Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט HIGH END CAR PC - מתחילים להריח את הסוף..

שימו לב! השרשור הזה בן 5313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צודק.

יש הבדל משמעותי בטירוף בין OP-AMPS עד רמה כזאת שזה כל כך משנה את המגבר מקצה לקצה, ובדיוק לשם כך היצרנים של מגברים חוסכים דולר ומתקינים במקום זה JRC וכו'..:roll:

זה בערך ההבדל בעלות בין JRC לBB.

ולגבי הפורומים השונים.

זה בסדר יש גם קהילה שלמה של אנשים שבטוחים שכבלים ב1000 דולר למטר באמת עושים משהו..

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבר , לא יצא לי לקרוא את הכל כי זה באמת קללות רציניות... למרות שגם מאוד מעניין פשוט כרגע אין לי ראש לזה. עושה רושם מעולה! תהנה

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דולר ? אתה לא בעניינים !!, אומנם ייצורם עולה +- אותו הדבר, אבל ככל שהביקורות טובות יותר כך המחיר גבוה יותר (כמו בהרבה מקרים) :

OPA637SM שנחשב לאחד הטובים שיש (יש לי אחד ואני מעדיף את ה LME49720) עולה 30$ ליחידה (וזה ב EBAY ועוד צריך 4) - ממש דולר..

http://cgi.ebay.com/OpAmp-IC-OPA637SM-OPA637_W0QQitemZ110256625718QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item19abce9836&_trksid=p3286.m20.l1116

שתי יחידות של OPA128SM עולות 82$ ב EBAY.

http://cgi.ebay.com/OPA128SM-opamp_W0QQitemZ260412653993QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3ca1cdc1a9&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

ועוד לא הגענו ל ANALOG DESIGN AD797 שנחשבים לאיכותיים מאוד ואני מאוד רוצה לשמוע אבל זה לא בתקציב כרגע. בקרוב.. (הלוואי שהיה בדולר..)

ותתפלא גם יצרנים גדולים מציעים אותם והמחירים בהתאם..

http://www.auzentech.com/site/products/opamp.php

אני חוזר ואומר, ההבדל שמיע ובהחלט ניתן להבדיל בין יצרנים שונים וזה עוד בלי לחבר מגבר חזק, אלא, רק שמיעה באוזניות.

אין שום דבר רע ב JRC !! גם להם יש דגמים מסויימים שקיבלו ביקורות אוהדות והם נמכרים ביוקר. זה עניין של סגנון ואהדה ל"אופי" צליל מסויים.

תתפלא, אני לראשונה נתקלתי בנושא באתר של MBL (יש לי מגבר פאוור שלהם) והחלפת ה OPAMP נחשב ל MOD רצוי ומוכח לשיפור הסאונד ה"גרמני" שלהם (אגב, ה MBL שלי עולה באירופה 3800 יורו - אף אחד לא חסך בו בכלום אבל מדובר בעניין של אופי..)

בדולר ??

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפתוח פורום "מריבות אודיו לרכב ומולטימדיה"? :-P

כל ת'רד כזה פשוט יגרר לשם - אולי לאט לאט נתחיל להרגע.

קיפודי יקר - תחזור לנושא הת'רד

איפה הפרוייקט שלך תקוע\עומד כרגע?

מה נשאר עד שנוכל לראות תמונות ויותר טוב - להתרשם?

אה כן - סטג מגבר יותר טוב מג'נסיס! :lol: סתם סתם... תרגעו - הייתי חייב :-P

למה אנחנו לא לומדים משהו מגאון אמיתי? איינשטיין - הכל יחסי...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

(לגבי סטג טוב יותר מג'נסיס.. :-))

פיזית הפרוייקט תקוע בהשלמה סופית של המארז - יהיה מחר כולל תמונות. ואח"כ התקנה ברכב שכנראה תדרוש פלטת מגברים חדשה.. (אין לי כוח לעשות אותה לבד, למישהו בא לעזור ?)

מבחינת תוכנה - להשלים את האינטגרציה של RR עם כל שאר הרכיבים, התקנת ה GPS, וגם DC. (היות ואני לא מכיר את RR זה ייקח קצת זמן (לעומת מי שכבר מכיר את השטח..)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטג, ג'נסיס - ממש איכפת לי מי טוב יותר - כבר אמרתי, אם היה לי כסף הייתי בכלל קונה DLS, כי אני פושט אוהב אותם :lol:

תעדכן מחר.

לילה טוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחר בפתח תקווה בבוקר(20/5/09) אני בונה איתך פלטה :) אני משועמם תחת, החברה הולכת לעבוד ואני תקוע בבית אני מחיפה...).

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דולר ? אתה לא בעניינים !!, אומנם ייצורם עולה +- אותו הדבר, אבל ככל שהביקורות טובות יותר כך המחיר גבוה יותר (כמו בהרבה מקרים) :

OPA637SM שנחשב לאחד הטובים שיש (יש לי אחד ואני מעדיף את ה LME49720) עולה 30$ ליחידה (וזה ב EBAY ועוד צריך 4) - ממש דולר..

http://cgi.ebay.com/OpAmp-IC-OPA637SM-OPA637_W0QQitemZ110256625718QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item19abce9836&_trksid=p3286.m20.l1116

שתי יחידות של OPA128SM עולות 82$ ב EBAY.

http://cgi.ebay.com/OPA128SM-opamp_W0QQitemZ260412653993QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3ca1cdc1a9&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

ועוד לא הגענו ל ANALOG DESIGN AD797 שנחשבים לאיכותיים מאוד ואני מאוד רוצה לשמוע אבל זה לא בתקציב כרגע. בקרוב.. (הלוואי שהיה בדולר..)

ותתפלא גם יצרנים גדולים מציעים אותם והמחירים בהתאם..

http://www.auzentech.com/site/products/opamp.php

אני חוזר ואומר, ההבדל שמיע ובהחלט ניתן להבדיל בין יצרנים שונים וזה עוד בלי לחבר מגבר חזק, אלא, רק שמיעה באוזניות.

אין שום דבר רע ב JRC !! גם להם יש דגמים מסויימים שקיבלו ביקורות אוהדות והם נמכרים ביוקר. זה עניין של סגנון ואהדה ל"אופי" צליל מסויים.

תתפלא, אני לראשונה נתקלתי בנושא באתר של MBL (יש לי מגבר פאוור שלהם) והחלפת ה OPAMP נחשב ל MOD רצוי ומוכח לשיפור הסאונד ה"גרמני" שלהם (אגב, ה MBL שלי עולה באירופה 3800 יורו - אף אחד לא חסך בו בכלום אבל מדובר בעניין של אופי..)

בדולר ??

קיפוד,

מה אתה מעלה לי כאן מחירים באיביי ללקוח פרטי?

דיברנו על עלות הפרש בין רכיב של BB ל אחרים בעלות אותו היצרן של המגברים.

פרט לכך, לא צריך את איביי, קפוץ לרעננה לTI ותקנה:roll:.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי די להתווכח על נושא שלא קשור לת'רד?!

חגי, כל הכבוד על המפרט, ועל הביצוע. נשמע מאד מעניין. אני כבר מחכה לראות את זה עובד...

ומזל טוב על היותך עו"ד מן המניין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ron3

console היא vst shell לא נגן

הנגן ( foobar / winamp או מה שתרצה ) שולח דרך asio את הסאונד לconsole

בקונסול נעשה כל נושא העיבוד ויוצא החוצה

לינק לקונסול לא נראה לי שמותר לתת פה כי התוכנה בתשלום עד כמה שאני זוכר

תחפש קצת בגוגל / טורנט / rs - אתה תמצא

nimikipod

מחכה כבר לשמוע תוצאות :)

מה שאר הרכיבים של המערכת שלך? ועם איזה חיווט אתה מתכנן לעבוד?

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ron3

console היא vst shell לא נגן

הנגן ( foobar / winamp או מה שתרצה ) שולח דרך asio את הסאונד לconsole

בקונסול נעשה כל נושא העיבוד ויוצא החוצה

לינק לקונסול לא נראה לי שמותר לתת פה כי התוכנה בתשלום עד כמה שאני זוכר

תחפש קצת בגוגל / טורנט / rs - אתה תמצא

nimikipod

מחכה כבר לשמוע תוצאות :)

מה שאר הרכיבים של המערכת שלך? ועם איזה חיווט אתה מתכנן לעבוד?

תודה על התשובה,

אבל גם ל foobar יש פלאג אין של crossover

האם הוא פחות טוב מה console ?

האם לדעתכם כרטיס קול כמו ה asus יכול לתת פיתרון טוב\איכותי יותר מאשר פרוססור כמו ה dcx2496 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרון3 - אין ספק שהאסוס ייתן תוצאות טובות יותר משל הברינגר - יש לו את כל הכלים והתכונות לעשות זאת.

ל FOOBAR אכן יש קרוס אובר אבל הוא לא נותן פיתרון מלא וחסרות בו הרבה פונקציות. עם זאת, יש פיתרון מלא בתשלום ל WINAMP תוך שימוש ב

ALLOCATOR של THUNEAU :

http://www.thuneau.com/forum/viewtopic.php?t=135

לדי-ג'יי האמיץ- מבחינת הגברה: 1. ARC AUDIO 2500XXK (לסאב/ים - 1250W RMS ב 4 אוהם ת. ארה"ב)

2. HIFONICS APHRODITE VIII (למיד, טוויטרים ול REAR FILL - שש יציאות)

3. STEG QA 220.2X (למיד באס / קיק באס)

הקומפוננט כרגע - DYNAUDIO 240 (המידבאס בקרוב מאוד יעבור לשמש כ REARFILL ובמקומו יבוא מידבאס

רציני יותר - אולי RAINBOW, או AUDIO SYSTEM או RADICAL AUDIO RF או MLK)

3 WAY קדמי מלא יהיה רק ברכב הבא..

הסאב/ים - הסאב הכי טוב שאני מכיר !! - STEREO INTEGRITY MAG V4 D2 (יש לי שניים - חזקים מדי

בשבילי, חשבתי למכור אחד כי אני לא צריך אותו באמת, בינתיים נשאר אצלי !)

מר די-ג'יי אמיץ, אין לך קצת זמן להשקיע ביבר פורום מאותגר RR (אני צריך מישהו עם ניסיון וזמן..)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אני מבין שבעצם ה אסוס משמש גם כנגן+PRE+קרוסאובר ?

מבחינת נגן אני מבין שהוא יכול להוציא מוסיקה טובה, אך האם בתור PRE הוא גם עושה עבודה טובה

או שעדיף אם אפשר לחבר לו PRE?

אני קראתי שהאסוס מוציא ביציאות שלו 2VRMS האם זה מספיק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...