Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרשמה למפגש הכדורגל של חברי CF

יוני
שימו לב! השרשור הזה בן 7541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הארגון הוא לא בעיה , צריך למצוא מגרש מתאים לכך.

דור אמרת יש משהו בראשון לציון , אתה יכול לבדוק?

יוני אתה יכול לברר סופית כמה עולה מגרש אם מדובר ב 20 שקל

אז באמת זה לא נורא למרות שאני נגד תשלום אבל המקום קרוב לכולם

יש לנו אנשים צריך רק מקום , לקבוע מועד וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עידן אמר שיש מקום בראשון ולא אני

ובקשר ל20 ש"ח אני מסכים איתך וזה שיוני מכיר את הבעלים אולי יעזור ולא נצטרך לשים

מקדמה (כי זה בלאגן לאסוף)

דיברתי עם עידן והוא יכול כנראה כבר שבוע הבא אני מאמין שכשהוא יכנס הוא יספר לך על המגרש בראשון

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי לבדוק עם חבר קרוב שלי (סגן הנשיא של מכבי ת"א) אולי יהיה מצב שנוכל להיות במגרש בקריית שלום, יש שם חנייה גדולה לכולם וגם יציע שמי שלא משחק יוכל לשבת.... אבל מראש אני אומר שזה מגרש ענק וצריך לרוץ הרבה....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי לבדוק עם חבר קרוב שלי (סגן הנשיא של מכבי ת"א) אולי יהיה מצב שנוכל להיות במגרש בקריית שלום, יש שם חנייה גדולה לכולם וגם יציע שמי שלא משחק יוכל לשבת.... אבל מראש אני אומר שזה מגרש ענק וצריך לרוץ הרבה....

אפשר לשחק על רוחב המגרש, כמו בגילאי ילדים, 7:7.... זה פחות מעייף ויותר טכני.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדעדיף קט רגל..

הרבה יותר מעניין , יותר שערים וכמובן יותר קבוצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה עדכון:

יום חמישי הבא בשעה 19:00 משחקים בחי כיף בראשון לציון.

אופן הגעה:

מי שמגיע מכביש תל אביב אשדוד עולה במחלף ראשון ונוסע לכיוון מערב,מיד אחרי המחלף ניתן לראות את הפארק מצד שמאל.

על מנת להגיע לחנייה שלו צריך להקיף את הפארק,נוסעים ישר כאשר הפארק משמולכם ואז פונים שמאלה ברמזור הראשון (תראו שם מעין גשר כזה להולכי רגל),ומגיעים לעוד רמזור וגם בו פונים שמאלה,ממשיכים עם הכביש ישר,וכשהכביש מתעקל ימינה אתם לא פונים איתו אלא ממשיכים ישר לחנייה (כבר תראו שם בטח מכוניות).

כל מי שמעוניין להגיע ולא שלח לי הודעה פרטית עם שם ומספר פלאפון שיעשה את זה,ובנוסף, לרשום בת'רד "משחק ביום חמישי 25.9" שהוא מתכוון להגיע.

קדימה,מחכים לכם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...