Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי זכה בפורשה ?

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 5375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות התכונה בפורום, בטח תשמחו לשמוע שאתמול המאושר הראשון זכה בפורשה בוקסטר.

מי זכה? את זה גם אני הייתי שמח לדעת :evil:

כיצד מבררים ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמתקשרים בשביל להכניס את מספר המזל מודיעים שבאתר שלהם יתפרסמו השמות של הזוכים לאחר האישור.

ההגרלה הבאה ב-19...

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי סתם תרמית

בסוף עוד יגידו לנו שמדובר על מבצע עולמי , וכל רשתות מקדולנד בעולם משתתפים

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא הבנתי בפרסומת מדוע הוא אמר ש"זה אוטו 100 אלף דולר",גם בחו''ל אם אני לא טועה הרכב עולה הרבה יותר

גם לדעתי טוב לומר זה אוטו 200 אלף דולר.

בכל מקרה גם אני לא שמעתי מי זכה,אבל באמת בקרוב נדע לפי יד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- המחיר של הרכב יותר קרוב ל100 אלף דולר מאשר ל200 אלף דולר.

2- מדובר פה על הפורשה הכי פשוטה, בגרסא הכי חלשה ועם האיבזור הכי הכי הכי מינימלי שאפשר.

בחו"ל היא ממש לא עולה הרבה יותר; בארה"ב היא עולה בערך 45 אלף דולר. באירופה ~40 אלף אירו.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הבאתי את כל המשפחה לאכול במקדונלדס בסך סכום של 350 ש"ח (אל תשאלו..) וזה מזכה אותי ב35 השתתפויות בהגרלה, וכל זה רק בשביל הפורשה 8)

טוב נו, לא בדיוק אבל אם כבר הבאתי את כל המשפחה על חשבוני אז למה לא לנסות את מזלי ולנסות לזכות בפורשה?! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...