Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון פרונט מקצועי למי שלא מתפשר על איכות - המעבדה לרכב, חולון

שימו לב! השרשור הזה בן 2390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהיום גם אני לקוח מרוצה של עידן וג'וג'ו :wink:

אחרי החלפת הצמיגים בשבוע שעבר לקחתי את האוטו היום לכיוון פרונט. עידן וג'וג'ו קיבלו אותי בצורה מקסימה וסבלנית, ענו לכל שאלותיי וכיוונו את הפרונט בהתאם ל"פשרה" שמצאנו בין הרצונות שלי לנתוני היצרן. טרם הכיוון וגם אחריו ג'וג'ו לקח את הרכב לסיבוב, לראות שהכל בסדר. כמו כן הובהר לי שכל בעייה שצצה לאחר הכיוון - הם שם. תענוג!

מאוד התרשמתי מהסדר והנקיון, בהחלט לא משהו נפוץ אצל בעלי מקצוע בתחום הרכב.

בקיצור - אימצתי את המקום בחום :-P

אני אוהב מקומות ובעלי מקצוע שמבינים עניין, סבלניים ועושים עבודה פיקס.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החליפו לי במרצדס כמה תפוחי הגה. למרות שכוונו את הפרונט במוסך אח"כ, האוטו מושך מעט ימינה. לאור ההמלצות התקשרתי הבוקר למעבדה וקבעתי לשמונה.

כבר כשהגעתי נזף בי אחד מעובדי המכון על מקום החניה.

נכנסתי פנימה וחיכיתי מיותם. איש לא ניגש ושאל לרצוני.

תפסתי את אחד מהעובדים ושאלתי אותו אם צריך להרשם או לפתוח כרטיס, והוא נזף בי שאחכה.

חיכיתי.

ועוד קצת.

ניגשתי לעמדת העבודה כדי לברר מה לעשות, וגערו בי לחכות בחדר ההמתנה. שאלתי עוד כמה זמן בערך זה יקח, והעובד אמר שיברר ושבינתיים אחכה. כנראה שהוא עדיין מברר, כי אלי לא חזר.

אז נסעתי.

אחרי כחצי שעה התקשר אלי אותו אחד שתיאמתי איתו טלפונית (לא זוכר את שמו) ואמר בפליאה "נעלמת לנו".

נכון.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי קווילאוברים חדשים וזת סיבה מספיק טובה בשביל כיוון פרונט, החברים פה המליצו אז אמרתי הזדמנות טובה לנסות :-D

תאמתי בטלפון, עידן אמר אין בעיה תגיע :-D

הגעתי (כן כן עד חולון), ג'וג'ו עשה סיבוב על הרכב, "למד" את הבעיות וניגשנו למלאכה, אחרי ההנמכה של הקווילאוברים עברנו לכיוון הפרונט, שם ביצעו העובדים עוד כמה תיקונים, נשאר רק לתקן את הקמבר החיובי בצד ימין (זה יבוצע כבר ביום אחר, שכן צריך חלק מסוים ולפרק את העניינים שם :?), הופה הגה ישר, הרכב מאוזן :-)

תודה לחברים במעבדה על חוות הדעת והעבודה המקצועית, אהבתי, מומלץ בחום !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב אז גם אני הייתי היום עם הסילביה במעבדה לראשונה.

אין מילים! מקצועיות ברמה אחרת לגמרי, שנות אור ממכונים אחרים.

הגעתי עם בעיה שלא הצליחו לפתור אותה שלושה מכונים, ובמעבדה ג'וג'ו המלך עלה עליה תוך שנייה ופתר לי אותה.

חשוב לציין שזה המכון היחיד שבאמת מרגיש את הבעיה בנסיעה - לפני, ואחרי, עד שהבעיה נפתרת לחלוטין.

זה בהחלט מכון הבית שלי מהיום!!

תודה לעידן וג'וג'ו,

יוני.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום רב לחברי הפורום .

היום הייתי ב"מעבדה לרכב" בחולון ברחוב הסתת 5 , הגעתי לשם לאחר שעשיתי איזון לגלגלים ב-3 מקומות שונים .

באחד מהם האיזון נעשה על ידי מכשיר בשם HUNTER - שגם הוא לא עזר לפיתרון הבעייה .

הבעייה היא רעידות בהגה מ - 70 קמ"ש וצפונה .

היום לאחר ששוחחתי עם עידן בטלפון הגעתי אליהם - אציין ראשית שהמקום נקי ומטופח , היחס אדיב מאוד , והיכ חשוב מקצועניים(עידן וג'וג'ו ) .

ראשית ג'וג'ו עשה נסיעה איתי ברכב , לאחר מכן נעשה איזון דינאמי על הרכב .

לאחר האיזון ההגה חדל לרעוד - לא האמנתי שהם יצליחו הייתי ספקן .

נשארה עדיין טיפה רעידה של הרכב והוסבר לי שזה כתוצאה מחופש בפעמונים הפנימיים של הציריות והצלבים של הציריות .

ממליץ בחום , אמנם איזון דינאמי עולה יותר מאיזון רגיל - אך פותר את הבעייה בצורה חד משמעית .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו הרבה המלצות שאנשים קיבלו על המעבדה,החלטתי שאת הכיוון של הרכב אני אבצע שם.

כמו אחרים גם אני הייתי דיי סקפטי לגבי מה שהם יכולים לבצע.

בפועל הם עבדו במשך כ-3 שעות לפחות על הרכב,ישרו סידרו כיוונו וחיזקו.

כיוונו לי קאמברים לפי איך שהם הבינו שאני נוהג,העבודה לא פחות ממדהימה.

אומנם עוד לא יצא לי ממש לעשות סשן כבישים עם הרכב,אבל התוצאה היא ממש מוחשית עוד מהרגע שיצאתי מהמעבדה.ההיגוי נהיה הרבה יותר חד ומדוייק,הפניית הגה קטנה והרכב עובר נתיב.

יש לציין שהרכב עם קויילאוברים ואנטירולים והיה מכוייל טוב עוד לפני המעבדה...אך חברים שהיו שם הפצירו בי לכייל את הרכב במעבדה ושאני אהיה הרבה יותר מרוצה ממקודם.

נכון שהמחיר לא זול במיוחד,והייתי גם צריך להחליף 4 ברגי קאמבר אבל התוצאה שווה את זה לחלוטין.

עידן,זו'זו' ועוד בחור שברח לי שמו עבדו יופי על הרכב והותירו בי רושם מצויין לגבי המקום.

ממליץ בחום!!!

מאור

GT "סטנדרתית"

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים החלו "דפיקות" מכיוון הגלגל הקדמי ימני,חששתי כי מדובר בבולם וצריך לפרק את הגלגלים בולם וכו'

לאחר נסיעה קצרצרה ג'וג'ו עלה על הבעיה בוקסות משולש קדמי קרועות , הוחלף בצורה מקצועית ונקיה מאוד.

ועל הדרך כיוון פרונט קדימה ואחורה (אימפרזה WRX) הותאם לפי סגנון הנהיגה שלי

שוב תודה רבה לעידן וג'וג'ו על השירות , ממליץ בחום !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני הייתי היום עם המיאטה במעבדה.

אני פשוט בשוק מהתוצאה! המקום מקצועי בכמה (!!!) רמות מעל כולם.

ג'וג'ו פשוט גאון, אתה אומר לו מה בדיוק אתה רוצה מהרכב ותוך זמן יחסית קצת הוא עושה בדיוק את מה שביקשת.

אחד מבין בתי העסק האיכותיים, נקיים, מקצועיים והמסודרים שראיתי בארץ.

ממליץ לכם בחום!

תודה לעידן וג'וג'ו,

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד המלצה:

היום ביקרתי את עידן וג'וג'ו עם חבר שיש בבעלותו רכב משופר. ג'וג'ו ועוד שני חבר'ה (סליחה שאני לא יודע את שמם) התנפלו על האוטו לא לפני שמכעט 20 דקות ג'וג'ו וחבר שלי דיסקסו מה לעשות, איך כמה ולמה. בסופו של דבר הרכב כוון לקיצוניות אך בתוך ה SPEC של היצרן, עם חריגה קלה בזוויות הקמבר הקדמיות והאחוריות לצורך תקיפת סיבובים טובה יותר.

העבודה על האוטו הייתה ארוכה וייסודית והכל בוצע בצורה מושלמת. עידן וג'וג'ו אמרו לו שעם כל בעייה שתתעורר הוא יכול לחזור אליהם. לצערנו לא יצא לנו לבדוק את מגבלות האחיזה החדשות בגלל גשם ספונטני שהחליט לרדת דווקא היום, אבל אין לי ספק שחבר שלי יהיה מבסוט :wink:

אז בפעם השנייה, תודה ענקית לעידן וג'וג'ו! תמשיכו ככה! :-D

אביב ואיתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רביעיית קוני והלכתי להתקין.

בנוסף היו לי רעשים מהגלגל הימני קידמי, חשבתי שזה הבולם.

רעידות בהגה במהירות מעל 110. חופשים בהגה והגה לא ממורכז.

ג'וג'ו מקצוען אמיתי, סידר לי הכל. הרעשים היו ממוט ייצוב, לא מהבולם.

הוחלפו מוטות ייצוב ומיסבי החלקה של הבולמים, הותקנו בולמים, כוון הפרונט ואוזנו הגלגלים.

הרכב עכשיו חד הרבה יותר, שקט הרבה יותר, וכמעט ולא רועד. תענוג אמיתי.

המחיר הוגן ולא יקר.

לקוח מרוצה נוסף לעידן וג'וג'ו מהמעבדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמח להיות עוד לקוח נאמן לשירות ולמקצועיות של המעבדה. הגעתי על מנת לעשות כיוון פרונט סטנדרטי, אך עם קצת פלפל... הסתבר כי יש לי חופש במוטות ההגה. המוטת הוחלפו ע"י המעבדה במהירות וביסודיות. נעשה כיוון פרונט מדהים. מתקשה למחוק את החיוך בכל נהיגה. ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נראה לי זה פעם ראשונה שאני כותב בפורום של קארספורום, ועוד עם שם משתמש שכבר צריך לעדכן..

אבל על החויה של היום, אני חייב לעדכן.

ביקרתי היום במעבדה לצורך כיוון פרונט שהייתי צריך לבצע באימפרזה שלי, כי המצב היה בלתי נסבל.

אני חייב לציין לטובה את עידן וג'וג'ו, על המקצועיות, והסבלנות שהפגינו במהלך כל העבודה. לצערי היום זה לא מובן מאליו שאתה נכנס למוסך ויכול לסמוך על בעל המקצוע,ובנוסף לזה שיסכים לשמוע את כל הגחמות והקריזות של הלקוח.

אני הגעתי למעבדה בעקבות כמה המלצות, מכמה אנשים, והבוקר הבנתי למה.

האוטו מרגיש אחרת!! ההגה במקום לשם שינוי, חד ומהיר בדיוק כמו שרציתי.:twisted:

המשיכו להיות טובים ומקצועיים. ממני בכל אופן תקבלו רק המלצות.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחרי שנה וחצי עם הרכב (מגאן קופה 2.0), ותמיד היתה בעיית משיכה ימינה שלא נפתרה למרות החלפת המון מכלולים וביקור בכמה וכמה מכוני פרונטים נחשבים, שכמובן לא פתרו את הבעיה. בשבוע שעבר החלפתי צמיגים אכולים בחדשים, עשיתי כיוון פרונט (אחרי החלפת בולמים) במקום שאני מכיר וסומך, ומיותר לציין שהרכב עדיין משך.

אז נזכרתי שראיתי לפני כן המלצה על המעבדה.

עידן קיבל אותי בחיוך ומתן יחס אישי וחם באופן מיידי, אז ישר עשה סיבוב באוטו, לאחר מכן הוא וז'וז'ו ועוד אחד (ששכחתי את שמו) התחילו לעבוד על האוטו, וכאן אציין שהמכשור אכן היה שונה ממה שהתרגלתי לראות במכונים אחרים. אבל לא רק זה, גם המקצועיות, השירות, הסבלנות, וההגינות היו ברמה שלא הכרתי ממקומות אחרים וסוף סוף זכיתי לדבר עם בעל מקצוע שחושב מחוץ לקופסא ויודע מה הוא אומר, מקשיב ומבין את רצון הלקוח.

והתוצאות - תענוג. לא רק שהרכב כבר לא מושך ונייטרלי עכשיו, מרגיש גם יותר מרוסן אוחז והדוק בציר הקדמי.

ההתנהגות השתפרה עם הגה הרבה יותר חד ומדויק, יותר היזון חוזר, נטול שטח מת וכבד יותר, כמו שרציתי.

לא האמנתי שאפשר להגיע לרמות כאלה מכיוון פרונט, שכן הרכב עכשיו ממש יותר מהנה לנהיגה.

כעת מבחינתי פשוט אין מקום אחר, עידן ז'וז'ו ושאר החבר'ה עושים עבודה מבורכת ומקצועית בכמה רמות מעל הסטנדרט וכמובן שאני חוזר רק לשם, וממליץ רק עליהם.

אבי

CoupéF7R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...