Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט HIGH END CAR PC - מתחילים להריח את הסוף..

שימו לב! השרשור הזה בן 5320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הכל.. הרבה רוק (קל יחסית), יש אוספים (1001 של שנות ה 80, 1001 של שנות ה 90) כמובן מייסי גריי, דיסקוגרפיה של U2, דפש מוד, 3DOORS DOWN, INFECTED, EVA CASSIDY, LAUREN HILL ויש גם MR.BIG (זוכר ??) לאונרד כהן, קאט סטיבנס, מריה קארי, וויטני, 2PAC, NAS, סטינג, BELA FLECK (לא מכיר ? אתה חייב לשמוע..) איזה 10 פסי קול מסרטים טובים, STAIND, LINKIN PARK, סלין דיון, שלמה ארצי, דניאל סלומון, ועוד המון המון שאני לא זוכר. (כאמור, דיסקוגרפיות מלאות..)

בסה"כ, כרגע יש 160GB של FLACים מסודרים עם LYRICS ותמונות שמוצגות בזמן השמעת השיר. יש עוד הרבה חומר חדש בבית שעוד לא הספקתי לסדר.

יש לי גם MIMO אז אני יכול להשאיר את המחשב דולק (בלי המגברים - עשיתי/ אופיר עשה לי מעגל שליטה שכזה..), לגשת אליו מהרשת בבית להעתיק אליו הכל ואז לכבות אותו מהבית (בפוטנציה הכל כבר נעשה ונבדק אצלי בבית אבל לא הספקתי לבדוק ברכב, מחר..)

אה.. ואני יכול לעשות RIPPING לדיסק ישירות ל FLAC..

בקיצור.. עם בחור כמו אופיר (DJ GUTZ - למי שעוד לא יודע..), האפשרויות הן באמת בלתי מוגבלות (הבחור תותח !! - יש כבוד..) הוא פשוט לא מפסיק לעבוד על עוד ועוד אפליקציות.

בהזדמנות זו אני מוצא לומר המון תודה לאופיר על הזמן וההשקעה הרבה וגם לאבא שלו שתרם מזמנו וכליו כדי לאפשר זאת..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך מטושטש ויש רעשים וגלים בתמונה - על אף שהוא מחובר למתח מיוצב מה M4 - צריך לבדוק עם כבל אחר ולעשות אלימינציה. (למען הסר ספק, בבית ראו חבל על הזמן) - שאלה נוספת, למישהו יש מושג איך מסירים את מדבקת הניילון שעל המסך מגע - אני לא מצליח לקלף אותה - במסך הקודם (זהה) נאלצתי לפרק את המסך - יש איזושהי דרך אחרת ?

ראשית, מברוק. שמח לשמוע שהפרוייקט חי, נושם ומנגן.

בעניין המסך, אינני יודע באיזה מסך בחרת אך אני גיליתי משהו מעניין בנושא ה"טשטוש" שנוצר אצלי.

בזמנו פתחתי שרשור על עיוות בצבע וטשטוש שנוצר, על-פי הערכות, מכבל VGA תקול. החלפת כבל לא עזרה!

מה שכן עזר היה הפעלת "הגדרות אוטומטיות" במסך עצמו (ליליפוט EBY701) שגרמו למסך לאפס את עצמו ולבצע שינויים כאלו ואחרים עד שמצא, באופן אוטומטי, את הקונפיגורציה המתאימה.

התוצאה: רואים פיקס. הטשטוש נעלם והצבעים חזרו לגוונם המקורי.

בעניין המדבקה, האם יתכן ומדובר על מגן?! אם המדבקה בדיוק בגודל המסך, עם קצוות מעוגלות אז כנראה שכן.

אם בכל זאת אתה רוצה להסיר, נסה להשתמש ב"קלף" פלסטי כגון כרטיס אשראי ונסה להרים את אחת הפינות.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כל מה שנשאר לך לעשות זה אזעקה שאומרת - "הלו, אתה מפריע לי באמצע ההורדה מאי-מיול" ואתה מוכן :-D

אני אבדוק את הנושא של בלה פלאק 8) אמרת שחייבים לשמוע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, באמת פרוייקט מגרה ומעניין...

אך אני צריך למצא את המערכת שיש לי עד תום ואז... יש על מה לדבר.

אני מבין שאתה כבר נהנה מהפירות אולי לא הגעת לכיוונים הרצויים אך גם זה יגיע..

אז שוב תתחדש ותהנה מגאדג'ט המלהיב שלך

בהצלחה בכיוונים

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכונים !!

טוב, המחשב עובד כבר +- חודשיים ברכב ואני סוף סוף מתחיל להיות מרוצה ממנו. מרבית הבאגים הקטנים שהיו נפתרו ו/או "נעקפו" --> השימוש בכרטיס קול הזה מוכיח את עצמו מיום ליום ואני מרוצה עד הגג. (טוב נו, אני רוצה ספק כח עצמאי לכרטיס קול אבל נגיע גם לזה..

אז מה חדש:

הפעלנו (אני ואופיר..) PLUGIN חדש של חברת IK בשם ARC שעושה ROOM CORRECTION ונוצר בעיקר לשוק ההיי-אנד HOME THEATER. השימוש בו נעשה באמצעות 12 מדידות במיקרופון (ברינגר ECM8000) אפשר גם לעשות סשן של 36 מדידות אבל בשביל הניסוי לא היה לנו כח.. (אפשר לקבוע מצבים אז עשינו מדידות כשאני לבד ברכב, כשאני עם נוסע, כשהחלונות פתוחים וכו'..)

רשמים - הפלאגין בהחלט עובד ועושה את המוטל עליו.. הוא זיהה את הבור שבין המיד לטוויטר.. מחשב את הדיליי הדרוש ואת הבדלי העוצמה בין ימין לשמאל, מתקן אקולייזר, מתאים פאזות ועוד ועוד.. אני מרוצה עד הגג !!

הבעיה איתו היא שהוא מזהה עודף בתחום המיד-באס ומנמיך אותו באופן מוגזם קצת (למרות שהמדידות נעשו ללא הסאב) - לא משנה הכל תוקן ואפשר לפצות על זה באמצעות תיקוני אקולציה ובחירת מאפיינים - הרבה מאוד אופציות אבל ממש פשוטות ואינטואיטיביות למשתמש..

בהזדמנות זו אני רוצה שוב להודות לאופיר DJ-GUTZ ולהציע את מועמדותו ל GURU PC בפורום - הוא הרוויח זאת ביושר והוא לא מפסיק לפתח ולשדרג את תחום ה CARPC תוך שהוא תמיד שמח לעזור לכל אחד !! (פשוט כיף שכל פעם יש משהו חדש..:lol:) הוא לא יבקש זאת בעצמו משום אופיו אז אני מציע זאת בשמו ומבקש את תמיכתכם..

מה הצעד הבא ? הטמעת DTT (טלוויזיה דיגיטלית וחינמית) ברכב ובכלל זה התאמת ממשק המשתמש לשליטה פשוטה ושוב, אינטואיטיבית !!.

תמונות בסופ"ש.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW, כל הכבוד, באמת.

יש לי לאן לשאוף. נראה שאתה מבלה את רוב שעות היום ברכב.

מאיפה לעזאזל משיגים קבצי FLAC טובים בהורדה ישירה? אשמח לקבל מידע בהודעה פרטית.

כל כך קשה למצוא, וטורנטים הם איטיים כל כך שמוציאים את החשק להוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא את כל שעות היום.. חלק ניכר !! (סתם.. לא באמת, בערך פעם בשבוע אני מקדיש שעה-שעתיים לעדכון המחשב באלבומים חדשים ופיטשרים.. DJ-GUTZ לעומת זאת, חי ונושם MP3CAR..)

אתרי טורנטים - THEPIRATEBAY, MININOVA, וגם מ FILECROP (טורנטים מורידים מ UTORRENT ומעמידים את הUPLOAD על 3KB)

אתה מוזמן לבוא למפגש הקרוב נייד (קח בחשבון שזה ייקח "קצת" זמן להעתיק מ 2.5")

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
מה הצעד הבא ? הטמעת DTT (טלוויזיה דיגיטלית וחינמית) ברכב ובכלל זה התאמת ממשק המשתמש לשליטה פשוטה ושוב, אינטואיטיבית !!.

תמונות בסופ"ש.

הצלחתה לראות DTT בנסיעה ???

אם כן אם הזה מתאם ואנטנה

גם לי יש CAR PC ואני רוצה לחבר לו מתאם USB

בתודה ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
עדכון קצר.

ה RR עובד די חלק. (אני מחפש VISUAL מעניין לווינאמפ שעובד בחלון חיצוני)

הרדיו עובד וקולט פצצה.

ה GPS מותקן, מוטמע, עובד וקולט יפה. (IGO, מישהו כבר פתר את עניין הערים בעברית ?, צריך עדכון מפות - מאיפה ?)

ה CD עובד יפה, פולט דיסקים והכל.

חסרה קישוריות בלוטות' לטלפון - "קצת" בעייתי אבל בהחלט בדרך.. (שיחה מזוהה יש. יש בעייתיות בעניין המיקרופון. בשלב זה יספיק לי רק לענות מהמחשב, שיהיה MUTE ושהשיחה עצמה תתבצע באמצעות המיקרופון והרמקול של המכשיר,

באיזשהו שלב ה RR הפסיק לפתוח את ה WINAMP באופן אוטומטי וצריך לפתוח אותו באופן ידני. מה עושים ? איזו שורה ב RR.INI ?

גם לי אין מקלדת בעברית כרגע.... עובד על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומך בכל הצעה שקשורה לפירגון לאופיר.

רק שבא לי לאכול לו ת'ראש על זה שכבר מפגש שני שהוא אומר לי שהמערכת שלו ממש לא מכוונת וכבר מפגש שני שזו אחת המערכות שהכי אהבתי :evil::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי לך, 80 אחוזים מהחברים בפורום מגיעים למפגשים עם "מערכת לא מכוונת" אך ורק מחוסר ביטחון..

אופיר מחפש רכיבים טובים (ממש כמו הקניה הקבוצתית שלנו עכשיו..) במחירים טובים והוא הרכיב אחלה סטאפ. הבעיה היא המוזיקה שהוא שומע.. :lol:

בקרוב עדכונים ושדרוגים ב CARPC שלי - אתם מאמינים שנגמרו לי ה 250GB רק מ FLAC ??

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...