Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 2007 מול סיויק 2007

1869500
שימו לב! השרשור הזה בן 6194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אספקה:

לנסר - תוך חודש או משהו כזה.

סיויק - אפילו 3 חודשים (לכיוון אוגוסט-ספטמבר).

אכן זה נכון.... אני קיבלתי את הסיוויק שלי 4 חודשים לאחר ההזמנה.. (הובטח לי 3 ובגלל זה קיבלתי פיצוי גם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות ריסט לכל השרשור.

גלול אני רואה שקמפייני פירסום משאירים עליך רושם לאורך שנים. מילא רנו, אבל גרמניות?

עברו כבר איזה 15 שנה מאז "לו כל דבר בחיים היה בטוח כמו פולקסווגן-אודי".

לפותח השרשור אני לא מבין מאיפה החלטת דווקא על הסיויק והלנסר בחיפושך אחר רכב בטוח.

הלנסר היא מכוניות מיושנת, חלשה, צפופה, לא נוחה וללא שום נתון שאפשר לדעת אם היא בטוחה יחסית או לא, אבל לפי הנתונים היבשים כנראה שהיא לא מהמצטיינות.

אני הייתי מוריד אותה מהפרק בלי לחשוב (האמת שבכלל לא הייתי מעלה אותה מראש).

הסיויק בגירסתה הבסיסית מגיעה עם אבזור בטיחות חלקי (רק 4 כריות וABS) ובגרסא היקרה יותר היא פשוט יקרה.

אם לא מעניין איבזור וכו' ואתה מעוניין במקס' בטיחות במינימום מחיר אז יש את המגאן וC4 שמגיעות עם 6 כריות אויר וESP בגרסאות הבסיס שעולות באיזור ה120 אלף ש"ח (1.6 אוטומט כמובן), יש גם את ה307 אבל יש לה רק 4 כוכבים (למרות שעברה מתיחת פנים מאז המבחן).

אני ממליץ לך קודם כל להציץ בקישור הזה ואז לשקול מחדש את האופציות שלך.

http://www.euroncap.com/small_family_car.aspx

שים לב ששהונדה סיביק היא גירסת ה-5 דלתות ואין להשליך על התוצאות שלה על דגם ה-4 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספקה:

לנסר - תוך חודש או משהו כזה.

סיויק - אפילו 3 חודשים (לכיוון אוגוסט-ספטמבר).

אכן זה נכון.... אני קיבלתי את הסיוויק שלי 4 חודשים לאחר ההזמנה.. (הובטח לי 3 ובגלל זה קיבלתי פיצוי גם)

הלוואי וזה היה נכון.. אנחנו הזמנו את שלנו בסוף ינואר.

עדיין לא קיבלנו אותה..!

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות ריסט לכל השרשור.

גלול אני רואה שקמפייני פירסום משאירים עליך רושם לאורך שנים. מילא רנו, אבל גרמניות?

עברו כבר איזה 15 שנה מאז "לו כל דבר בחיים היה בטוח כמו פולקסווגן-אודי".

לפותח השרשור אני לא מבין מאיפה החלטת דווקא על הסיויק והלנסר בחיפושך אחר רכב בטוח.

הלנסר היא מכוניות מיושנת, חלשה, צפופה, לא נוחה וללא שום נתון שאפשר לדעת אם היא בטוחה יחסית או לא, אבל לפי הנתונים היבשים כנראה שהיא לא מהמצטיינות.

אני הייתי מוריד אותה מהפרק בלי לחשוב (האמת שבכלל לא הייתי מעלה אותה מראש).

הסיויק בגירסתה הבסיסית מגיעה עם אבזור בטיחות חלקי (רק 4 כריות וABS) ובגרסא היקרה יותר היא פשוט יקרה.

אם לא מעניין איבזור וכו' ואתה מעוניין במקס' בטיחות במינימום מחיר אז יש את המגאן וC4 שמגיעות עם 6 כריות אויר וESP בגרסאות הבסיס שעולות באיזור ה120 אלף ש"ח (1.6 אוטומט כמובן), יש גם את ה307 אבל יש לה רק 4 כוכבים (למרות שעברה מתיחת פנים מאז המבחן).

אני ממליץ לך קודם כל להציץ בקישור הזה ואז לשקול מחדש את האופציות שלך.

http://www.euroncap.com/small_family_car.aspx

שים לב ששהונדה סיביק היא גירסת ה-5 דלתות ואין להשליך על התוצאות שלה על דגם ה-4 דלתות.

עומר,

ראשית , תודה על דעתך.

שנית, מאחר ואין יום שאני לא שומע מנהגים שאני מכיר כי רכב זה או אחר הוא הטופ שבטופ, בשורה התחתונה, אני יותר ממבולבל

וכרגע אני ממש לא יודע על מה ללכת!

מצד אחד אורמים לי כי הסיויק מצויינת אבל סתם יקרה וכי השוק שלה גרוע, מאידך אומרים לי למה שלא אלך על האימפרזה או על ה-B4. אם כבר רכב חדש, אז רק על מגאן. אחר אומר - רק טויוטה.

היום דיברתי עם מוסכניק שהמליץ לי בכלל על סובארו (הוא מורשה לרכב אחר ועליו לא המליץ...).

השבוע אני צריך לקבל החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עכשיו אתה מתלבט בין רכבים נוספים (חוץ מהסיויק והלאנסר) אז תפרסם את התקציב שלך ואת הדרישות שלך מחדש.

אם ההתלבטות היא עדיין בין הלאנסר והסיויק בלבד אז אני אענה לך בתשובה קצרה וארוכה:

הקצרה: אני מוכן לשלם אפילו 20 אלף שקל יותר, רק בשביל לא לקבל את הלאנסר!

הארוכה: הסיויק רכב חדשני, עם עצוב מדהים (פנימי וחצוני) מנוע חזק וחסכוני בצורה מדהימה בדלק.

הלאנסר, רכב מיושן, בעל תנוחת ישיבה לא נוחה, אתה יושב גבוה מדי, הרכב בעל מתלים ממש לא נוחים. הרכב מאיץ נורא לאט, בזמנו כשהייתה לי אחת כזאת בבית, הייתי מתחרה ברמזורים עם הזקנות(שהולכות ברגל עם תיקים), ותמיד היה נדמה לי שאני מפסיד..

בשורה התחתונה- הסיוק עדיפה מכל הבחינות, ואם אתה לא "מתקמצן" על ה15 אלף הפרש ביניהן, אז הסיויק שווה כל שקל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עכשיו אתה מתלבט בין רכבים נוספים (חוץ מהסיויק והלאנסר) אז תפרסם את התקציב שלך ואת הדרישות שלך מחדש.

אם ההתלבטות היא עדיין בין הלאנסר והסיויק בלבד אז אני אענה לך בתשובה קצרה וארוכה:

הקצרה: אני מוכן לשלם אפילו 20 אלף שקל יותר, רק בשביל לא לקבל את הלאנסר!

הארוכה: הסיויק רכב חדשני, עם עצוב מדהים (פנימי וחצוני) מנוע חזק וחסכוני בצורה מדהימה בדלק.

הלאנסר, רכב מיושן, בעל תנוחת ישיבה לא נוחה, אתה יושב גבוה מדי, הרכב בעל מתלים ממש לא נוחים. הרכב מאיץ נורא לאט, בזמנו כשהייתה לי אחת כזאת בבית, הייתי מתחרה ברמזורים עם הזקנות(שהולכות ברגל עם תיקים), ותמיד היה נדמה לי שאני מפסיד..

בשורה התחתונה- הסיוק עדיפה מכל הבחינות, ואם אתה לא "מתקמצן" על ה15 אלף הפרש ביניהן, אז הסיויק שווה כל שקל!

לאון,

אני בכלל לא "מתקמצן" עובדה שהסיויק עולה עוד כ-30K ואין לי עם זה בעייה.

העניין הוא שאני לא שלם עם כל העסק!

גם אם אני רוצה סיוויק, אני צריך לחכות המון זמן לקבלתו. מה אני עושה בינתיים?!

כרגע למרות הכל, אני נוטה לכיוון הסיויק.

יש לך תובנות לגבי האימפרזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שרשמתי מתקמצן בגרשים (בלי כוונה לפגוע :wink:)

הסיוק לא עולה כ 30 אלף יותר, מכיון שקיימת גרסה גם ב133 אלף.

לגבי האמפרזה אני חושב שעדייף לחכות קצת ולקחת את הדגם החדש שלה שאמור להגיע(אם בכלל). הדגם הישן מיושן מבחינת עיצוב, ואין לו יותר מדי מה להציע מבחינת עיצוב ואבזור, ביחס למתחרות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שרשמתי מתקמצן בגרשים (בלי כוונה לפגוע :wink:)

הסיוק לא עולה כ 30 אלף יותר, מכיון שקיימת גרסה גם ב133 אלף.

לגבי האמפרזה אני חושב שעדייף לחכות קצת ולקחת את הדגם החדש שלה שאמור להגיע(אם בכלל). הדגם הישן מיושן מבחינת עיצוב, ואין לו יותר מדי מה להציע מבחינת עיצוב ואבזור, ביחס למתחרות שלו.

אני מדבר על הסיויק המאובזרת ES. היא עולה 151K.

לגבי האימפרזה, לא בטוח שיש משהו חדש בדרך. אתה מתכוון אולי ל B4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון. דגם הLS מגיע עם ESP (מכונה VSA בהונדה). ולגבי כריות האוויר, זה 6.

זה שאתה סוכן מכירות של צרפתיות לא אומר שצריך למסור מידע שגוי לגבי מכוניות אחרות.

הסיויק מכונית טובה. היא אפילו זכתה לתואר מכונית השנה בארצות הברית ב2006 (הדגם החדש) ויש לה ביקוש מאוד גבוה בעולם כרגע אז תצטרך לחכות כמה חודשים אבל לפי דעתי, יהיה שווה לחכות בשבילה.

ומי אמר שלסיויק יש שוק גרוע? אני עם סיויק 2000 וכל הזמן שואלים אותי אם אני מוכר. והייתה תקופה שנה שעברה שרצינו למכור בגלל בעיות כספיות אבל אף אחד לא הסכים לשלם את המחירון (70 ומשהו אלף) כי זה יקר מדי בשביל רוב הערסים אבל בכללי סיויק נמכרת במחירון או מעל במיוחד ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה רוצה להוציא 150 אלף שקל אז עדיף שתקנה מכונית משפחתית גדולה כמו B4, C5 או מאזדה 6 ואם אתה רוצה אוטו קטן יותר אז פולקסווגן ג'טה או פורד פוקוס, כאשר בנושא הבטיחות יש לפוקוס יתרון.

ברור שטווח המחירים שלך הוא 120-150 אלף אבל לא ברור מה הצרכים שלך, לא כל אחד צריך מכונית משפחתית גדולה. אם אין לך ילדים להסיע או שהילדים כבר גדולים ומסיעים את עצמם אז באמת אין צורך במכונית גדולה ואולי כדאי לבחון קטנות יותר כמו גולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון. דגם הLS מגיע עם ESP (מכונה VSA בהונדה). ולגבי כריות האוויר, זה 6.

זה שאתה סוכן מכירות של צרפתיות לא אומר שצריך למסור מידע שגוי לגבי מכוניות אחרות.

הסיויק מכונית טובה. היא אפילו זכתה לתואר מכונית השנה בארצות הברית ב2006 (הדגם החדש) ויש לה ביקוש מאוד גבוה בעולם כרגע אז תצטרך לחכות כמה חודשים אבל לפי דעתי, יהיה שווה לחכות בשבילה.

ומי אמר שלסיויק יש שוק גרוע? אני עם סיויק 2000 וכל הזמן שואלים אותי אם אני מוכר. והייתה תקופה שנה שעברה שרצינו למכור בגלל בעיות כספיות אבל אף אחד לא הסכים לשלם את המחירון (70 ומשהו אלף) כי זה יקר מדי בשביל רוב הערסים אבל בכללי סיויק נמכרת במחירון או מעל במיוחד ידני.

1) אם הוא רוצה רכב לשנה, זה נראה לך הגיוני שב1/3 מהתקופה הוא יהיה ללא רכב?!

2) מה לעשות שלהונדה אין מבחן ריסוק על התנגשות חזיתי של 40% (המבחן האמריקאי שנערך על הארוכה היה על התנגשות של 100% - תאונה הרבה פחות שכיחה). לקצרה היה והוא היה לא מרשים, במיוחד אם מתחשבים בתג המחיר.

3) לזכות בתואר מכונית השנה, באומה שהמכונית הכי נמכרת זה הסילברדו והטנדרים F של פורד, ושלפריוס יש ביקוש ענק - זה לא בדיוק מחמאה מלהיבה. :lol::-P:-D

ולפותח השירשור - הייתי מסתכל על הפוקוס 2 ליטר ועל הג'טה. שתיהן יהיו עדיפות על הסיוויק וככל הנראה על ההונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוריד את הג'טה מהפרק, הרכב באמת אופציה טובה, אבל יהיה ממש קשה למכור אותה בעתיד, והוא ציין כי הוא מחליף רכב כל שנה בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...