Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון פרונט מקצועי למי שלא מתפשר על איכות - המעבדה לרכב, חולון

שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך ל: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=328058

לאחר קריאה בפורום החלטתי ללכת ל-"מעבדה לרכב" על מנת לקבל חוו"ד נוספת לגבי האפשרויות העומדות בפני.

אם ההגעה התקבלתי בסבר פנים יפות (וזה ה-understaement של המאה) ע"י עידן.

לאחר בירור קצר הסתבר שיש נטייה חמורה בגלגל הימני אחורי, אך בניגוד למוסך התחיה, נאמר לי כי ניתן לתקן ללא החלפת סרן אחורי במחיר סביר ביותר וגם ללא גרימת נזק למיסב כך שלא אצטרך לקנות מיסב גלגל חדש. כמובן שהסכמתי מייד.

לאחר שתי דקות נתגלתה הבעיה. מישהו הוסיף שיימס לאחד החיבורים של הגלגל (מצטער על העגה הלא מקצועית) כך שהוא נטה כפי שהוא נטה ועל פניו נראה כאילו ניסה "לביים" תקלה וזאת כנראה בקשר לתאונה שהאוטו עבר עם הבעלים הקודמים וניסיון של איזה חאפר לגרוף כסף על חשבון הביטוח (זו רק השערה בלתי מובססת שלי).

הורדת השיימס כמעט ופתרה את הבעיה לגמרי ורק תיקון קל יחסית נעשה לעומת מה שהתוכננתי אליו, וגם הוא נעשה במהירות ובמקצועיות.

אחר מכן, בוצע מרכוז של ההגה ביוזמת המוסך שכן אני הדיוט גמור בדברים האלה, אך כעת אני מרגיש את ההבדל. אם קודם לכן הרכב נסע טוב, עכשיו הוא נוסע מעולה.

למען האמת, הייתי בהלם. המקצוענות, היושר, הגישה והמחיר ההוגן שם את "המעבדה לרכב" בליגה בפני עצמה ולי רק נותר להתחרט שהם גם לא מתעסקים בנושאים נוספים במכונאות רכב, כי הייתי מפקיד את רכבי בידיהם בעיניים עצומות.

התכוננתי למכה כספית לא קלה וכבר השלמתי עם זה. למרות זאת לא נוצלתי. הבעיה תוקנה במקצוענות והוצאתי כעשירית ממה שהתכוונתי להוציא ובנוסף ניתנה לי אחריות על התיקון. אין מאושר ממני :).

לכן, לכל בעיה הקשורה לתחומי העיסוק של המוסך, בלי למצמץ לכו לשם!

יואב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין גדול אבל הרכב שלנו נוהג לסטות ימינה עד כדי כך שבכביש ריק אני אומר לחברים "שימו לב לקסם, אנחנו הולכים לעבור לנתיב הימני בלי שאני מזיז את ההגה in no time", לפי אבא האוטו דורש כיוון פרונט.

רציתי לדעת כמה דבר כזה אמור בערך לעלות, זה האוטו של ההורים וחשבתי אולי לעשות להם מחווה נחמדה על שהם נותנים לי את האוטו הרבה ולתקן את הליקוי הזה בעצמי.

אפשר לחזור אליי גם בה"פ, תודה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ברצוני לשבח את ה"מעבדה" בנהלת ג'וג'ו ועידן.

הגעתי למעבדה בהמלצתו של צביקה חבר הפורום לאחר שבשבועות האחרונים שמעתי רעשים של חריקות מאזור

המתלים הקדמים (הרכב המדובר הונדה סיוויק 2002)

ג'וג'ו ואני יצאנו לסיבוב לאיתור הרעש ולאחר בדיקה מקיפה שלו ושל צוותו נמצאה הבעיה ונפתרה !

כאשר בכל הזמן שהרכב טופל אירח לי חברה עידן (מנהל ובעל המקום - אחלה בנאדם) ודאג שהכל יתקתק.

בקיצור היחס, השירות והמקצועיות היו מצויינים וגם המחיר הוגן.

ממליץ בחום.

amico

למכירה - ספר היינס מקורי לפולקסווגן פולו

2000-2002 כחדש ! ! !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם.

הגעתי ל"מעבדה" לאחר כל ההמלצות שקראתי פה.

היחס היה מעולה. שאלו אותי מה אני מצפה מהאוטו תוך כדי הסבר מפורט על האפשרויות העומדות בפניי.

עבדו על האוטו כשעה, לאחר מכן יצאו לנסיעת מבחן קצרה, וחזרו לתיקונים אחרונים.

יומיים לאחר מכן התקשרו לשאול אם הכל "מנגן" כמו שצריך, ואמרו שאני יכול לחזור לבצע שינוים אם אני לא אוהב את התוצאה.

בקיצור, מומלץ בחום.

ד"א הרכב הוא אימפרזה WRX 2004.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עכשיו הגיע תורי לשבח ולהלל.

כבר רואים לפי השרשור הזה שאין צורך להכביר במילים, אבל אני חייב להם את זה, כי מגיע להם.

היו לי ברכב רעשים מחרידים שכאילו כל רגע כל השלדה עומדת להישבר.

במכון אחד אמרו לי שאני חייב להחליף באופן דחוף ציריה קדמית שתעלה יקר ואין לי ברירה אלא לשאת בעלות.

במכון אחר נאמר לי שאלו תפוחים ומשולשים שהתעקמו, עסק יקר ועדיף לי להמשיך לנסוע ככה, שלחו אותי לדרכי שמח ולא בטיחותי בעליל.

הגעתי למעבדה בשעה בלתי סבירה ולמרות זאת קיבלו אותי בלי שום בעיה, למרות הלחץ שהיה להם ג'ג'ו התפנה אליי, לקח את הרכב לסיבוב ואחרי כמה דקות ואיזה הוקוס פוקוס סידר את הבעיה, כל העניין לקח רבע שעה.

מהיום אני בטוח מגיע רק אליהם לכל מה שקשור לשלדת הרכב, מומלץ בחום.

אגב הרכב הוא פיאט פונטו hgt.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי טוב לדעת!

היום הייתי אצלך. לאחר החלפת צמיגים! הרכב משך שמאלה.

תודה על הכיוון פרונט ומרכוז ההגה. הרכב נוסע נהדר!

שחרון

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביקרתי במעבדה

יש לציין שהגעתי יום לפני וג'וג'ו נסע איתי וקלע בול על מה שהיה צריך לסדר, הביא לי הצעת מחיר וכדי לא להשבית לי את הרכב עד סוף היום ביקש שאבוא למחרת כדי שיוכל לסיים איתו מוקדם.

הגעתי למחרת, וישר הוא התחיל לעבוד עם האוטו(צירייה ומייסב שמאליים קדמיים) ועל הדרך תיקן עוד שני דברים שקשורים בהגה.

לבסוף עשה כיוון פרונט.

המחיר סביר, השירות ליגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הרכב הוא פונטו HGT ואני עומד בפני החלפה לבולמים + קפיצי הנמכה, לאחר מכן אצטרך לבצע כיוון פרונט ואולי אפילו הוספת קמבר קטן, אשמח לקבל הצעת מחיר לפרטי (קיבלתי הרבה ביקורות טובות עליכם).

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן,

אני מבקש להצטרף להמלצות לגבי החברה במעבדה בחולון.

הגעתי לשם ביום שישי שעבר לבצע כיוון פרונט ואיזון גלגלים (האיזון במעבדה מתבצע על הרכב, ללא פירוק הגלגל).

אין ספק שהחברה יודעים מה הם עושים.

רבע שעה אחרי שהגעתי קיבלתי מז'וז'ו דיאגנוזה מדויקת של הבעיות ברכב כולל המלצות לטיפול ולתיקון.

עוד 2-3 דקות של התייעצות והם יצאו לדרך.

אחרי שעה קיבלתי רכב מאוזן כמו שהתכוון המהנדס האיטלקי, הגה ישר פלס וחיוך על הפרצוף.

המחיר - יקר יותר מהממוצע בשוק, אבל בהתייחס לרמת המקצועיות והשירות - Good Value for money

לסיכום -

זה תמיד כיף להיות מופתע לטובה מבעלי מקצוע שנוגעים לי במאהבת האיטלקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הגעתי היום ל"מעבדה" אחרי שהחלפתי זוג צמיגים בטויטה קורולה.

ראשית אציין שהמקום באמת נראה כמו מעבדה או בית מרקחת,נקי מסודר ורושם ראשוני מעולה.

העלו לי את הרכב על הליפט ומיד קיבלתי דיאגנוזה מדוייקת על הרכב,נתתי את אישורי וקיבלתי את הרכב

לאחר שביצעו לו נסיעת מבחן.

יש לציין לחיוב את היחס המקצועי,רציני וחברי שקיבלתי מעידן,בהחלט אבוא לשם שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

נושא : התרשמות אישית ,תודה והמלצה - "המעבדה לרכב" הסתת 5 חולון

תאריך : 03/11/10 18:17

if (parent && typeof parent.PcardDisplay == 'undefined') { document.write ("מחבר/ת : MOTIOZ

"); } מחבר/ת : MOTIOZ

if (parent && typeof parent.PcardDisplay != 'undefined') { document.write (''); } else { document.write (''); } ובכן חברים ,בפעם הראשונה לאחר כ-6 שנים עם הזקנה החביבה שלי ,סובארו לגאסי משנת בציר 1991 ,החליטו בפעם הראשונה במכון ,שהיא לא עוברת טסט במכה ראשונה!

שרוט שכמוני נוהג לעשות טסט עם הגעת הניירת החדשה ,כלומר היה לי זמן עד 31.12.10 .

הרכב נכשל על 2 תותבות בלויות במשולשי הגה.מסתבר שמדובר בתותבות מקוריות !

מכיוון שעודכנתי מראש ,שהזמנת החלקים יכולה להיארך ,נסעתי תל אביבה לחפש תותבות שלא מתוצרת סינית. עלות משולש הגה קומפלט ,סיני ,לא רחוק מהמחיר של אותן תותבות ,אבל כפי שהבנתם ,העדפתי להשאיר את המשולשים המקוריים ברכב .

העבודה בוצעה ע"י עובד מקצועי בשם ז'וז'ו שתחקר אותי על סוג הרעידות ברכב (לא בהגה)שהתלוננתי עליהן (ללא שום קשר לתושבות) במהירות specialb.gif קמ"ש .

האבחון שלו היה מדויק . בוצע איזון סטטי לשני הגלגלים האחוריים .

לאורך כל זמן שהייתי במוסך טרח הבעלים המדהים עידןלשאול אם הכל בסדר ושלא אשכח להכין לעצמי קפה. הכל עם חיוך וסימפטיה מאוזן לאוזן .בסיום העבודה יצאנו לנהיגת בדיקה על ידו לצורך כוונים אחרונים ומרכוז ההגה.

הטיפול ברכב היה מכובד לא פחות מהרכבים היוקרתיים שהגיעו למוסך.

סביבת המוסך אכן כמעבדה ,יש פינת המתנה גדולה נוחה ,שקופה ,ממוזגת ,הכוללת מכונת קפה ,שתייה קרה , שולחנות ואפילו כורסאות.כמו כן יש טלוויזיה ומערכת סטריאו.

אני העדפתי לעמוד מחוץ לחדר ההמתנה ,במתחם נוסף בתוך המוסך , שנבנה עם מעקה לטובת הלקוח

המוסך בנוי בצורה כזו שאתה בקשר עין מתמיד עם הרכב ויש לך את האופציה לצפות במהלך העבודה בצורה בטוחה מבלי להסתובב בין רגליו של המוסכניק.

המחיר נאמר מראש ,ללא הפתעות והיה בהחלט הוגן .

בכניסת המוסך ישנו תעריף ברור לכל סוג של בדיקה .

למי שמעוניין/ת מבוצעות בדיקות רכב לפני קנייה עם ציוד מתקדם וכמו כן דיאגנוסטיקות ,וטיפולים נדרשים לאחר טיפול במערכת ההגה.

ולאחר כל הסיפור חברים ,עברתי טסט ,וזה לשנה וחודשיים smily.gif

אז למי שמעוניין/ת :

הסתת 5 אזור תעשייה חולון

03-5505780 לבקש את עידן .

מסרו לו ד"ש מהמשוגע עם הלגאסי הישנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן חברים ,בפעם הראשונה לאחר כ-6 שנים עם הזקנה החביבה שלי ,סובארו לגאסי משנת בציר 1991 ,החליטו בפעם הראשונה במכון ,שהיא לא עוברת טסט במכה ראשונה!

שרוט שכמוני נוהג לעשות טסט עם הגעת הניירת החדשה ,כלומר היה לי זמן עד 31.12.10 .

הרכב נכשל על 2 תותבות בלויות במשולשי הגה.מסתבר שמדובר בתותבות מקוריות !

מכיוון שעודכנתי מראש ,שהזמנת החלקים יכולה להיארך ,נסעתי תל אביבה לחפש תותבות שלא מתוצרת סינית. עלות משולש הגה קומפלט ,סיני ,לא רחוק מהמחיר של אותן תותבות ,אבל כפי שהבנתם ,העדפתי להשאיר את המשולשים המקוריים ברכב .

העבודה בוצעה ע"י עובד מקצועי בשם ז'וז'ו שתחקר אותי על סוג הרעידות ברכב (לא בהגה)שהתלוננתי עליהן (ללא שום קשר לתושבות) במהירות specialb.gif קמ"ש .

האבחון שלו היה מדויק . בוצע איזון סטטי לשני הגלגלים האחוריים .

לאורך כל זמן שהייתי במוסך טרח הבעלים המדהים עידןלשאול אם הכל בסדר ושלא אשכח להכין לעצמי קפה. הכל עם חיוך וסימפטיה מאוזן לאוזן .בסיום העבודה יצאנו לנהיגת בדיקה על ידו לצורך כוונים אחרונים ומרכוז ההגה.

הטיפול ברכב היה מכובד לא פחות מהרכבים היוקרתיים שהגיעו למוסך.

סביבת המוסך אכן כמעבדה ,יש פינת המתנה גדולה נוחה ,שקופה ,ממוזגת ,הכוללת מכונת קפה ,שתייה קרה , שולחנות ואפילו כורסאות.כמו כן יש טלוויזיה ומערכת סטריאו.

אני העדפתי לעמוד מחוץ לחדר ההמתנה ,במתחם נוסף בתוך המוסך , שנבנה עם מעקה לטובת הלקוח

המוסך בנוי בצורה כזו שאתה בקשר עין מתמיד עם הרכב ויש לך את האופציה לצפות במהלך העבודה בצורה בטוחה מבלי להסתובב בין רגליו של המוסכניק.

המחיר נאמר מראש ,ללא הפתעות והיה בהחלט הוגן .

בכניסת המוסך ישנו תעריף ברור לכל סוג של בדיקה .

למי שמעוניין/ת מבוצעות בדיקות רכב לפני קנייה עם ציוד מתקדם וכמו כן דיאגנוסטיקות ,וטיפולים נדרשים לאחר טיפול במערכת ההגה.

ולאחר כל הסיפור חברים ,עברתי טסט ,וזה לשנה וחודשיים smily.gif

תודה על השרות הנפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...