Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניות למונדיאו 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 5886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מול המחשב ולא מול הבניות כי אני מסטול מחוסר שינה בצבא וגם במצב הכי אופטימלי שלי (100% בוכרי נטול אלכוהול!) אני עקום! :lol:

היום נתנו לי רעיון במפגש ובעוד שבועיים כנראה תצפו לחדשות :twisted:

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש עידכונים מבית היוצר ה"איטי בעולם" :lol:

נו טוב לאחר קיבוע הטבעות הגדולות לריפוד הגיעה שלב מתיחת הגרביון ומריחתו בפוליאסטר:

054hm7.th.jpg 11064nk7.th.jpg 11062ki7.th.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאחר מתיחת הגרביון יש צורך במילוי (ע"י קל-קר) החלל הריק:

11059ml0.th.jpg 11060fm0.th.jpg

שלב הבא הוא לשים כמה שכבות פיבר מעל הקל-קר וגימור סופי ע"י בונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר 1: סיימון תודה רבה שלפחות אתה נותן תמיד תגובות לכל העבודה שלי כאן :wink:

דבר 2: סגרתי פעמיים 21 ואני הולך לסגור עוד הרבה (לא 21ים כמובן) בשרות שלי כי אני ג'ובניק שטוחן :loco:

דבר 3: תראה מה עשיתי היום :-D

059zn9.th.jpg 062mb3.th.jpg

064fc6.th.jpg 065ft9.th.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה טוב. מה התכנון שאמרת? כי כבר שכחתי :-):wink:

תטחן תטחן, אבל ביחד גם תמשיך לעשות את הבניות. בהתחלה זה כייף (לא הצבא), אבל אחרי כמה זמן נמאס ובא לך שזה יהיה מוכן כבר. אני משער לעצמי שאתה בשלב הביניים שזה אולי עדיין מהנה אבל אתה רוצה לסיים. :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה טוב. מה התכנון שאמרת? כי כבר שכחתי :-):wink:

תטחן תטחן, אבל ביחד גם תמשיך לעשות את הבניות. בהתחלה זה כייף (לא הצבא), אבל אחרי כמה זמן נמאס ובא לך שזה יהיה מוכן כבר. אני משער לעצמי שאתה בשלב הביניים שזה אולי עדיין מהנה אבל אתה רוצה לסיים. :lol:

נ-מ-א-ס לי להתעסק בבניות האלו תאמין לי!

לגביי התכנון שאמרתי? אני כבר לא זוכר כל כך הרבה דברים כמו פעם אולי מישו כאן יזכיר על מה דיברתי? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ-מ-א-ס לי להתעסק בבניות האלו תאמין לי!

לגביי התכנון שאמרתי? אני כבר לא זוכר כל כך הרבה דברים כמו פעם אולי מישו כאן יזכיר על מה דיברתי? :lol:

עברתי עכשיו על כל הת'רד ונדהמתי!

בתור מישהו שכמעט כל העבודות שלו במקום זה או אחר התחרבשו ויצאו מעאפנות אני חייב לציין שאתה הצלחת להרוס יותר טוב ממני את הרכב.

תשמע - אתה חייל ואני מבין שאין לך הרבה זמן - אם אני מנחש נכון - אתה עושה את הדברים האלה בזמן שהסבלנות שלך יותר קצרה מפתיל של מקל דינמיט מתפורר וזה עוד קורה בזמן שאתה מאוד לחוץ בזמן.

עזוב אותך - you gotta know when to quit!!!!

חכה לרגילה הקרובה ותרביץ אותה בשקט ובנעימות וברוגע - לבינתיים תעשה כל מיני פרוייקטים קטנים לאימון.

למרות שהייתי מציע לך לבזבז את הרגילה הקרובה על שינה, בירה ומה שביניהם (בחורות אם לא הבנת!!!)

- העצה שלי בשבילך היא - תיקח דף ועט ותרשום ותצייר את השלבים אחד אחרי השני עד שתהיה לך תוכנית עבודה מגובשת, לאחר מכן תתייעץ עם מי שאפשר ורק לבסוף תיגש לביצוע כשאתה יודע מה אתה צריך לעשות מראש.

זה נראה לא מתוכנן, לחוץ ובסופו של דבר - דפוק עד העצם.

תיקנה דיפון חדש לדלת - ותמשיך להרוס את הישן עד שתהיה מספיק בטוח בעצמך לעשות פרוייקט על הדיפון החדש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התחיל את הפרוייקט הזה עוד לפני שהוא נכנס לצבא ושעוד היה לו זמן (אם אני זוכר נכון), ולפי דעתי זה בכלל אבל בכלל לא דפוק. אתה ראית תוצאה סופית? לא! אז למה אתה ישר חייב לשלול את הבניה שלו?

תמשיך בבניה מנואל, אני לפחות תומך בך.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבניה שלו הלכה לכל כיוון אפשרי חוץ מהאחד שהוא התכוון אליו מההתחלה.

זה שהתוצאה הסופית בסופו של דבר יצאה יפה או תצא יפה - אפשר גם למתוח על כל הדיפון בד פיבר ולעשות דיפון חדש לגמרי על גבי הישן.

הקטע הוא שהבן אדם לא תכנן כמו שצריך, עשה בפזיזות ובסופו של דבר יצא לו משהו שהוא לא התכוון אליו - במקרה כזה הכי טוב להפסיק את הקומדיה הטראגית הזאת ולהתחיל מהתחלה.

אני לא שולל יוזמה ואני בשום פנים ואופן לא אומר לו "תפסיק זה לא בשבילך" להפך - אני אומר לו עצור! חבל, תתכנן מחדש ותעשה את זה כמו שצריך.

אני עשיתי ברכב שלי את הפודים למידים ולטוויטרים בתת-תנאים שבסופו של דבר יצא שהפודים יצאו ממש יפה - כולל הגימור שלהם אבל מה... הזווית לא רצויה!!! בהתחלה כשראיתי את זה - רציתי להרוג את עצמי על חוסר הסבלנות שלי לחכות עוד שבוע עם הנושא הזה וכמעט דרכתי על הפודים - בסוף נתתי לזה צ'אנס ובמקרה אבל ממש במקרה זה יצא יותר טוב ממה שיכולתי לצפות - אז שוב, זה שהתוצאה הסופית יצאה טוב - וופטי דופטי!!! מעניין לי אתה יודע את מה! סה"כ עשיתי עבודה מעאפנה שבמקרה יצאה כמו שצריך.

אם זה המצב אצל ידידנו פותח הת'רד - בתור בן אדם שמבין את זה - תעצור! תעשה מחדש אחרי תכנון נאות ובתנאים הנאותים, כי כמו שאני עשיתי את הפודים האלה שהייתי צריך ללכת קילומטר אחד מהבית לאיזה בית ספר מסכן בשיא החום ולצקת פיבר גלאס ביום שבת בבוקר ואחרי זה ללכת קילומטר נוסף לחניה של הרכב - זה ממש לא מאפשר לעשות עבודה אחת כמו שצריך מהסוף עד ההתחלה בלי להרוס ולבנות מחדש באמצע.

חבל!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא! הבחור תכנן את זה המון זמן. וזה לא עניין של יופי כאן, כי בניות לא עושים בשביל יופי אלא בשביל האופי (ואתה מסכים איתי). נכון שלא צריך לכער את הרכב מבפנים (משיקולים כאלה ואחרים), ואני לא מאמין שזה ייקרה אצלו או אצל כל מישהו שעושה בניות, אבל הוא עשה את הבניות כמו שצריך לטעמי, הם חזקים מספיק ואף יותר מידיי לסט שיש לו (למרות שאף פעם לא רע חזק מידיי). אני אומר שימשיך. אתה אומר חבל. אוקיי. נראה תוצאה סופית מבחינת הסאונד.(מה שנראה לי שיקרה ביום שלאחד מהאלי יהיה מערכת ברכב :lol:).

ועוד דבר - מי שעובד פעם ראשונה עם החומר הזה, הוא לא ייבצע בניה כמו שצריך ביום אחד וגם לא בשבוע. לי היה המון זמן, וסיימתי אחרי חודשיים (!!!), וכל זה עוד שהיה איתי חבר ועבדנו ביחד ותכננו צעד אחרי צעד. אז אני חושב שלא צריך להספיד אף אחד, מה גם שהוא דווקא כן תכנן מה הולך להיות.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה להבין מה כל כך דפוק בבניות שלי?

דבר שני, אני לא עוצר עד שאני שומע.

לא מעניינת אותי ההשקעה כי כבר פעם אחת נעצרה לי בניה בגלל תאונת דרכים לא נעימה איתה גם הוחלף הרכב.

ואני פשוט חייב לסיים בנייה אחת בחיי.

לגביי הזוויות וכו'?

אני יודע שהזוויות דפוקות אבל אין מצב שאני נשאר עם התצורה הקיימת של הסט 2 WAY אני נעול על לעבור ל- 3 WAY..

בנתיים אני בצבא וכאשר אני יהיה קצת יותר פנוי אז יהיה לי זמן לשבת

ולתכנן ולעבוד על הוספת WAY נוסף למערכת (ורעיונות כבר לא חסר לי רק "קצת" כסף יכולים לעזור)

לקנות דיפונים חדשים לרכב אני תמיד יספיק זה לא בורח :-D

lanosforce - באמת שהייתי רוצה קצת יותר פירוט על מה לא בסדר ואיפה, ואולי יהיו תשובות קצת יותר רלוונטיות.

שומאכר - תודה רבה על הפירגון :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם גם הייתי גר לידך הייתי בא ועוזר לך המון בבניות. משהו סטייל יחיאל :-)

בהצלחה! בצבא... :lol:

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה להבין מה כל כך דפוק בבניות שלי?

דבר שני, אני לא עוצר עד שאני שומע.

ואני פשוט חייב לסיים בנייה אחת בחיי.

לא כדאי לתת את הדלת לבעל מקצוע ?

שמעון מסאונדסטורם , או עופר מאדי-מערכות יעשו לך רק טוב.

אתה כנראה באמוק/טרנס של בניות עצמיות, הגדולה היא לדעת מתי להפסיק,

אני מאמין שאתה מוכשר בדברים אחרים, לא בפיבר.

ולפני שכולם מטיפים לי על ההודעה- תעצרו לשנייה ותחשבו,

היה אוטו טוב שנראה נורמלי , ועכשיו יש דלת מפורקת עם בנייה שנראית כמו גרוטאה ללא תאריך או יעד לסיום .

אני מבטיח , בשיא הרצינות שאם תשים מס' חשבון בנק ותבקש עזרה מכל חברי הפורום להשלמת הדלת (אצל בעל מקצוע !)

אני מוכן להפקיד לחשבון שתיתן 25 ש"ח , כמחווה של רצון טוב.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...