Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי זכה בפורשה ?

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייל בן 19. כן ממש, רק לו יהיה את הסכום הדרוש לבטח את הרכב :lol: (למרות כשברור שאני מאחל לו רק טוב עם הרכב ושכן תהיה לו את האפשרות לבטח ולהנות ממנו).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב לכם חברי הפורום,מזל טוב לזוכה המאושר ילד בן 19 שיסובב ראשים

של הרבה אנשים ברחובות,אבל את האמת מדובר סך הכל בפח שמחובר אליו 4 גלגלים ומנוע

אז תפסיקו להיתלהב כמו לא יודע מה,עוד מעט ינזל לכם ריר מהשפתיים.

תסתפקו במה שיש לכם ותהנו סך הכל הכל מידי שמיים ומה שהוא מחליט קורא אז רדו לקרקע ותחזרו למציאות.

כולה פורש......,אני מכיר הרבה אנשים שיסתפקו בהרבה הרבה פחות מיזה ויגידו תודה על מה שיש להם.

אתם מיתעסקים כמה צריך לשלם מס,כמה יעלה לו ביטוח,כמה וכמה וכמה,מספיק להיתעסק בשטויות.

שבת שלום לכולם.:twisted:

אני בטוח שבשביל כול הפורום, פורש זו לא חתיכת פח שמחובר אליו 4 גלגלים ומנוע!

פורש זו פורש!:-)

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שיש מי שמחליט לתת 300 כ"ס עם הנעה אחורית לילד אולי שנה על הכביש, נכון? אז זה לא באמת מזל...8)

אל תדאג, לא מדובר ב300 כ"ס אלא "רק" 255.

אני חושב שהרכב הזה יהיה הרבה יותר בטוח בשבילו מהרבה רכבים אחרים, אם הוא בכלל יודע לנהוג על ידני ;)

ד"א, המחיר ירד ל484 אלף.

כשפתחו את השרשור הזה המחיר היה 510.

מה קרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך הוא הצטלם בידיעות אחרונות עם חיים רביבו. הבנתי שרביבו בכלל "מנוע" כניסה לישראל. אולי פוטושופ?

רביבו לא "מנוע" מכניסה לישראל. בסה"כ כל פעם שהוא נכנס לארץ הוא בסכנת חיים מצד אירגוני פשע כאלה ואחרים.

באשר לתמונה, אפשר לשים לב (זה נראה יותר בבירור בתמונה של ברקוביץ') כי לא מדובר באנשים עצמם אלה במעין פלקט עם התמונות שלהם.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...