Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טנדרים יפנים, יש מועדף?

עומר ב
שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מחפש טנדר 2X4 שיעבוד במשלוחים בחנות חיות (עד היום היו צרפתיות למינהן אבל העבודה כבר גדולה עליהן).

התקציב הוא באיזור עד ה50 אלף גמיש.

כמובן שהרכב הראשון שעלה בראש, ההילקס מודלים 98-01, אבל הם נמכרים מעל המחירון והכל פה באיזור מסוחרים ואני לא מסוגל להאמין למילה שיוצאת להם מהפה.

אבל האם יש סיבה להעדיף את הטויוטה על הL200 או המאזדה B2500 (הנעה 2X4), שבאותו מחיר אפשר לקפוץ מודל או שניים למעלה.

הדרישות הן מאוד פשוטות, שהרכב יחזיק מעמד כמה שיותר, לא מעניין סחיבה, לא מעניין נוחות וגם הבדל בצריכת הדלק אם הוא לא משהו חריג לא מעניין.

מהתחלה לא התייחסנו לאיסוזו בגלל שהוא חזק מאוד, ולנו זה חיסרון כי הנהגים הם חבר'ה צעירים, אז עדיף שיסעו ברכב חלש ללא פיתויים וגם כי העדפנו להימנע מטורבו בגלל שזה רכב שמכבים ומניעים הרבה פעמים במהלך היום.

ביצעתי כבר חיפוש וחוץ משבחים על אמינות הטויוטה וויכוחים על נוחות (לא רלוונטי) לא השכלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטנדרים שצינת מצוידים בטורבו בשנים שאתה מדבר עליהם.

מה הסיבה שלדעתך הברלינגו למינהם כבר קטנים לעבודה הזו? משקל? אמינות? נפח העמסה?

באופן אישי אני בדיעה שעם הרכב הוא רכב "זונה" שזוכה להרבה התעללות מצד הרבה נהגים המומלץ הוא הרכב הכי זול שאתה יכול למצוא ולקחת בחשבון הוצאות מוסך כל חודש. כל רכב אפשר להרוס בשבוע ולכן אין טעם להשקיע ברכב חדש.

יונדאי H100 ניתן לקנות היום בגרושים והוא יתן את אותה העבודה שטנדר יתן לך (אם לא יותר אפילו)

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה שנים היו בחנות אקספרסים שהחזיקו מעמד בצורה מכובדת.

עם הזמן היקף העבודה בחנות גדל והמכוניות יוצאות יותר ויותר עמוסות ועובדות קשה יותר.

היום יש לנו פרטנר 03' ואקספרס 97', לאקספרס היה את הזמן שלו באור הזרקורים אבל הם כבר ישנים מידי וממש לא מחזיקים מעמד.

הפרטנר החזיק שנה וחצי, אבל בחודשים האחרונים מחליפים לו משולשים יותר ממה שאני מחליף חולצות, הלך גיר, הלך ראש מנוע ומאז לא מפסיקות בעיות במע' קירור (זה כבר אשמת המוסך) ובכלל האוטו נראה, מרגיש ונוסע זוועה.

אנחנו צריכים סוס עבודה.

הרכב נוסע עמוס הרבה זמן אבל אנחנו לא עוברים את מגבלות המשקל.

חשבנו על יונדאי H-100, אבל הוא יהיה גדול ומסורבל מידי, גם הטנדר יהיה פשרה מהבחינה הזאת ובגלל זה גם עד עכשיו התעקשנו על המסחריות הקטנות יותר כי הן פשוט הרבה יותר נוחות בעבודה (אני לא מדבר מבחינת נסיעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב יהייה בעל בלאי גבוהה ולא אמין כל עוד "קורעים לו את הצורה" שלפי מה שהבנתי זה המצב אצלך.

הH100 יעלה באחזקה כמו כל מיני מסחרית אחרת ואילו כל טנדר יהייה יקר יותר לאחזקה.

אחרי כמעט 100K ק"מ על H100 (בעומס מלא כמעט כל הזמן) במשך שנה אני יכול להעיד שכל עוד מתיחסים לרכב ונוהגים בצורה סבירה הוא מחזיק מעמד ויחסית זול לאחזקה.

לדעתי תעשה בדק בית עם הנהגים/ חיות שנוהגים אצלך עך הרכבים.

מה בדבר רכב שכור? זה נשמע יקר בהתחלה אבל יש חברות שזה הפתרון הכי זול בסופו של דבר בגלל ריבוי נבגים והתעללות ברכב (והכי חשוב החשבונית יוצאת על השכרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי טנדר הוא בחירה טובה.. , בתקציב הזה נכנס לך מאזדה 01-02 , או מאזדה 4X4 99. טויוטה קצת יותר יקרה אז תצתרך לרדת כמה שנים. בזנים האלא אין L200 אלא מגנום, אינלי מושג מה המחירים שלו אבל הוא היחיד מבין השלושה שיש לו אופציה לאוטומט ( אם זה משנה ).

מבחינת אמינות , המאזדה והטויוטה אמינות מאוד!! , מניסיון שלי עם מאזדה ( 4X4 ) והרבה חברים עם טויוטות. את המגנום אני לא מכיר.

בשנים שאתה רוצה לכל הנבחרים יש טוברו.., אבל זה לא הופף טנדר לרכב מירוצים , אם אתה לא רוצה טורבו תרד כמה שנים אחורה.

שיהיה בהצלחה עם הבחירה.. , אם ישלך שאלות תשאל בכיף..

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגנום זה גם L200

אני מאוד ממליץ דווקא על היונדאי H100 עבדתי איתה במשלוחים והעמסתי בה עד 0 מקום פשוט פיצצתי בארגזים מלאים והאוטו נסע טוב ובלי בעיות.

הייתה רק בעיה אחת שזה נבע בגלל טעות של חבר לעבודה שנגמר לו הסולר והוא דפק את משאבת הסולר.... חוץ מזה לא היה כלום ונסע חזק....

בשנת 2001 יש טורבו דיזל אם אתה רוצה הבדל מאוד מורגש ולפני זה היו פשוט דיזלים

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות הן מאוד פשוטות, שהרכב יחזיק מעמד כמה שיותר, לא מעניין סחיבה, לא מעניין נוחות וגם הבדל בצריכת הדלק אם הוא לא משהו חריג לא מעניין.

במילה אחת: היילקס.

סחיבה בינונית ומטה, נוחות מחפירה, צריכת דלק זהה למאזדה ולגבי עמידות- מהטובות ביותר שידע כלי רכב כלשהו בשנים האחרונות.

**הכותב נהג בשירותו הצבאי בטויוטה היילקס עם 400K במד האוץ שנעשו תחת עומסים מפחידים וחיים קשים מאוד! גם בשטח!

כמו-כן, צברתי עוד מספר שעות נהיגה על היילקס עם 500K פרטית.

מסיפוריו של מכר שמשפחתו עוסקת בחקלאות, ברשותו היילקס שהתאפס לה מד האוץ, וזה עם פעמיים שיפוץ ראש ואוברול למנוע המקורי (אין הוכחה, אני מאמין לו משום מה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת: היילקס.

סחיבה בינונית ומטה, נוחות מחפירה, צריכת דלק זהה למאזדה ולגבי עמידות- מהטובות ביותר שידע כלי רכב כלשהו בשנים האחרונות.

**הכותב נהג בשירותו הצבאי בטויוטה היילקס עם 400K במד האוץ שנעשו תחת עומסים מפחידים וחיים קשים מאוד! גם בשטח!

כמו-כן, צברתי עוד מספר שעות נהיגה על היילקס עם 500K פרטית.

מסיפוריו של מכר שמשפחתו עוסקת בחקלאות, ברשותו היילקס שהתאפס לה מד האוץ, וזה עם פעמיים שיפוץ ראש ואוברול למנוע המקורי (אין הוכחה, אני מאמין לו משום מה).

כל זה נכון להילקס עד 97 נאולת הטורבו, מ98 האלקטרוניקה חוגגת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז ללכת על טנדר.

זה לא הרכב לעבודה בשבילך מהסיבה היחידה שאתה יכול להגיע רק לסחורה שעומדת מולך ולא לזאת שבפנים.

אם מישהוא עשה טעות בהעמסה (ועושים תמיד) אתה לא יכול להוריד סחורה במקום מסוים כי אתה צריך לפרוק את כל הרכב.

אתה חייב רכב עם דלת אחורית ודלת צד. יש הרבה מסחריות שבאות בתצורה הזאת (כמו ה H100 שהזכרת) אבל שוב, מנסיון אישי, אל תלך על טנדר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת דלת צד מאוד עוזרת ועזרה לי בהרבה מצבים כאלה.....

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה נכון להילקס עד 97 נאולת הטורבו, מ98 האלקטרוניקה חוגגת

ספר את זה לטויוטות הצבאיות (2001,2000) ולטויוטה של חבר (400K ק"מ, שנת 99).

כמו-כן, באף אחד מהאקזמפלרים שנהגתי עליהם, לא קרה ולא נשמעו תלונות על בעיות אלקטרוניקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים.

אחרי שראינו מה יש לשוק הטנדרים להציע החלטנו ללכת בעצתכם ולחפש ואן.

את היונדאי H-100 אנחנו מכירים מהעבר ואנחנו יותר חושבים בכיוון של ניסן לארגו.

אנחנו מעדיפים לקנות באיזור ה35 אלף ש"ח.

מרפרוף באינטרנט ראיתי שכמעט כולם עם מלא ק"מ.

עכשיו נשאלת השאלה, במה (חוץ מהדלת האחורית ומעט גובה למטען) הלרגו עדיף לי על הסרנה שאותו אפשר למצוא עם ק"מ יותר סביר.

ובכלל אם למישהו יש רשמים מנסיון עם אחד מהאחים לבית ניסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...