד בערך:)

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...