Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2008

XOFIRX
שימו לב! השרשור הזה בן 3192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברמלה - טרנזיט 81 (לא דאבל ג'נט, סורי גנאדי...)

במושב באיזור - מרצדס ואלפא משופצת יפהפיה שלגמרי במקרה ראיתי מהכביש.

האלפא לא משופצת, היא מקורית.

היא של חיים כהן והופיעה לא מזמן במופע המוטורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 473
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום בחולון, ברח' משה דיין ליד תחנת הדלק שמובילה למוזיאון אגד נצפתה שירוקו משנות השמונים (MK2 לדעתי, עם 4 פנסים עגולים מקדימה) למכירה, לא הספקתי לרשום טלפון.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ראיתי סוברו לגאסי, לא זוכר בדיוק הדגם- נידמה לי, GTX, אני זוכר בוודאות, שרשום שם מנוע 2.2, וכונס אוויר עם מכסה המנוע, לא יודע, אם מקורי. האוטו נימצא בבני ברק, ולמכירה. אם זה מעניין מישהו- ארשום מספר, אם הוא עדיין שם! וזה לא סטיישן- דגם "4 דלטות" רגיל, מתחילת ה-90...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור,אתה בהחלט טועה.

כי החצר שאתה מדבר עליה נמצאת במגדיאל ליד הכיכר.

והרכבים הללו נמצאים בכפר סבא

אתה מעוניין בפרטים?

במבט שני על החצר... אתה צודק... :lol:

כבר רשמתי לפני כמה תגובות שזו לא אותה חצר... :roll:

לא מעוניין בפרטים, תודה.. לעומת זאת אם ההוא ממגדיאל היה מוכר... זה היה כבר סיפור אחר :lol:

תודה בכל מקרה,

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הספיידר מבני ברק מכיר את הבעלים וכרגע לא מוכר בשום מחיר.

האלפא הזאת היא שנת 77-78 מנוע 2000 במקרה?

בהפתעה מוחלטת, הגיעה אהבה חדשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ראיתי סוברו לגאסי, לא זוכר בדיוק הדגם- נידמה לי, GTX, אני זוכר בוודאות, שרשום שם מנוע 2.2, וכונס אוויר עם מכסה המנוע, לא יודע, אם מקורי. האוטו נימצא בבני ברק, ולמכירה. אם זה מעניין מישהו- ארשום מספר, אם הוא עדיין שם! וזה לא סטיישן- דגם "4 דלטות" רגיל, מתחילת ה-90...

היית אחת כזאת שראיתי בפתח תקווה לפני כמה חודשים, תבדוק בשירשור הקודם. ההיא נעלמה ויכול להיות שהיא עברה לבני ברק.

ביררת כמה הוא מבקש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לקונה המאושר!!!!!!!

הטרנספורטר הזאת שנת 79 והייתה מוצעת למכירה באילת וכנראה שנקנתה ע"י הבחור הזה מנתניה.

אני יודע שעבר הרבה זמן אבל חייב להגיב על הרכב אזה שנקנה מאילת הרכב נמכר ב 20.000 ש'ח ואני הראשון שהנעתי אותה ..

הגולף שלי :shock2:והיא למכירה פרטים בפרטי

http://img374.imageshack.us/my.php?image=dsc00353qy0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית אחת כזאת שראיתי בפתח תקווה לפני כמה חודשים, תבדוק בשירשור הקודם. ההיא נעלמה ויכול להיות שהיא עברה לבני ברק.

ביררת כמה הוא מבקש?

לא, אני לא ממש מעוניין באוטו הזה, ואני לא רוצה סתם לשגע את הבן אדם...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על מגרש רכבים נטושים דרומית לגדרה לפני הרמזור אז הזכרתי את זה לא מזמן ולא מדובר בפורשה.

בכביש באזור גדרה נצפו לפני שבועיים בערך - פורשה 924 (אם אני זיהיתי נכון) בצבע שחור, היתה שם גם מרצדס כנראה 280

(מיקום מדויק למי שמעונין בה"פ)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שעבר הרבה זמן אבל חייב להגיב על הרכב אזה שנקנה מאילת הרכב נמכר ב 20.000 ש'ח ואני הראשון שהנעתי אותה ..

אהבתי את הסימלון שלך...

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש באזור גדרה נצפו לפני שבועיים בערך - פורשה 924 (אם אני זיהיתי נכון) בצבע שחור, היתה שם גם מרצדס כנראה 280

(מיקום מדויק למי שמעונין בה"פ)

זה לא פורש, אלא נבלה יפנית, והמרצדס היא W116 450 במצב די אומלל. יש במגרש עוד כמה נבלות.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...