Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בזיהוי חלק סיטרואן BX ושאר הבעיות

yairw
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסה גם במוסך פרטי העוסק הרבה במכוניות BX ואולי יש לו חלקים משומשים ו/או חדשים:

"המוסך של גבי" שברח' החרושת 17 (בחצר למטה) ליד מאפית ודש א.ת מורשה רמת השרון, טל' 03-5409736

ובקש את גבי או את בנו ארבל.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך לביא בפ"ת: 03-9390337.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע חזרתי הביתה מבדיקת שני המוסכים המומלצים:

"המוסך של גבי" - הראתי לו את המכסה של המפלג שלי והוא ניסה לדחוף לי מפלג קומפלט "חדש" לטענתו בזול 350 שקל, המפלג שהוא הביא נראה כאילו חולץ מרכב שנשרף! "שטויות, זה רק לכלוך" הוא אמר, ביקשתי שיפתח את המכסה ובפנים המצב היה גרוע יותר מהמכסה שלי. תודה ולהתראות (סימון איקס על המוסך הזה)

אם הייתי מחפש דרך מקורית לבזבז את הכסף שלי על שטויות הייתי קונה אומנות מודרנית.

"מוסך לביא" - הראתי לו את המכסה של המפלג, הוא אמר לי שאין איתו שום בעיה ואפילו הוא ניקה לי אותו בחינם כך שיראה כמו חדש. אליו אני בטח יוזר ליישור קו כשאסיים.

שיעור בתפעול עסק נכון - לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר!

אפילו חבר שלי שבא איתי יסדר אצלו את הרכב (בעיה שהוא גורר כמה חודשים) ביום שני ולו רק בגלל האמינות שהבחור הפגין.

תודה על ההמלצה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

בועז לביא נימצא רח הירקונים 41 פ"ת.

טל03-9390337

054-4303632

לפי דעתי רצוי להגיע לשם היות ולמיטב זיכרוני הוא בד"כ קצת בלחץ עבודה ולא תמיד זמין בטלפון.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, (ושאר המומחים כמובן :-))

בתמונה של הבולם שצרפת

DSCF0121.jpg

האם את החלק העליון של הבולם שקרוע אצלי

DSC_0288.JPG

ניתן להחליף בקיט הנ"ל

http://cgi.ebay.co.uk/CITROEN-BX-SUSPENSION-ARM-BUSH-MUSHROOM-TYPE-96070064_W0QQitemZ380100295859QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item380100295859&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689%7C66%3A4%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

בתודה מראש

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה.

החלק הנ"ל שייך לעצם העצה הקדמית של המתלה (המשולש), ראה תמונה (מק"ט זהה לזה שבאי ביי):

attachment.php?attachmentid=143733&stc=1&d=1233214231

לדעתי אתה צריך את כרית הבולם (מסומנת בתמונה, מס. 14), אם כי יכול להיות שהגומי הקרוע נמצא בתושבת (מס. 13), פשוט הזום שעשית לתמונה קרוב מדי. בכל מקרה יש לך את שני המק"טים:

attachment.php?attachmentid=143732&stc=1&d=1233214231

מציע להרים טלפון ליבואן (או לג'אן, אם אין לך ילדה מתבגרת בבית) ולבדוק מחיר, לפני שאתה רץ לחו"ל. לפעמים מחירי החלקים מפתיעים, עקב רצון לנקות מדפים וכו'.

Front sus cylinder.jpg

Wishbone bush.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדה המתבגרת היחידה בבית היא חברה שלי (טוב לא כל כך ילדה... 24) והיא לא באה איתי למוסכים...

יש לי סכמה דומה לזאת שפירסמת, הRETAINER הוא חתיחת מתכת עגולה, אם תסתכל בתמונות הראשונות בתחילת השרשור, ניתן לראות גומיה קרועה כל שהיא שנופלת מתחת לריטיינר, אין בסכמות גומיה שהולכת מתחת! מה לעזאזל היא עושה שם?

כמו כן, איך אני משיג את הסכמות שיש לך? שלי ישנות יותר וקצת מטושטשות.

תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממממ.... בוא נשמע מה יש לך להציע :twisted:

לגבי הריטיינר, אתה בטוח שזו רק המתכת? יכול להיות שהגומי בא בתוכה (סביר להניח שכן)? שים לב שבסכימה יש את כל ציור הבולם ואין גומייה נפרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק את עניין הריטיינר ואחזור אלייך.

בקשר לתרשימים שצרפת, כיצד אני משיג אותם (אם מדובר על חוברת שלמה)?

יש לי PDF ישן ומטושטש קצת, שלך נראים הרבה יותר מובנים

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אתה צודק ארנון, בדקתי אתמול והגומי הקאוע מגיע ממתחת לריטיינר ולא ממנו (מה שעוד יותר מדאיג אותי)

מהן ראשי התיבות NFP? ואם לא ניתן להזמינו מהיצרן אז מאין?

תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהן ראשי התיבות NFP?
הלכתי לחפש באינטרנט וחזרתי עם תשובה: No Further Production.

ואם לא ניתן להזמינו מהיצרן אז מאין?
שאלה כאובה שמתחבטים בה כל חובבי הרכבים הישנים. סטוקים שמחזיקים משווקי חלפים מתמחים, מכוניות תורמות חלפים ו- eBay (שמפרסמים בו מוכרים משתי הקבוצות הנ"ל).

בהודעה הזו יש פרטים של מישהו בבריטניה שיש לו את החלק הזה במלאי. בצע בדף חיפוש על 95563928 .

זה לא יהיה זול לייבא אותו - המחיר הוא בסביבות 80 פאונד, ומדובר בחלק לא קל - שילוב של גומי קשיח ופלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אתה צודק ארנון, בדקתי אתמול והגומי הקאוע מגיע ממתחת לריטיינר ולא ממנו (מה שעוד יותר מדאיג אותי)

מהן ראשי התיבות NFP? ואם לא ניתן להזמינו מהיצרן אז מאין?

תודה

בפורום PSI יש בחור בשם אסף , ובחור בשם יואל. יש להם קשר לספקים של חלקים לצרפתיות. אתה יכול לפנות גם אליהם.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...