Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי זכה בפורשה ?

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 5395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יהיה לו מזל אם משהו יציע לו 420,000 ש"ח.

בסכום הזה כדאי לו "להעיף" את הרכב מייד.

אם אזכה בהגרלה השנייה, לא יודע מה אעשה, מצד אחד לא יכול לבטח במקיף ומצד שני אני לי אומץ לנסוע עם צד ג' בלבד.

בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוא נחסוך ביחד חצי חצי ואז סיבוב ב2040 :).

אני אומר בואו נחסוך כולנו לבוקסטר וככה נעשה סיבוב בשנה הבאה וכמובן נעשה ביטוח "לכל נהג".:lol:

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

אם אני הייתי זוכה בפורשה הייתי עושה לה ביטוח מקיף נוסע איזה חצי שנה על האוטו נהנה מכל רגע,ומחלום שהתגשם :-D,ואחרי זה אני אמכור אותה ב 350000 ובטח יחזירו לי חצי מהביטוח אקנה לי דירה ,ויהיה עוד בחור שיהנה מפורשה בוקסטר חדשה ב350000.

8)

אבל מה,לא זכיתי ואני לא אזכה,מעניין איך מבצעים את ההגרלה הזאת, נראה לי שהם בודקים מי שלח הכי הרבה השתתפויות והוא אוטומטית מקבל את הפורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה,לא זכיתי ואני לא אזכה,מעניין איך מבצעים את ההגרלה הזאת, נראה לי שהם בודקים מי שלח הכי הרבה השתתפויות והוא אוטומטית מקבל את הפורשה.

גם אני הייתי מהמר שאין שום סיכוי שההגרלה היא הגרלה רגילה והוגנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה המודעה ירדה :? לדעתי סתם איזה ליצן שחשב שהוא מצחיק,הרי המכונית לא תהיה אצלו עד ספטמבר לכל הפחות,ועדיין לא אישרו לו בוודאות שהוא הזוכה (נגיד שכבר ביום ראשון הודיעו לו,מה שממש לא נראה לי הגיוני - הוא צריך עוד לגשת למשרדים שלהם,להראות את הקבלה,לאמת פרטים וכו' וכו') והוא כבר קבע שהצבע הוא אדום ועוד כמה פרטים.

ולמה שההגרלה לא תהיה הוגנת? אני כבר זכיתי בPS3 ממבצע דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - כל הרכבים במבצע הם אדומים ככה שהוא לא קבע כלום - זה מה שיש בהגרלה.

ולי אין ספק שההגרלה נכונה. הפיקוח על הגרלות כאלו הוא מאוד הדוק ומאוד קפדני. יצא לי לראות ולהתנסות בחוק ההגרלות וזה בהחלט כאב ראש לא קטן בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה לא קונים מחסכונות, פורשה קונים מהצלחה. (זה סוג של "תראו!!! הצלחתיייייייי")

זה סוג של "YYY - איזו בת*ו*נ* של מכונית!"

לפוזה בפורשה יש כיסוי מלא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי זוכה בפורשה הייתי עושה לה ביטוח מקיף נוסע איזה חצי שנה על האוטו נהנה מכל רגע,ומחלום שהתגשם :-D,ואחרי זה אני אמכור אותה ב 350000 ובטח יחזירו לי חצי מהביטוח אקנה לי דירה ,ויהיה עוד בחור שיהנה מפורשה בוקסטר חדשה ב350000.

8)

מי אמור להחזיר חצי מהביטוח ?

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה הבנתי. לא נראה לי תמצא במחיר הזה דירה "משהו" אבל בסדר :).

ובאופן כללי שמתם לב איזה פרסים מקדונלדס מגרילים?

PS3 / פורשה בוקסטר.

מה משותף לשניהם? גם אחרי שזכיתם וקיבלתם אותם תצטרכו לשלם

הרבה כסף כדאי להנות מהם (PS3 -כל משחק 400 ש"ח , בוקסטר - ביטוח ...).

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה המודעה ירדה :? לדעתי סתם איזה ליצן שחשב שהוא מצחיק,הרי המכונית לא תהיה אצלו עד ספטמבר לכל הפחות,ועדיין לא אישרו לו בוודאות שהוא הזוכה (נגיד שכבר ביום ראשון הודיעו לו,מה שממש לא נראה לי הגיוני - הוא צריך עוד לגשת למשרדים שלהם,להראות את הקבלה,לאמת פרטים וכו' וכו') והוא כבר קבע שהצבע הוא אדום ועוד כמה פרטים.

ולמה שההגרלה לא תהיה הוגנת? אני כבר זכיתי בPS3 ממבצע דומה.

עם כל הכבוד לPS3 שזכית, זה עדיין לא רכב בשווי חצי מליון שקל ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...