Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות וחוות דעת על צמיגים ספורטיביים

שימו לב! השרשור הזה בן 6040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, אם יש פנצ'ריה שמזכה על צמיגים כמעט חדשים, אשמח לקבל עליה פרטים.

יש לי זוג חדש עם תעודות שעולה לא מעט כסף.

הוא יכול לזכות אותי מכיוון שהצמיגים האלו נקנו אצלו לפני כ3 חודשים ועברו אפילו לא 4,000 ק"מ.

לא דיברנו על מחיר הזיכוי מכיוון שלא היה לו מה שרציתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב,

אני אפתח בתודה ענקית לרוי (pickiki) שקישר אותי לאנשים הנכונים על מנת להשיג את הצמיגים הר"מ.

החלפתי היום את הרביעייה לToyo Proxes4 בדירוג 94V

הרביעייה טריה לחלוטין : 0507.

Tires_lrg_PROXES4.jpg

לפני שאתם קופצים ואומרים שהוא לא מספיק ספורטיבי:

הצמיג הוא צמיג טוב מאוד , מעט פחות מה T1R אבל על פי מבחנים בחו"ל, מאוד משביע רצון.

אפילו ביחס לכמה צמיגים שהוזכרו כאן כגון דאנלופ, SDRIVE וכו'....

והוא בכלל לא קרוב לצמיג שהוא החליף, ה FZ4

בלי קשר לכך, לאחר דיבור עם מנהל המותג אצל היבואן, יחודש הייבוא של ה T1R במידה 205/55/16 בעוד מספר חודשים.

לאחר שפירטתי בפניו את פוטנציאל הרכבים הגדול הקיים במידה הזו.

מנסיעת מבחן שערכתי, מורגש שיפור משמעותי באחיזה בסיבובים ובכלל, הרכב כמעט ולא חופר ביציאה מהמקום.

רשמים נוספים בהמשך אחרי שאבחן את הרכב בתנאים קיצוניים יותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש !!!

שם לב שזהו צמיג ALL SEASON ולא SUMMER מה שאומר חריצי ניקוז גדולים יותר המעלים את האחיזה ברטוב ומורידים את האחיזה ביבש, כנ"ל TRED 300 שיתן לך בשקט אורך חיים של מעל 60K ע"ח אחיזה.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע והיווה חלק מהשיקול בבחירה. כנראה שעוד לא ניסית לצאת מהמקום במזג אוויר גשום ונשארת מפרפר למוות :)

הביצועים שלו על רטוב על יבש לא מביישים אף אחד מהמתחרים הבולטים בשוק שחלקם מתמחים בצמיגים קיץ וחלקם בצמיגי חורף.

אני לא חושב שבוצע כאן תשלום משמעותי באחיזה , לפי איך שבחנתי אותו עד עכשיו.

הרכב אוחז מצויין.

בקשר ל60 אלף ק"מ. ימים יגידו. בכלל לא הסתכלתי על נתון הTRED כי זה לא מעניין אותי ולא היווה שיקול בבחירה.

אם הם היו נגמרים גם אחרי 30 אלף זה בהחלט סביר מבחינתי.

אם הייתי רוצה שיחזיקו לעד על חשבון ביצועים ונוחות, הייתי קונה משהו כמו קומהו אקסטה סופרה... :) (שעולים גרושים יחסית)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לדבר על המחיר כי הוא היה חלק מעסקת חבילה בו החלפתי צמיגים בו זמנית ב3 רכבים.

אני רק יכול לציין שמאוד השתלם להרכיב אותם, ושיש לי ספונסר ל MDC ברגע שארצה להתחיל לרוץ שם :)

אבל על מנת לקבל פרספקטיבה : צמיג כזה נמכר בפנצ'ריות שמחזיקות אותו בסביבות 550-600 ש"ח.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שעוד לא ניסית לצאת מהמקום במזג אוויר גשום ונשארת מפרפר למוות :)

אם הייתי רוצה שיחזיקו לעד על חשבון ביצועים ונוחות, הייתי קונה משהו כמו קומהו אקסטה סופרה... :) (שעולים גרושים יחסית)

ניסיתי לצאת מהמקום במזג אוויר רטוב, אבל יש לי לאון-4 :lol:

אכן האסטה סופרה מחזיקים לעד, הסט הבא שלי ייבחר, בדומה למה שבחרת, כששיקול הקילומטראז' בחשיבות גבוהה

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי הגשם הבודדים שנשארו אחרי שקניתי את ה GTI בתחילת מאי, נתקלתי בחוסר יכולת משווע לצאת מהמקום,

אפילו במהירות נמוכה ,בין היתר בשל חוסר התאמת הצמיגים לכל העונות.

לכן זה נכנס לרשימת השיקולים.

בנוגע לשרידות לאורך ק"מ רב:

אמרתי בדיוק את ההפך.

שהקילומטרז' לא מהווה שיקול....

אבל יכול להוות בונוס נחמד.

דע לך ,למשל, שבמקרה של הקומהו אקסטה, שיש לי נסיון איתם - למרות שהם נראים חדשים , האחיזה שלהם יורדת לאורך הזמן למרות שהגומי עצמו ממשיך להראות לכאורה כחדש.

לכן אני אומר ששרידות זה לא משהו שניתן לראות אותו כנתון יבש, אלא משהו שאתה מרגיש.

ייתכן ,במקרה קיצוני,שכעבור 20 אלף ק"מ הצמיג עדיין יראה חדש אבל אני ארגיש כזאת ירידה ביכולות שלו, שאאלץ להחליף את כל הרביעייה.... (וייתכן שלא.)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול לציין שמאוד השתלם להרכיב אותם, ושיש לי ספונסר ל MDC ברגע שארצה להתחיל לרוץ שם :)

.

אני מבין שקנית מאופיר מאוטו לוקס, כל הכבוד לו!

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מכיר את אופיר מאוטולוקס, איך זה שאתה לא קונה ממנו איזה סט מעניין עבור הרכב שלך במקום ללכת סחור סחור?

יש לTOYO עוד דגם ספורטיבי בנוסף לזה שרכשתי, ויש גם צמיגים לא רעים של VENTUS.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...