Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי סוזוקי אלטו חדשה (ידנית) - שאלה בקשר לרמקולים ואזעקה לרכב

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום!

רכשתי הבוקר ידנית שחורה, העיקר זה לא להתחרט עד יולי :-P

בינתיים הוספתי קודן ושליטה על חלון ימני, למרות מה שאדוארד אמר, אותי זה עיצבן כמעט כמו הנושא של המחסור במד סל"ד. פשוט כי אני תמיד תמיד פותח את 2 החלונות.

לא כל כך הבנתי איפה אתם ממליצים להתקין רמקולים נוספים כי ראיתי בסוכנות שהרמקולים נמצאים דוקא בדלתות ולא בדשבורד.

מה הגודל שאפשר לשים? אני מדבר על זוג רמקולים (איכותי נוסף).

מישהו יודע אולי אגב לגבי משענת יד? איפה ניתן להשיג משענת מתאימה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

רכשתי הבוקר ידנית שחורה, העיקר זה לא להתחרט עד יולי :-P

בינתיים הוספתי קודן ושליטה על חלון ימני, למרות מה שאדוארד אמר, אותי זה עיצבן כמעט כמו הנושא של המחסור במד סל"ד. פשוט כי אני תמיד תמיד פותח את 2 החלונות.

לא כל כך הבנתי איפה אתם ממליצים להתקין רמקולים נוספים כי ראיתי בסוכנות שהרמקולים נמצאים דוקא בדלתות ולא בדשבורד.

מה הגודל שאפשר לשים? אני מדבר על זוג רמקולים (איכותי נוסף).

מישהו יודע אולי אגב לגבי משענת יד? איפה ניתן להשיג משענת מתאימה?

תודה!

קודם כל תתחדש אחי!

ברכב שעשיתי עליו נסיעת מבחן המרקולים היו בדשבורד ונאמר לי שכך גם זה ברכב שאני קונה.

בקשר למשענת יד - רק דרך אנגליה כרגע.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

על איזה רביעיית רמקולים הייתם ממליצים לארבעת הדלתות? 6.5 זה הגודל?

לגבי משענת היד, למה הכוונה מאנגליה בלבד? יש לינק?

ההתלבטות הייתה מעט משונה, התלבטתי לגבי חלום ילדות (גולף משומשת) לבין הלוואה לI20 שלוש דלתות חדשה ולאלטו, מבחינתי הרכב הזה "התחרה" בגולף ג'נרשיין עם 8-9 שנים על הכביש, והניילון ניצח. לא היו מבחינתי אלטרנטיבות תחת "קטנה וחדשה".

האלטו סך הכל היא בדיוק מה שאני כרגע צריך, ולמרות שהיא לא חלום ילדות, אני מבסוט שאני עובר ממודל 98' לרכב חדש בלי לקרוע את הכיס בצורה מחרידה, בכל זאת סטודנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

על איזה רביעיית רמקולים הייתם ממליצים לארבעת הדלתות? 6.5 זה הגודל?

לגבי משענת היד, למה הכוונה מאנגליה בלבד? יש לינק?

ההתלבטות הייתה מעט משונה, התלבטתי לגבי חלום ילדות (גולף משומשת) לבין הלוואה לI20 שלוש דלתות חדשה ולאלטו, מבחינתי הרכב הזה "התחרה" בגולף ג'נרשיין עם 8-9 שנים על הכביש, והניילון ניצח. לא היו מבחינתי אלטרנטיבות תחת "קטנה וחדשה".

האלטו סך הכל היא בדיוק מה שאני כרגע צריך, ולמרות שהיא לא חלום ילדות, אני מבסוט שאני עובר ממודל 98' לרכב חדש בלי לקרוע את הכיס בצורה מחרידה, בכל זאת סטודנט.

כנ"ל. גם אני סטודנט. והייתה לי התלבטות דומה בין רכב יד 2 ב 50 א"ש (מזדה 3 ישנה או מזדה 323 וכו) לבין האלטו והניילון ניצח :)

והנה הלינק לאנגליה http://www.suzukigenuineaccessories.co.uk/?asX=1&modelID=128

תלחץ על Catalogue

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, רק לא הבנתי אם אפשר לקנות אותה דרך האתר, הוא מבקש מיקוד מקומי.

יש דרך להזמין לארץ?

בטוח יש אפשות אבל המשלוח יעלה המון נראה לי

אם בא לך אפשר להזמין ביחד ואז אולי העלות תהיה נמוכה יותר

אני גם מעוניין בזה ואולי גם בתא כפפות ננעל

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב באותו נושא, מישהו יודע מהם ארבעת הרמקולים שהיבואן נותן תמורת 500 ש"ח?

אני מניח שאם האיכות שלהם לא נופלת בהרבה מאלו שאפשר לקבל אצל מתקין חיצוני באותו המחיר זה כן יכול להיות רעיון טוב.

באופן אישי אני מעדיף שהיבואן יתעסק לי בחשמל ובדשבורד מאשר ליפול בטעות על איזה חאפר שיעשה שם נזק.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה. קיבלתי המלצה על רדיו מילאנו אבל הם לא זולים.

מישהו כן מכיר מקום שבו אפשר ב500 ש"ח (פלוס מינוס) להתקין (כולל התקנה כמובן) רביעיית רמקולים יותר איכותיים ממה שהיבואן נותן באותו סכום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...