Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בזיהוי חלק סיטרואן BX ושאר הבעיות

yairw
שימו לב! השרשור הזה בן 5557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

1.האם מישהו יוכל לזהות עבורי את החלק שמוקף בעיגול בתמונה?

DSC_0280.JPG

2.כמו כן, שימו לב לסדקים, מהיכן אני יכול לרכוש צינור דלק קוטר פנימי 9 ממ? ביררתי אצל כמה "מומחים" והם טענו שאין בארץ (כנראה אין להם במלאי...)

DSC_0281.JPG

3.ובתמונה השלישית, כל החלק הלא מזוהה הזה (קמה טענה שמדובר בפילטר פחם?!?) תפוס על פלטת מתכת שבמרכזה עובר צינור.

כפי שאתם רואים הפלטה לא מקובעת לכלום, יש לי הרגשה ששברו את זה ואז מיקמו מחדש על צינור אחד למטה, כוונתי:

ניתן לראות את המסלול המשוער (מסומן)על הצינור וכביכול החורים שאליהם היא (הפלטה) אמורה להתחבר, אבל בצינור שנמצא מעל ("קצת" מטושטש) יש חורים כמו בתחתון עם שאריות של מחברים שבורים - או בקיצור - כיצד אני מתקן את זה?

DSC_0282.JPG

4. שאלה קטנה, רואים את החור( אתם "לא" אמורים לראות אותו, לא אמור להיות שם חור פתוח, צריך להיות שם גומי), בתוכו הכל יבש וסדוק, כמו כן ניתן לראות בשאר התמונות שישנה גומייה קרועה שנופלת מלמעלה.

שאלתי, לאיזה חלקים אני זקוק בכדי לתקן את המצב (אני זקוק למונחים טכניים בכדי שאדע מה לחפש)?

האם הקיט הרשום בקישור מטה יתאים לתיקון המצב? אני לא מתכוון ספציפית לקיט הנ"ל, ידוע לי שזה קיט לבולם האחורי ואצלי הבעיה בקידמי, השאלה אם במרכיבים של קיט זה עבור בולם קידמי יש את הגומיות הסדוקות שרואים בתמונה?

DSC_0284.JPG

DSC_0286.JPG

DSC_0288.JPG

http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=fr_en&trurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2F2-KIT-REPARATION-TRAIN-ARRIERE-PGT-CITROEN-BX-XANTIA_W0QQitemZ270332289132QQcmdZViewItemQQptZJG_FR_Auto_Pi%25C3%25A8ces%3Fhash%3Ditem270332289132%26_trksid%3Dp3286.c0.m14%26_trkparms%3D72%253A1205%257C66%253A2%257C65%253A12%257C39%253A1%257C240%253A1318%257C301%253A1%257C293%253A1%257C294%253A50

בתודה מראש לכולם וסליחה על הבירבורים, אני מתנצל מראש על בורותי :-D

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות 1 ו-2 נדמה לי שזה הפילטר דלק, כי אני רואה שהוא הולך לכיוון הקרבורטור, ואת הצינוריות האלו אתה יכול לקנות בחנות חלקי רכב לפי מטרים בכמה שקלים בודדים

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פילטר דלק. זה בכלל לא חלק הניתן להחלפה. למיטב זכרוני (עברו כמה שנים טובות) זה משמש לויסות לחץ הדלק בכניסה לקרב', אבל אני ממש לא סגור על זה.

לגבי הצינורות - הוא כבר כתב שהצנרת היא 9 מ"מ ונדירה בארץ.

שווה לקפוץ לאיזור יצחק שדה בת"א. יש בפסז' את "טכנו צינור", את "מנו-גום" ברח' תושיה ואת "טכנו-גום" ברח' שונצינו, כולם במרחק הליכה זה מזה. מלבדם יש עוד כמה בתי עסק שעוסקים בגומי.

הקפד על צינור מתאים לדלק, אחרת הוא יתפורר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

האמת שבדקתי אצל אחד מהשלושה שציינת ולא היה לא, גם היעדר תוצאות חיפוש באינטרנט די מדאיג אותי.

יש מצב שהחלק המדובר קשור למערכת זיהום האויר?

איך לחברו חזרה נכון?

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.

שמר צודק זהו לא פילטר אלה מנחת תנודות ( דאמפר) למעגל קו הספקת הדלק לקרבורטור עם יציאה נוספת לעודפים - חזרה למיכל הדלק.

היה בשימוש לרוב במכוניות הישנות כאשר המשאבת דלק היא מכאנית , והיות מעצם פעולתה היא מיצרת לחץ דלק תנודתי ( לא רציף) והקרבורטור היה מושפע לרעה מתופעה זו, הוסיפו בקו ההספקה מיכל שיספוג את הלחץ התנודתי וממנו יצא לקרבורטור בצורה יותר מתונה ( לא פועם אלה רציף), העודפים כאמור כאשר מחט המצוף סוגרת את הכניסה לקרבורטור יוצאים מהיציאה השלישית חזרה אל המיכל.

עד היום עוד ניתן לראות מיכלים בתצורות שונות בריכבי סקודה ישנים ובקבוצת vag הישנות.

בברכה.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.

חלק כזה חדש ? - זה כמו לחפש הריון אצל גבר 8).

אבל בעצם בשביל מה לך? , זה לא חלק אשר דורש איזושהיא אחזקה או שירות .

בקשר לצנרת דלק - אני היסתדרתי יפה גם עם הצנרת דלק בקוטר 8 מ"מ של גייטס בלי שום בעייה מיוחדת.

בהצלחה.

בברכה.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור מדיוק מר חיים!

מה הסיכוי להשיג כזה חדש?

עדיין לא ניתקתי את 3 הצינורות מכיוון שאין לי תחליף עבורם...

אצל זאב איתני תוכל לקנות אחד משומש בפרוטות, לא ברור באיזה מצב, שווה לבדוק.

במוסך לביא בפ"ת יש המון BX'ים מפורקות עם חלקים זמינים, דבר עם בועז ותשאל אותו לגבי החלק הספיציפי הזה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי לא רע.

מק"ט יצרן הוא 1563A3, ונראה שעדיין ניתן להזמין חלק זה.

אם אין ליבואן, הוא יכול להזמין עבורך מהיצרן.

גם את הצנרת ניתן להזמין, אבל זה נראה מיותר. לא נשמע סביר שאין להשיג בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי השאלה על הבולמים הקדמיים.

הקישור שנתת באי ביי הוא לקיט שיפוץ לסרן האחורי, שהוא מסוג זרועות עוקבות ומוטות פיתול (כמו ב-306,106,סקסו,ZX,קסארה וקסנטיה), רק שב-BX (ובקסנטיה) מצטרפת לחגיגה גם המערכת ההידראולית (במקום בולמ"ז סטנדרטי, יש בומבה על הבולם).

מה שאתה צילמת הוא כריות הבולם, ועפ"י התמונות הכריות שלך מתחילות להתפורר. בתמונה (על הבולם והקפיץ) אפשר לראות כרית בולם של 205, זה די דומה.

DSCF0121.jpg

זה משפיע לך בעיקר על הקושי בסיבוב ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...