Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט HIGH END CAR PC - מתחילים להריח את הסוף..

שימו לב! השרשור הזה בן 5310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גורל, תן לי ולאופיר שעה להעביר אותך ל ASIO עם ARC, חצי שעה של RTA ואז עוד חצי שעה של מדידות. סה טו, המערכת ב 90% מכוונת וישאר לך רק לכוון את עוצמת הסאב כרצונך..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ

אני מחפש פלאגינים לתוכנה CONSOLE של LOW PASS ו HIGH PASS איקולייזרים רצוי מאוד עם גרף הענות של תדרים.. אם מישהו מכיר אני אשמח לשם :-D

ללא קשר אתה יכול להגיד במה אתה משתמש? הרי חייבים ליהיות לך חיתוכים לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא עובד עם CONSOLE (זה לכ**יות.. :-P) אני עובד עם AUDIOMULCH שהיא בעיקרון אותה הגברת רק שהיא ורסטילית יותר.

הפלאגין שאני משתמש בו לחיתוכים הוא RUBBERFILTER. אקולייזרים יש כמו זבל ברשת (אני משתמש ב EQ31 או משהו כזה..)

רומק - תאמין לי גם אני רוצה לתת רשמים על הפונטק אבל אני לא מוצא זוג קורות לרכב שלי במחיר סביר אז הכל עומד במקום בינתיים.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי יצירת נגטיב של הקורה, וביצוע כל ההתקנה על הנגטיב?

כך יוצא שאתה צריך לחורר את הקורה רק לטובת העברת החיווט (שבכל מקרה צריך בשביל הטויטרים) ובורג או שניים לחיבור הנגטיב לקורה עצמה (או בכלל להחליף אותה)

אולי זה לא יהיה כלכך יפה, אבל זה משהו שתוכל להתעלל בו בשינויים מבלי שיכאב הכיס.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נימי - עד כמה שידוע לי הרכב שלך הוא לא רכב ליסינג.

תבנה על הקורות המקוריות ותקווה שלקראת מכירת הרכב שלך כבר יהיו הרבה כמוהו בפירוקיות.

אני לא אתפלא אם הרבה רכבים כאלה כבר סיימו את חייהם כטוטלוס...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הרעיון בגדול היה לחכות עם ה 3 WAY לרכב הבא וללמוד כמה שרק אפשר על ה CARPC בסטאפ הנוכחי כדי שברכב הבא הכל יהיה "מושלם".

אממה, דחיית סיפוקים זו תכונה נרכשת..

אני צריך גם קורות וגם את המשולשים בדלתות אותם חיררתי לטובת ה MD100.. - בינתיים, מצאתי קורה בפירוקייה ב 300 ש"ח, מחיר שנראה לי מוגזם. אני מוכן לשלם אבל לא כל סכום. בספרד קורה חדשה מהחברה עולה 33 יורו..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם צביקה אולי הוא יוכל לסייע לך

הקורה שמצאת במצב טיפטופ ?

אם כן חפש קורה במצב לא טוב, ריפוד קרוע וכו'.

כך תוכל להוציא מחיר טוב יותר וממיילא אתה מרפד את כולה בסוף הבניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 ש"ח לזוג זהו מחיר סביר בהחלט, אתה לא גר בספרד שם הרוב זול יותר:wink:

בחינם או ב50 שח בטוח לא תשיג אותם.

אלי

אני קניתי זוג קורות ב50 שקל לפני 3 שבועות 8)

וכנראה עוד יחזור כשבעל הרכב ירדם :evilbat:

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...