Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפסתי ילד מפרק לי פקק ונטיל מהאוטו, או: כך מלמדים לתת כבוד לרכוש הזולת

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש פה אנשים שקצת הגזימו

פושע , עבריין, ככה גודלים פושעים

אף אחד ממכם כניראה לא היה ילד אלה ישאר נולד מבוגר .

אלה ילדים קטנים אם היתי אם חברים שעשו דבר כזה פעם או פעמים זה לא אומר שהם עברינים זה פשוט מה שיש בראש שאתה בגיל 10-12 הילדים שהיתי איתם ילדים מאוד טובים לאחר גיל זה פשוט זה עבר זה לא אומר שהם עברינים ובטח לא כנופיה שביצעה שוד .

(דרך אגב אתה צודק כול פשע שבוצע אם מיספר מישתתפים אפילו שהם לא פעלו אקטיבית זה כנופיה*)

טוב מאוד שדיברתה אם ההורים שלו מעבר לזה הוא רק ילד.

כמובן שגם אני יתעצבן מאוד אם יפרקו לי את הוינטילים לא אומר שלא אבל לא ידפוק לאבא שלו מכות .

כן, הייתי ילד. אולי ילד קצת חנון, אבל מעולם לא העליתי על דעתי לגנוב פקק של ונטיל, וכך גם רוב האנשים שגדלו איתי.

אם אתה שואל אותי, ילד שעשוי לשקול לגנוב ונטיל סובל מחינוך לקוי.

ואם לך ולאחרים זה נראה נורמלי שילד בן 12 גונב ונטיל, אז יש לנו בארץ בעיה רצינית (והאמת - לא הייתי צריך את התגובה שלך כדי לדעת את זה... :-( )

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה שהכי עצוב בזה שהחינוך לקוי, שהילד לא חושב אפילו לשאול בחנות של אופניים יד שניה ששם כנראה יתנו לו ונטיל מאופניים ישנות\מפורקות בחינם. כל מה שצריך לעשות זה לבקש כמו בנאדם.

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

מה שהכי עצוב זה שהילד שנתפס כבר כמה פעמים ושהעירו לו כבר כמה פעמים, ממשיך בשלו ואם זה לא מספיק, הוא גם מתחצף.

כשהייתי ילד קטן גם עשיתי שטויות אבל כשנתפסתי אבא שלי היה מחנך אותי כמו שצריך ואני מבסוט על זה.

עדיף יד קשה כשזה עוד עוזר, הורים שלא חושבים על זה מביאים את המצב של היום לאן שהוא הגיע ומחמירים אותו.

ד"א

נהגת שודים

באמת שלא אכפת לי מהפן החוקי של מערכת הגנה בעזרת חישמול, קשה לי להאמין שלילדים קטנים מהשכונה שאני מדבר עליה יש הורים עם עורכי דין.

אם תוכלי להגיד לי איפה מתקינים אחת כזאת אני אהיה אסיר תודה.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כב התחשמלות אז

הנה פיתרון שיכול לעזור במקרה שמישהו כבר נכנס לאוטו

ולדעתי אין בעית חוקיות

יש להשיג בארץ את מנעול ההגה המדובר?

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מערכת חיצונית.

כשמישהו ייגע ברכב מבחוץ, בפח, שיקבל זרם מחשמל אבל לא מזיק! רק מרתיע.

אי אפשר לחבר מערכת כלשהיא מהמצבר לפח כאשר הרכב כבוי ואני דורך את האזעקה? או משהו בסגנון?

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לילד שיתקרב לי לרכב אני ישבור לו יד..

אחד שאני מכיר כבר "זכה" לאגרוף מחבר שלי

בגלל שישב לו עם ג'ינס על המכסה

מנוע של הסיויק ועשה לו סריטה חמודה בצבע האדום

מה לעשות אנחנו חיים במדינה עם מנטליות כזאת..

ותמיד ההיו לצערי כמובן אנשים כאלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פתרון לבעייה.

התקינו MMSK!

(Mikrogal Meforak Sheose Krina)

ד"א-

מה דעתכם על זה?

QREo7zVksbQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור מדהים , עם כמה תגובות שפשוט גרמו לי לבכות מרוב צחוק :lol:

וולק , לא כול אחד זה כנופייה

אלעד , יש ילדים בגיל 12 שיש להם סכין בכיס והם מוכנים להשתמש בה , והם נראים ילדים מביית טוב

וכן באנגליה כשאני פוגש נערים אני משתדל להתרחק , אבל אני לוקח בחשבון שאם אני אאלץ , הם ימותו כי ברור לי בדיוק מי הם ומה הם

ולכול אלו שמחליטים שהם משתמשים בפתרון זה או אחר , אני מציע להחליט עד כמה אתה רוצה להפסיד . החיים הם במידה מסויימת כמו פוקר , אתה עלול להכנס למשחק שבו תפסיד יותר ממה שאתה יכול/מוכן , במיוחד עם מה שקורה היום בעולם ובארץ ומה שהולך לקרות בעתיד הנראה לעיין

אם אתה רוצה להשתמש באלימות ,אזי תחליט שאתה מוכן ללכת עד הסוף ולשלם את המחיר , וללכת עד הסוף הכוונה היא סופנית בהחלט , אם לא אל תכנס לזה

יש מספיק דרכים אחרות . אבל מי שנכנס לכול קרב שהוא ולא מנה אם זה אלימות או משפטי או כול צורה אחרת ,כשהוא לא מוכן לשלם את התוצאות , הוא נדון לכשלון מראש (גם אם בדרך הוא "ניצח" כמה שבאו מוכנים פחות ממנו ).

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...