Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון פרונט מקצועי למי שלא מתפשר על איכות - המעבדה לרכב, חולון

שימו לב! השרשור הזה בן 2419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן חזרתי לביתי והחלטתי למרות השעה המאוחרת לשבת ולכתוב חוות דעת על המקום שנקרא המעבדה בניצוחם של צמד האנשים עידן וז'וז'ו .

את החולה ( מונדאו 2004 ) הבאתי לאבחון במקום אתמול לאחר שאני כבר מעל לשנה 'סוחב' נקישות בהגה - נדמה לי שפתחתי שרשור בנושא כאשר צצה הבעיה .

הסיבה לכך שהענין לא טופל עד עתה היא בגלל הצעת המחיר המופקע שקיבלתי במוסך מורשה פורד עבור התיקון ( לטענת הבוחנים שם התקלה הינה במסרק ההגה שדורש החלפה - בדיעבד מסתבר שצדקו )

אני מצידי החלטתי אז לא לתקן בנתיים ולבדוק בהמשך מה יוליד יום ?

אולי יוליד עוד כסף לחשבון הבנק .

אולי יוליד פתרון זול לבעיית הנקישות .

מן הון להון חלפה לה מעל שנה הרעשים והנקישות התגברו ההגה נעשה לא נעים בלשון המעטה , רצה הגורל והפגיש אותי עם השרשור הזה , שגרם לי כאמור להביא את הרכב לבדיקה במקום .

בבדיקה יסודית ובאבחון של צוות המקום הוחלט שהבעיה היא במסרק ההגה .

קיבלתי הצעת מחיר שנראתה לי הוגנת ובתנאי תשלום נוחים וקבענו ליום המחרת לביצוע העבודה .

מה אגיד לכם , במהלך שהותי במקום עידן התגלה כבחור חביב ביותר והקפה השחור שהוא מכין ( אין דברים כאלה ) וז'וז'ו התגלה כמקצוען זריז ומיומן בעל חושים חדים .

לאחר כשעתיים הרכב היה מוכן !

שורה תחתונה יצאתי עם מיחושים מסויימים באיזור הארנק אבל היחס שקיבלתי כלקוח וחשוב יותר הטיפול שקיבל הרכב שנתן אותותיו מיד לאחר צאתי מהמקום ( ולזה אני משאיר גם את מרכיב 'מבחן הזמן' ) מרככים במידה רבה את המיחושים הללו .

עוד , דאג עידן להבטיח לי בונוס שאוכל לממש לאחר החלפת הצמיגים ברכבי .

תודה עידן תודה ז'וז'ו - יישר כח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מוסיף המלצה חמה על המקום !

היום הייתי על מנת שיסדרו בעיות של רעשים מההגה ורעידות במהירות גבוהה.

עבדו על הרכב קרוב לשעתיים ועשו עבודה מעולה !

מומלץ.

הרכב הוא לאון FR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום,

זיהיתי שחיקה לא אחידה של הצמיגים ברכבי (הנעה קדמית). הצמיגים הקדמיים כמובן שחוקים יותר מהאחוריים, אך באופן משמעותי -- הקדמיים ברמה שאני כבר צריך להחליף אותם (הרכב עם 47 אלף ק"מ), בעוד שהאחוריים לא מפגינים סימני שחיקה רציניים.

יותר מטריד מכך, בציר הקדמי, הצמיג בצד הנהג שחוק יותר מזה שבצד הנוסע, ובצמיג עצמו, השחיקה גדולה יותר בקצה החיצוני של הסוליה, ופחות בקצה הפנימי ובמרכז הסוליה.

נראה שעלי להחליף לפחות את הצמיגים הקדמיים, ואני שוקל כבר להחליף גם את הגלגלים בכל הרכב (להגדיל חישוק מ-16" ל-17").

השאלה שלי -- האם כדאי להגיע אליכם עם הרכב לבדיקה לפני או אחרי החלפת הצמיגים/גלגלים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, אז עברתי השבוע מג'נטים 17" ל 18", וכמובן התחדשתי בסט צמיגים חדש וטרי, איך לא, קפצתי למעבדה לכיוון מחדש, עם דרישות איך לומר, "לא ממש סטנדרטיות", כמובן שעידן וג'וג'ו לא היססו לרגע וניגשו ישר לעבודה...

והתוצאה? כרגיל, הכל פיקס! בדיוק כמו שרציתי!

אז מה אומר ומה אגיד, תודה לכם, על ההקשבה ההבנה השירות והעזרה, המשיכו כך! אנחנו עוד נתראה :-)

עמרי.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאור ההמלצות בשרשור החלטתי להביא את שתי הגבירות האיטלקיות לביקור ב'מעבדה'.

ראשונה הגיעה ה 166 עם תלונה על מכה בעת מעבר במפרים. ג'וג'ו בדק ולמרות הכוונה מוטעית שלי למתלה זיהה מהר שמדובר בתושבת מנוע פגומה.

אחריה הגעתי עם ה GTV לכיוון פרונט, אחרי כיוון ונסיעת מבחן ג'וג'ו לא היה מרוצה, החליף את הצמיגים קדימה/אחורה בצד אחד, שוב נסיעת מבחן ואז החלפה דומה בצד השני, ועכשיו ה GTV נוסעת חלק, מדוייק וישר. ד"א - מסתבר שלמיתוס של TOYO T1R יש נטיה למשוך לאחד הצדדים יש במה להאחז. המשיכה נמשכה בלא קשר לכיוונונים עד להחלפה השניה קדימה/אחורה (הרכב נועל רביעיה טריה של T1R).

בקיצור - עידן וג'וג'ו מתפעלים מקום מקצועי מאוד, מצוייד היטב, נקי ומסודר. שירות סבלני ונעים - תענוג לבוא!

מומלץ!

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת האם תוכלו לטפל ברכב רובר MGVVC הרכב נקנה לפני כ 10 ימים והיא מונמך בצורה מטורפת היבנתי שברכב הנ"ל אין קפיצים אלא משאבה מרכזית שדרכה מגבההים את הרכב ומנמיכים אותה , האם יש לכם את הכלים לטפל ברכב , לטענת הבעלים הקודם הוא הנמיך את הרכב לאחר נסיעה קשה לי להאמין שמישהו נסע בצורה כזו לא נוחה יכול להיות שאחת הכריות ברכב דפוקה ובגלל זה כל הרכב הונמך באופן אוטמטי ? וכמה זה עולה

תודה

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה

לרכב, 306 S16 ,הייתה משיכה לצד ימין ורעידות במאה קמש. הלכתי עם בעיות אלו לשתי מקומות בהם ניסו לבצע פרונט אז הבעיה לא ניפתרה .

ראיתי את ההמלצות של החברה פה על המעבדה ואמרתי ננסה .

הגעתי עם הרכב בתחילת השבוע , ג'וג'ו עבר על הרכב זמן לא מועט בכלל והתוצאה פשוט מדהימה . הרכב ישר כמו סרגל ,לא מושך ,אין רעידות וההיגוי הרבה יותר חד .

יחס אדיב ושרות מקצועי .

המון תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת האם תוכלו לטפל ברכב רובר MGVVC הרכב נקנה לפני כ 10 ימים והיא מונמך בצורה מטורפת היבנתי שברכב הנ"ל אין קפיצים אלא משאבה מרכזית שדרכה מגבההים את הרכב ומנמיכים אותה , האם יש לכם את הכלים לטפל ברכב , לטענת הבעלים הקודם הוא הנמיך את הרכב לאחר נסיעה קשה לי להאמין שמישהו נסע בצורה כזו לא נוחה יכול להיות שאחת הכריות ברכב דפוקה ובגלל זה כל הרכב הונמך באופן אוטמטי ? וכמה זה עולה

תודה

הפתרון הטוב ביותר לגבי גובה הרכב יתקבל ממוסך מורשה רובר שיש לו נסיון במערכת מתלים של הרכב. לרוב הבעיה מצינור קרוע או מכרית מפוצצת. הרכב נדיר ויחודי. אחרי שתתקן את מערכת קפיצי האוויר נוכל לבצע כיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף שפשוט תתקשרו ותתאמו הגעה למקום, גם תקבלו קפה וגם תקבלו מענה.:-)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבוע גם אני ביקרתי ב"המעבדה" ויש לי רק מחמאות להגיד

כל הכיוונים בוצעו לשביעות רצוני ומעבר ובכלל היחס שם מעולה - מומלץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...