Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק תידלק ב150 במקום 50 |מה עושים בד"כ?

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדלק הוא אותו הדלק שנשתמש בו בכל מקרה הבעיה היא עם המחיר.

לצערינו מחירי הסולר פרוצים וכל תחנה נותנת הנחה אחרת. תחשבו שאתם נכנסים לתחנה שלא נותנת הנחה או שנותנת הנחה קטנה מאוד ומחליטים לתדלק רק ב50 ש"ח בגלל המחיר הגבוה. בטעות קיבלתם 80 ליטר במקום 10 ליטר ההפרש יכול להיות מעל 100 ש"ח בין התחנה היקרה לתחנה הזולה. אני לא מתכוון לספוג את העלות הזו בגלל טעות של מתדשלק.

עשה טעות שישלם או שיתן לי במחיר שאותו אני רגיל לשלם בתחנה הזולה.

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי, הפתרון לבעיה הזאת יכול להיות ע"י אימוץ השיטה המונהגת בארה"ב, שם משלמים על הדלק לפני התדלוק.

ככה, גם אם נוצר מצב שבו נתתם שטר של 100 וקיבלתם דלק בשווי 200, מי שתישא באופן מוחלט בתוצאה תהיה חברת הדלק.

השיטה הזאת גם מבטיחה שאף אחד לא יתדלק ויברח מבלי ששילם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם מצטער שעד עכשיו לא הגבתי ,

הגעתי למצב דומה,היה עליי 300 שקל מזומן...

ותכננתי דווקא וואחד ערב עם חברים.

אמרתי למתדלק 100 הוא שמע 200 :roll:

לא הסכמתי לשלם לו,אבל גם לא ממש רבתי אתו...

הסברתי לו את המצב,והצעתי לו לשאוב את הדלק.

לא רק שהוא שילם את ה450 הוא גם נתן לי טיפ של 23 שקל :shock:

מקרה זהה לשלי, לי 150 ש"ח ורציתי לתדלק בגלל שהאוטו לא היה שלי אלא של חבר ורציתי לשלם את מחיר הנסיעה, ובמאה שקל שהיה לי בכיס רציתי לשבת לאכול עם חבר.(החבר הרוויח!:-))

גם אני מסכים אם הטענה שכל אחד עושה טעויות וכולם בני אדם , אין מה לעשות זה באמת מבאס אבל לא סוף העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים למלצר שלא הזמנו את המנה הזו?

דבר ראשון, הוא לא ישלם על זה.

דבר שני, אנחנו לא אוכלים את זה.

דבר שלישי, יש הבדל קטן בין להחזיר מנה למטבח לבין להתחיל בשאיבה של דלק מהמיכל.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הגישה הרווחת כאן, מה קורה אם אתם יושבים במסעדה, והמלצר מביא לכם מנה נוספת שלא הזמנתם?

דוגמא מצויינת.

אני אעיר למלצר שלר הזמנתי את המנה ואז יש שתי אפשרויות:

1. הם יחזירו את המנה או יביאו אותה למי שכן הזמין אותה

2. הם ישאירו את המנה ללא חיוב.

קרה לי כבר מספר רב של פעמים שני המקרים הנ"ל.

אני חייב לציין - שכאשר אני מקבל מנה חינם, אני תמיד משאיר טיפ גדול יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל זה לא אמור לקרות

כי המתדלק צריך להקשיב

מיילא הוא מילא 150 ש''ח במקום 50 ש''ח אבל אם הוא היה ממלא נגיד סוג דלק אחר

זאת הייתה בעיה

אבל במקרים כאלה אין מה לעשות צריך לשלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לי, אני תמיד מתדלק במאה ש"ח.

אם זה מנחם אותך, בפעם הבאה שתלך למלא דלק (שמן הסתם תהיה אחרי מתי שתכננת), המצב יחזור לקדמותו והכל יהיה בסדר.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות לא צריך לבכות על כמה שקלים .

שורה תחתונה אתה תשתמש בדלק הזה .

במקום שעוד X ימים תלך לתדלק שוב תלך בעוד X פלוס 4 .

ביג דיל

תחייכו הכל לטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשתדל להשתמש בשפה יפה:

נתחיל בזה שאני מאחל לכמה מהאנשים כאן, להגיע לתחנת דלק בכביש ים המלח, עם נורת דלק דולקת, שהתחנה תהיה רק בשירות עצמי, אין לכם כרטיס אשראי בכיס ואין אפשרות תדלוק, תשבו בתוך האוטו חסרי אונים ואז נראה אתכם חושבים "הוא נותן שירות וצריך לתת את זה על הצד הטוב ביותר".

האם מי מכם שטוען "המתדלק אמור להקשיב" עבד פעם בתחנת דלק ?

מי מכם שם לב לכמות הרעש והלחץ שיש בתחנת דלק ?

בקיצר, כל אלו שמשחקים אותה "טעות שלו", הלוואי שפעם תתקעו בצד השני ואז נדבר.

אני רק יודע, שאם אני עוד פעם אעבוד בתחנת דלק בחיים שלי (אני בטוח שאני אעבוד, זה סוג של עונש לאנשים לא מלומדים שסובלים מתקופות מעבר בחיים), אני מבטיח שלא אתדלק את כל המתחכמים כאן (את מי שאזכור לרעה מהשרשור).

אהה, ועכשיו אני רוצה שיקומו כל אלו שאין להם כרטיס אשראי (10% לכל היותר מהאנשים ?), אני רוצה גם שיקומו כל אלו שהיה להם רק 100 ש"ח בכיס וזהו (25% מהאנשים ?)

לי אישית, אין כזה דבר "100 ש"ח בכיס", כשזה קורה אני יוצא מהבית עם אופניים, אני בכלל לא מתלוצץ, מישהו חשב מה יקרה אם פעם יהיה לכם פנצ'ר ברכב ואתם ללא כסף/כ"א ?

מישהו חשב מה יקרה אם פעם תזדקקו לחילוץ/גרירה ואין לכם ביטוח דרכים ותאלצו לשלם לגרר ?

לי אישית אין כ"א, אבל אני לעולם לא אתפס נוהג ברכב, כאשר אין עלי כסף מזומן למקרה חרום.

אהה ואם זה משנה למישהו, אז גם לי טעו בסכום התדלוק, מיותר לציין שלא התווכחתי.

ואם זה חשוב למישהו, גם אני הייתי מתדלק.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בשאלה הזאת בקורס בדיני קניין... היה ממש מעניין אבל הייתי חייב לצאת לשניה מהשיעור, ככה שפספסתי את הס' הספציפי (איפה הוא נמצא), אבל בכל שאר הדיון על הנושא הספציפי הזה הייתי :)

כשהקניין של מישהו אחר, התערבב עם הקניין שלך (הדלק הנוסף של התחנה, שהתערבב עם הדלק שנמצא אצלך באוטו) וכשאין אפשרות להפריד בין 2 הקניינים (לך תראה לי איזה מה10 ליטר מתוך ה20 שיש לך הם באמת שלך), אז עליך לשלם למוכר את הסכום אפילו אם הוא שם יותר ממה שביקשת ממנו, בעיקרון זה יהיה מילה שלו נגד מילה שלך, ואפילו אם הוא שם לב לזה - כל עוד זה נעשה בתום לב, אין מה לעשות בקשר לזה.. אתה חייב לשלם ע"פ החוק.

אולם, אם המקרה חזר על עצמו יותר מפעם אחת - באותה תחנה, זה כבר מראה על חוסר תום לב, מה שיכול ליצור חשד של נסיון שיווק כפוי, הוא ימלא לכל אחד ב 250 במקום ב 50, וכך התחנה עושה 200 יותר על כל רכב שממלא בסכומים קטנים.

אני מניח שברוב המקומות זה לא נהוג, אבל אם המקרה הזה קרה לך יותר מפעם אחת באותו מקום, תדרוש את הכסף חזרה, ואם זה לא ילך, ניתן לפנות לרשויות המוסמכות כדי לאכוף זאת.

ישנן סיבות רבות למה אדם לא ירצה לשלם את מה שהמתדלק הכניס, למשל אם הרכב לא שלי, אלא של ההורים/דודים/חברים, או אם בתחנה הספציפית הזאת הם גובים 0.01 ש"ח יותר על ליטר דלק, ואני בנאדם חסכן.

לכל אחד יש את הסיבות שלו, וזה לא ראוי ולא הגיוני שנאפשר לבנאדם/תחנה לכפות עלינו לשלם לה יותר.

כמו שנאמר - תום לב = אין מה לעשות, אבל אם אתה רואה דפוס התנהגות = יש עילה לתביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום .

קודם כל אני מסכים עם זה שעל הדלק צריך לשלם והמתדלק אינו אשם. אלא אם הטעות חוזרת.

אבל אני עובד בתור מנהל סניף מסויים , לפעמים משנים את המחירים כמה פעמיים ביום והאחראי לשינוי לא שינה אותו בדיוק באותו רגע שהלקוח ניגש למוצר. כולם יודעים שבארץ הלקוח ישר יגיד "מגיע לי את המחיר שרשום על המוצר" ואני חייב לתת לו.

החברה סופגת את ההפרש . לכן גם בתחנות דלק הבעיה אמורה להיות של מנהל התחנה , ואם הדבר קרה בטעות אז יש אפשרות שגם הלקוח קצת צודק,ולכן צריך להגיע לפשרה . זה צריך להיות נזק לתחנה בכדי שהמתדלקים לא יעשו טעויות והמנהל ידאג לכך.

ולא, למה שכל תחנה לא תעשה טעויות כאלה כמה פעמים ביום בכדי להגדיל את הפדיון .

הפתרון שלי :

הדלק העודף - בחצי מהמחיר, אם יש הוכחה לכך . בלי קשר למתדלק.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...