Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניות למונדיאו 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 5856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בונא אפשר לחשוב, שומאכר עשיתם בניה אחת חשת עכשיו איזה בונה מכוניות שלמות מפיבר.

מה זה כל הירידיות האלה? ומה לא מובן שכללל הבניה הזאת תהיה מאחורי הדלת?

זאת אומרת אם עדיין לא הבנת- שלא יראו כלום! והדבר החשוב פה זה שהבניה תהיה חזקה מספיק כדי להתמודד אם הK2P.

זהו. ולפי דעתי 7 שכבות פלוס קצת איטום, התוצאה של זה תהיה מצוינת וכולם יתלהבו בסוף.

מה שאפשר להעיר, אך ורק זה על האופן החאפרי שהוא כיסה הבניה עם הבד, זה כן, פה יש טעות חמורה. כל השאר אפשר לא לקטול אותו.

יום טוב לכולם.

ותהיו יותר נחמדים ראבק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא סתם רשמת נמו הסטלן.אם לא ראית שאני דווקא כן פירגנתי לו אז יש לך חוסר בהבנת הנקרא. המלצתי לו מה לעשות ומה לא, כי בכל זאת אני שעשיתי בניות עשיתי את זה עם עוד מישהו והוא עושה לבד. יש לך בעיה איתי? תשלח בפרטי, תהיה גבר שם ולא פה. ולא, אני לא התלהבתי מהבניות שלי, להיפך אני זה שאמר שהם לא יצאו משהו, אם תעשה חיפוש אתה תראה. אבל התגובות של האנשים דיי טובות על הבניות שלי, וכמו שרשמתי שם שאני לא משתחצן עליו חס וחלילה אלא מנסה לעזור לו.

זה שמנואל חבר שלך לא אומר שאתה ישר צריך להתקיף פה אנשים על כלום, כמו שעשית עכשיו,ובמקום להביך את עצמך במה שאתה רושם, קודם תקרא כמה פעמים את התגובות ואחרי זה תגיב. אני את שלי אמרתי למנואל, והוא הבין טוב מאוד מה אמרתי לו. אז למה מנואל לא בא אליי בטענות ולאחרים כן (שוב אם תשים לב לתגובות בשירשור הזה)? הבנת הנקרא. זה הכל.

ומנואל, מי אמר בניות חאפריות? זה שהם אולי לא נראות הכי יפות בעולם עכשיו זה לא אומר כלום. זה עדיין בתהליכים, וזה לא אמור להראות בניות כמו של סלבה. בנייה זאת בנייה, והתהליך הוא מכוער. הגימור ייצא יפה, מבטיח :-)

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא סתם רשמת נמו הסטלן.אם לא ראית שאני דווקא כן פירגנתי לו אז יש לך חוסר בהבנת הנקרא. המלצתי לו מה לעשות ומה לא, כי בכל זאת אני שעשיתי בניות עשיתי את זה עם עוד מישהו והוא עושה לבד. יש לך בעיה איתי? תשלח בפרטי, תהיה גבר שם ולא פה. ולא, אני לא התלהבתי מהבניות שלי, להיפך אני זה שאמר שהם לא יצאו משהו, אם תעשה חיפוש אתה תראה. אבל התגובות של האנשים דיי טובות על הבניות שלי, וכמו שרשמתי שם שאני לא משתחצן עליו חס וחלילה אלא מנסה לעזור לו.

זה שמנואל חבר שלך לא אומר שאתה ישר צריך להתקיף פה אנשים על כלום, כמו שעשית עכשיו,ובמקום להביך את עצמך במה שאתה רושם, קודם תקרא כמה פעמים את התגובות ואחרי זה תגיב. אני את שלי אמרתי למנואל, והוא הבין טוב מאוד מה אמרתי לו. אז למה מנואל לא בא אליי בטענות ולאחרים כן (שוב אם תשים לב לתגובות בשירשור הזה)? הבנת הנקרא. זה הכל.

גיא.

מנואל למד לשמור את הטענות לעצמו כי זה גם ככה לא יעזור בכלום.

בכל זאת תודה על הפירגון לכולם :-D

אל תחשבו שאני נעלב ממשהו.. למדתי לשים *** כשצריך ~ כבר ילד דיי גדול :wink:

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אם זה ככה אני כבר לא אגיב בשירשור הזה למה אף אחד פה לא יודע לקבל ביקורת הן לטובה והן לרעה.

בכל מקרה כנס לפה לעמוד השני, ואולי תבינו שלפעמים אפשר לקבל ביקורות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=147774&highlight=%D7%9C%D7%A0%D7%A1%D7%A8+2000

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אם זה ככה אני כבר לא אגיב בשירשור הזה למה אף אחד פה לא יודע לקבל ביקורת הן לטובה והן לרעה.

בכל מקרה כנס לפה לעמוד השני, ואולי תבינו שלפעמים אפשר לקבל ביקורות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=147774&highlight=%D7%9C%D7%A0%D7%A1%D7%A8+2000

גיא.

העירו לי :? אז אני גם מורשה להעיר לאחרים :roll:

אל תפגע בבקשה שומאכר אני בטוח שלפחות בתחום האספלט אתה שולט הרבה יותר טוב ממני :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יישב מאחורי הדלת או משהו כזה כמו שהבנתי? עם כן מה זה משנה איך זה נראה, העיקר שיצא לפי המידות והכוונות שלך מלכתחילה.

הרי הוא בנה את זה בשביל לשפר את איכות השמע, לא בשביל היופי, עם זה היה בולט החוצה זה כבר משהו אחר.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנואל, למי אכפת איך זה נראה! זה בתוך הדלת!:evil:

יא חאפר, מעניין איך זה ישמע!

בהצלחה גבר.

אמיר

:lol: :lol:

תודה תודה בהחלט מעניין אותי כבר איך זה ישמע הריי הזווית שתיכננתי היא לכיוון הדש בורד

ולא אליי אחרת כל המיד היה מתרסק על המושבים כי הבנייה תותקן במרכז הדלת :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו עכשיו הבניות מוכנות (וגם נוצצות :lol:)

042nb3.th.jpg 043qy4.th.jpg 044pi3.th.jpg

045vu8.th.jpg 046ux2.th.jpg

בקרוב אני אנסה לצלם את הבניות במיקום המיועד להם..

נשארה עוד עבודה רבה שכוללת כמה שכבות פיבר שיש לבצע על הריפודים (הפלסטיקים) של הדלתות

וכאן יהיה דגש על דיוק ועיצוב יפה ולאו דווקא על כוח/חוזק, כי הם הולכים להחזיק רק את הרשתות/גרילים של המידים.

חג שמח לכולם.

מנואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה !

תעלה תמונות של הבנייה בתוך הרכב, עד כמה שאני זוכר הרמקול ממוקם כמו בפוקוס.

מעניין אותי איך תראה בנייה שם.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה !

תעלה תמונות של הבנייה בתוך הרכב, עד כמה שאני זוכר הרמקול ממוקם כמו בפוקוס.

מעניין אותי איך תראה בנייה שם.

אמיר

ראית איפה הכיס בדלת של המונדאו? שם יהיה הרמקול..כבר אין כיס :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה בונה את זה ביס ולא במיקום המקורי של הרמקולים שהוא למעלה יותר באמצע הדלת?

בגלל הבניות? החלון יפגע בהם?

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה בונה את זה ביס ולא במיקום המקורי של הרמקולים שהוא למעלה יותר באמצע הדלת?

בגלל הבניות? החלון יפגע בהם?

אמיר

המיקום של הרמקול המקורי במונדאו קצת שונה מהפוקוס..

הוא גם 5X7 והוא מצד אחד יושב ללא מרחק מהדש בורד ומצד שני יש את המשענת של הדלת (איפה שהכפתורים של החלונות וכו') כך שאני מקום להרכבת המקום (החור) המקורי על הריפוד.

זה ידרוש לשנות את הדלת לגמריי ולהעביר את הכפתורים והכל למקום שונה לגמריי..

אני בטוח שניתן להכניס לשם 6.5" על הגבעות של - 0 ס"מ כמעט ואז המיד הקשה של ה- K2P יתרסק על הפלסטיקים של הדלת ואני ממש נגד זה :nono:

אני בהחלט צריך להעלות תמונות כדיי להסביר זאת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...