Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון פרונט מקצועי למי שלא מתפשר על איכות - המעבדה לרכב, חולון

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקוס 2001 ידנית האצבק,

אחרי חודשים ארוכים של רעידות במושבים ורצפת הרכב

אותרה ונפתרה הבעיה כליל!!!

בעיה שלא אותרה במוסך,מכון פרונט אחר ולא על ידי כמובן...

גלגלים אחוריים לא מאוזנים-אוזנו על הרכב והרעידות פסקו.

אז תודה לך עידן על היחס האדיב והמקצוענות ראוית הערכה!

יישר כח ושמך (ושם הצוות שלך) ימשיך ללכת לפניך.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם,

הזמנתי מח"ל סט של תותבים מפוליאוריטן למשולשים הקדמיים של הרכב (סיאט לאון טורבו 2005) וחיפשתי מישהו שיסכים להתקין לי אותם.

דיברתי עם כמה מוסכים (חלקם מורשים) לגבי ההתקנה של התותבים ורובם לא רצו להתעסק בזה בכלל.

לבסוף יצרתי קשר עם עידן מ"המעבדה" והוא בשמחה הסכים לעזור לי.

למחרת הגעתי אליו בבוקר ומהר מאוד התחילו לעבוד על הרכב.(העבודה לקחה בערך שעה וחצי)

העבודה נעשתה במקצועיות ובשקיפות מלאה ונתנו לי לראות כל חלק שהרכיבו ברכב (חשוב לפנאט כמוני:-)).

הרבה זמן לא נתקלתי ביחס אדיב וסבלני כל כך, ממש ראוי להערכה!

כמובן שאחרי ההרכבה של התותבים גם נעשה כיוון פרונט ועידן עשה נסיעת מבחן וכיוון שוב את ההגה והגלגלים.

סה"כ ההיגוי יותר חד וגם הרכב פונה יותר טוב מבעבר.

חשוב לציין גם שהרכבת התותבים נעשתה על ליפט שהרים את כל הרכב בבת אחת. (קשה לתאר במילים אבל זה לא הליפט עם הזרועות). חוץ מזה שהמקום מרווח מאוד ואין צפיפות וגם המקום נקי ומסודר.

עידן הזמין אותי שוב במידה ואני לא מרוצה מהכיוון פרונט וגם התקשר אליי כעבור כמה שעות כדי לדעת אם אני מרוצה - שירות מעולה כבר אמרתי?

עוד דבר לא פחות חושב, המחיר הוגן מאוד ושווה לכל נפש.

אז שוב תודה רבה לעידן ולצוות שלו של העבודה הסופר מקצועית והיחס האדיב, אין ספק שאבקר שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,לא תאמינו אבל גם אני הייתי שם ובחיים לא חשבתי שאגיד או אכתוב דבר כזה על מוסך.

פשוט מדהים לראות את הרצינות והיחס.

היום בבוקר ביקרתי ב"מעבדה" לצורך כיוון פרונט ומרכוז גלגל הגה (GTI), לתומי חשבתי שכל העניין יקח מקסימום שעה ולכן הגעתי בשמונה וחצי עם זוגתי מתוך הנחה שבהמשך עוד נוכל לנצל את היום לעוד כמה סידורים.

מה אומר לכם, העסק הלך והסתבך, מסתבר שלצמיגים הללו (דנלופ) יש בעיה עם משיכה הצידה אבל למרות הכל החבר'ה התעקשו ולא ויתרו וכל פעם יצאו לעוד בדיקה ועוד כיוונון עד שלבסוף יצא מושלם, האוטו פשוט מתנהג בדיוק כמו שצריך.

חשוב לציין שהכל נעשה בחיוך ומתוך רצון אמיתי להוציא תוצרת מושלמת מתחת ידם, זה אמנם לקח כשלוש שעות שבהן

כבר אני התייאשתי ושאלתי את עידן אולי ככה זה צריך להיות? אולי יסתדר עם הזמן? הוא מיד ביטל ואמר שמכאן אני אצא רק עם חיוך גדול, ואכן כך היה כעבור אין ספור כיונונים ונסיעות בדיקה הגיע הרגע המיוחל.

תודה רבה לעידן וג'וג'ו על הטיפול המסור והשרות הנפלא שקיבלתי, אין ספק שזה מבחינתי מקום שאליו אחזור ועליו אמליץ לכולם.

נ"ב

הטעות היחידה שלי היא להביא את רעייתי לשם ועוד להבטיח לה שתוך כמה דקות מסיימים...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד למנייאק... :)

גם אני הייתי שם ביום שישי (וגם ראיתי את הGTI הלבנה - יפהפיה!), לצורך בירור עם פג'ו 206.

מאז שקניתי את הרכב לפני כחודש אני מרגיש שהרכב "נופל" לתוך הפנייה במהירויות 80+, והתחת מרגיש כאילו הוא משייט (ללא כיוון ספציפי).

החלפת צמיגים וכיוון פרונט לא עזרו, ובעצת dorosen הגעתי למעבדה לרכב.

קבעתי "תור" ל10, ובאמת ב10:15 קיבלו אותי, למרות עומס רב של בדיקות קנייה וכדומה.

סיבוב של עידן + סיבוב של ג'וג'ו + הרמה קצרה על הליפט הספיקו כדי לקבוע שהמשולשים גמורים. הוזמנו משולשים חדשים, הגיעו משולשים, הותקנו, ההגה כוון ושלום על ישראל.

סה"כ לא היה קצר במיוחד (כ3 שעות, אבל בעיקר בגלל שהיה בלאגן בחלפים, שלא באשמתם), ואני גם לא יודע אם היה זול או לא - אבל אני יודע שלאורך כל הדרך ניתנו לי תשובות מקצועיות לגבי הכל, אוזן קשבת, ועין ויד מקצועית.

אני יצאתי משם בהרגשה מצויינת, ואין ספק שאחזור (עידן אמר שהם עוברים למקום חדש, גדול יותר. אני מאחל להם הצלחה!).

כמו כן, אם זה לא היה ברור - הבעיה אכן תוקנה.

אין ספק שכיף להיות במקום מקצועי, נקי, מסודר, שמתייחס ללקוחות כמו שצריך.

וכמובן המון תודה לעידן, ג'וג'ו ואנדריי על העבודה!

נ.ב

עידן ביקש שאעזור לגוגל למצוא את הת'רד בהקשר של כיוון פרונט, אז בשבילו: כיוון פרונט כיוון פרונט כיוון פרונט

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

מצתרף להמלצות על המקום הזה!!

היום הייתי אצלהם לטובת כיוון פרונט.

ובאמת שקיבלתי ייחס ממש טוב בהתחלה עמדתי ליד חדר המתנה ואז אחד האנשים ראה שאני לא עוזב את העיינים מהרכב ואמר לך תסתכל מקרוב ואז כשהגעתי הטכנאי בשם אנדרי פשוט קיבל אותי יפה ואפשר להגיד "יחד איתי" התחיל לטפל באוטו והסביר לי בדיוק מה הבעיה ומה לתקן ומה אפשר להשאיר ככה.. ואחר כך כמובן נסיעת שהייתה וצלחת ובאמת שעזבתי את המקום בחיוך :) ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נו, הגיע הזמן שגם אני אגיב בת'רד הזה... :wink:

תודה ענקית לעידן, ג'וג'ו והבחור הנוסף (שלא קלטתי את שמו) - על סבלנותם הרבה, המקצועיות הרבה, על החוסר התפשרות לתוצאה המושלמת וחסרת הפשרות, וכמובן היחס המעולה - כלפי וכלפי הפביה :-D

אין ספק כי מי שחפץ במקצועיות, הבנה וכיוונים הקולעים לטעמו ורצונותיו האישיים - יגיע למקום הנכון.

גם המחירים סבירים בהחלט בהתחשב בהשקעה הרבה שג'וג'ו מעניק לכל לקוח ורכבו.

ממליץ בחום רב :-P

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אשמח לקבל הצעת מחיר לבדיקה טרם לרכישה.

אומנם קראתי את כל השרשור אבל קיבלתי רושם שההתמחות שלכם היא כיוון פרונט, (שאני מניחה שגם זה יצטרך להיעשות כי ברכב המדובר הוחלפו גלגלים קדמיים)

באיזה תדירות אתם מבצעים בדיקות רכב לפני רכישה, וגם, אשמח לשמוע מה היתרונות בבדיקה אצלכם לעומת בדיקה במכון קומפיוטסט, למשל. לא מצאתי שיש לכם אתר אינטרנט בו ניתן לקבל תשובות... אך התרשמתי מצאוד מהתגובות של החברה כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אז ככה נתחיל, רכשתי איביזה טורבו, 2001 , מאז הקניה היו מספר רעשים שלא עזבו תרכב פשוט ככה , הייתי במספר מקומות שלא יזכיר את שמם אבל בואו נגיד שיותר הוצאתי כסף על חלקים מיותרים שיסתבר שהיו במצב טוב מאשר שסידרו לי תרעשים.

לבסוף שמעתי להצעת החברים ופניתי לעידן , עידן קיבל אותי בברכה ושמע לכל הבעיות הפנה אותי לג'וג'ו , הטיפול נמשך יומיים שבהם האוטו טופל מכף רגל ועד ראש עד מציאת הרעש, אני חייב לציין שפשוט נדהמתי מהמיקצוענות של החברה האלה, פשוט תותחים מצאו את כל הבעיות ובמחיר באמת הגון בהתחשב שעשו לי כמה פעמים כיוון פרונט מחדש עקב פירוק הגלגלים באמת אין לי מילים איך להודות להם.

זה לא הסוף, חזרתי מרוצה הביתה וואללה הופיעו רעשים נוספים יסתבר שהמשולש היה עקום , לאחר בדיקות של האחד והיחיד ג'וג'ו נמצאה הבעיה ונפתרה ללא עלות נוספת.

אני באמת רוצה לשבח את הצוות המדהים הזה גם על האירוח הביתי , גם על השירות והמחיר , באמת תודה לכולכם

וכמובן לאנדרי על כיוון מדוייק , לא לחשוב פעמיים פשוט תגיעו לשם ותבינו על מה כולם מדברים (-:

איביזה 20VT 2001 תמיד תיהי האחת :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

גם אני מצטרף לממליצים

בעקבות הרכבת סט קדמי ואחורי של תותבים וanti lift kit של whiteline, הגעתי למעבדה לכיוון גלגלים קדמי ואחורי.

עידן וג'וג'ו היו סבלניים ומקצועיים מאוד, הקשיבו לצרכים הספציפים שלי והציעו כיוונים לפי נסיונם.

העבודה בוצעה עם הרבה סבלנות ללקוח ובשקיפות מלאה, ממש ראוי להערכה ולא מובן מאליו בימינו!

יצאתי לנסיעת מבחן, והתוצה מעולה, בדיוק מה שרציתי !!!

לסיום, שוב תודה רבה לעידן ולג'וג'ו של העבודה הסופר מקצועית והיחס האדיב !

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שהם גם תותחים בכיוון פרונט למזדה 6.

למזדה 6 (לפחות בשנתון 2003) יש מחלה ידועה של משיכה חזקה מאוד ימינה.

כבר בטלפון עידן סיפר לי הבעיות של הדגם הזה, מה צריך לעשות כדי לפתור אותם, כמה זה יעלה וכמה זמן זה יקח.

הייתי אצלם אתמול, עידן וג'וג'ו בחנו את הצמיגים הקדמיים, אמרו לי שהצמיגים האלו ימשכו לי תמיד ימינה והמליצו לי על צמיגים אחרים.

החלפתי את הצמיגים וחזרתי אליהם אחרי חצי שעה, אנדריי עשה נסיעת מבחן על הרכב, והבחין שיש גם חופש בהיגוי, מה שלבסוף התברר שהיתה גומיה למסרק הגה קרועה.

העבודה על הרכב לא היתה קלה, היה צריך למתוח את הגשר, לקחה כשעתיים וחצי, אבל המוצר הסופי היה רכב אחר לגמרי.

ההיגוי מרגיש שונה לחלוטין, ההגה ישר כמו פלס ומגיב הרבה יותר מדויק מאיך שהרגיש לפני, פשוט תענוג לנסוע על הרכב :)

המחיר היה הוגן ביותר, והשירות זה לא השירות שאתם מכירים במוסכים... הכל נעשה במקצועיות, בהבנה ובחיוך.

אז המון תודה לחבר'ה שם, עשיתם עבודה מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים , אני מודה - גם אני "נכוויתי" מהשירות הסופר מקצועי והלבבי של המעבדה בניצוחו של עידן "המאסטרו" וג'וגו' "המאסטרשף" ושאר העובדים בניצוחם .

הופניתי ע"י רפי לין לעידן כדי לבדוק איתו מה יש לו להציע בקשר להחלפת בולמים קדמיים לבילשטיין לרכבי הקט , פיאט פונטו ספייס 2001 . עידן הציע לי הצעה שלא יכלתי לסרב לה . לפני מספר ימים קפצתי ל"מעבדה" בתיאום מראש עם עידן ישר על הבוקר בשמונה . רושם ראשוני : המקום נראה טוב , מסודר ונקי . ישר ג'וג'ו קפץ עליי ולקח ביחד איתי את האוטו לנסיעת מבחן במהלכה ( ובעזרת בחינה של האוטו של הליפט אחר כך ) גם איבחן בעייה מינורית אחרת שקיימת לי באוטו שאני אסדר בזמן הקרוב והיא רעידות קלות ומציקות ( לפחות לי ) בזמן האצה בעיקר הילוכים שני ושלישי כציריות פגומות שיש לשפצן . התחלתי להמטיר על ג'וג'ו שאלות והבן אדם פשוט ידידותי ומסביר פנים בצורה בלתי רגילה וחולק מהידע שלו ומסביר בדיוק למה וככה ואיך ומו ומה . אני בהחלט לא רגיל לכך . העלו את האוטו על הליפט והתחילו לעבוד עליו , לבינתיים עידן מגיע אומר שלום מציע קפה , קצת צחוקים ודיבורים ...במהלך השיחה מסביר לי עידן שזכיתי מן ההפקר ושבטעות הוא נתן לי מחיר לא נכון בטלפון על הבולמים אבל שזכיתי ואני אקבל אותם במחיר כמו שסוכם בטלפון - אין מה לומר - הופתעתי לטובה מהיושר המקצועי ! בין התייעצות להתייעצות עם עידן הוחלט לבסוף על החלפת גם הבולמים האחוריים ( שהיו של KYB ) . הופ הופה , הבולמים הישנים בחוץ והחדשים בפנים אבל מה , תקלה ? מיסבי החלקה תפוסים ויש להחליפם מה שגרר עיכוב של כשעה וחצי במהלך המשך העבודה אבל מה לעשות , לא אשמתו של עידן . הגיעו המיסבים והעבודה המשיכה והסתיימה , ג'וג'ו עשה סיבוב על האוטו ויצא מרוצה והופניתי לעשות כיוון פרונט עם אנדריי התותח שהסביר כל שנייה מה הוא עושה וענה על שאלות בנחמדות ובמקצועיות . סיבוב על האוטו עם אנדריי , יש סטייה קטנה בהגה , תיקון וסיום !

שוחררתי בסבר פנים יפות אחרי שהודיתי להם ואחרי שעידן ואנדריי אמרו לי שאם יש בעיות כלשהם או צורך בכיוונונים כלשהם אז אני אחזור והם יסדרו את זה . אין מה לומר , שירות A+++ .

המחיר גם היה סביר מאוד ואף זול בהתיילס לעבודה הרבה שהושקעה ובהתייחס לכך שהוחלפו 4 בולמים !

בקיצר , "המעבדה" בחולון , מומלץ ביותר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אכן צוות מנצח עם שירות מדהים ותוצאות מעולות!

החלפת 4 בולמי זעזועים + כיוונים והאמפרזה GX 2.0 מרגישה הרבה יותר יציבה על הכביש!

הגעתי מנתניה והיה שווה את זה.

תודה לצוות המעבדה ועידן על השירות המעולה!

388453_2873005623197_1201596120_3421150_1948170094_n.jpg

גאדג'טיסט,בלוגר, דיטיילר חובב, ובעיקר פרקציוניסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי רכב מסוג מאזדה 3 ספיריט 2005 57000 ק"מ.

אחד הבולמים הקדמיים נוזל ואני מעוניין להחליף לפחות את שני הקדמיים ויתכן גם את שני האחוריים בהתאם להמלצתכם.

אילו בולמים קיימים אצלכם ומה מחירם?

אשמח לתשובה בהודה פרטית.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...