Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניות למונדיאו 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 5857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה?! למה את כל הדלת אתה מכסה בבונדו? אתה מרפד את כל הדלת?! לא יודע לא נראה לי. :roll: לא כדאי להרוס את הדלת ולהגיע למצב שאין ממנו חזרה (בקשר לדלת),ככה אני חושב. תשקול שוב את האפשרות הזאת. אם חשבת על זה וגם עם ההורים אז לא יודע, תעשה מה שנראה לך. אני רק זורק הצעות.

אישית, הייתי מרפד את הפוד\בנייה בצבע של הדלת, מה גם שהצבע הזה מוכר ולא יהיה לך קשה להשיג צבע כזה תואם אצל רפד.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שאתה צריך לוותר על הריפוד ולעשות רק פיבר ובונדו במקום שסימנתה באדום, שיוף עם כמה נירות זכוכית להגיע למצב חלק וליצבוע, הרעיון עם הריפוד לפי דעתי לא יצליח.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך לוותר על הריפוד ולעשות רק פיבר ובונדו במקום שסימנתה באדום, שיוף עם כמה נירות זכוכית להגיע למצב חלק וליצבוע, הרעיון עם הריפוד לפי דעתי לא יצליח.

יש מצב שאני אכן יצבע בסוף..

זה עוד לא סגור.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ גם לצבוע.

נראה לי שאם התפירה יהיו לך ימבה במבה של בעיות\דילמות\ובזבוז כסף מיותר.

דבר איתי במסנגר או באיסי אני יראה לך משהו שיעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהרסת דלת טובה,

אני מקווה שתצליח לצאת מהמצב ביש שנכנסת אליו.

נ.ב.

עיצה ידידותית-

לפני שאתה מפעיל את הג'יג-סו , תחשוב מה אתה רוצה לעשות.

-

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיוע מספק הפורום הזה

נראה כי באמת נכנסת למצב קשה

לא יהיה קל אם אין לך את הידע לצאת מהמצב הזה, אבל כלום לא קרה

אתה יכול לעשות פנל שיכסה את החור שחתכת עם הבלטה לטבעת הרמקול שיתחבר לריפוד בברגים שיבאו מאחורה, ככה לא תצטרך למלא את כל הדלת בבונדו, מה גם שצביעה דורשת רמת גימור מאוד קשה

אתה מוזמן לפנות בפרטי אם אתה צריך עזרה אמיתית ולא הטפות חסרות תועלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיוע מספק הפורום הזה

נראה כי באמת נכנסת למצב קשה

לא יהיה קל אם אין לך את הידע לצאת מהמצב הזה, אבל כלום לא קרה

אתה יכול לעשות פנל שיכסה את החור שחתכת עם הבלטה לטבעת הרמקול שיתחבר לריפוד בברגים שיבאו מאחורה, ככה לא תצטרך למלא את כל הדלת בבונדו, מה גם שצביעה דורשת רמת גימור מאוד קשה

אתה מוזמן לפנות בפרטי אם אתה צריך עזרה אמיתית ולא הטפות חסרות תועלת

תודה רבה לך על הצעת העזרה [= אני חייב לפגוש אותך איזה מפגש! פשוט חסר לי אנשים טובים בזמן האחרון בפורום הזה.

החבר'ה פה פתחו קבוצת תמיכה :arrow:

הרסתי ת'דלת צודקים! על תנסו בבית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנואל, מה אתה מתכוון לעשות עכשיו? :roll: :roll: :roll:

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם מזה סיפור גדול מדיי, זה סה"כ פאנל פנימי של דלת ואני בטוח שהוא ימצא כאלו בקלות בפירוקיות.

לגבי הדלת, אני מציע שתגיע למפגש מרכז בשבת הקרובה עם הפאנל והבניה וננסה לעזור לך.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שבסוף אני יחשוב על משהו.

טוב לפי התמונה הזאת התחלתי,

http://img260.imageshack.us/my.php?image=053nq6.jpg

הרעיון הוא לכסות בניר דבק לפי החלק הכחול בתמונה הזאת:

http://img401.imageshack.us/img401/1248/111rv5.jpg

לעשות לפי הצורה הזאת תבנית.

ואחר כך אחרי שהכול יתייבש, לכסות אותה בבד נמתח כלשהו, אפילו גרביון, ולכסות הכול במספר שכבות. כמה שדרוש לעניין.

מפה יש שתי אופציות, אפשר לעטוף את כל הכיסוי החדש בבד\עור\מה שבא למנואל שתתאים לדלת ולא תבלוט לעין בין הצבעים, יעני שתשתלב טוב.

או אפשרות אחרת, שאת האמת אני הייתי בוחר, אם כבר משקיעים כל כך הרבה כסף וכל כך הרבה זמן על הבניה הזאת, אני הייית בוחר באפשרות הזאת: לקנות בונדו מיוחד באנגלית קוראים לו filler (יש אולי סוגים) זה כנראה סוג של בונדו. ולקנות כמה סוגים של ניירות שיוף. ולעשות גימור חלק לגמרי! זה יקח זמן, זה יקח כסף, אבל התוצאה פשוט תהיה מדהימה.

ואם זה היה האוטו שלי, הייתי עושה עוד צעד קדימה והולך לאחד מאנשי המקצוע או בומבאס או שמעון מסאונדסטורם ומבקש ממנו לעשות משהו בסגנון:

http://img178.imageshack.us/img178/2600/damntg2.jpg

(הפתעתי את עצמי יצא די נחמד:D)

כמובן שאנשי המקצוע האלה יעשו את זה פי 50 מיליון יותר יפה. זה גם יקח כסף אבל אני הייתי חוסך לזה אפילו חצי שנה אם צריך.

זה מה שנקרא הדובדבן שבקצפת.

מה אתם אומרים?:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית פעם בחיים שלך ערסוואת עם דלת עם להבות בפנים ובניה מפיברגלאס?

אל תנסה להתחיל לחשוב. אין מצב שראית דבר כזה.

ועשיתי את זה בצייר! צייר! מה ציפית שאני יתן לך שם שילובי צבעים? רק רציתי לתת לו כיוון מחשבה.

הוא לא חייב לעשות את זה.

דלת ערסים עלק. אם הייתי כותב שם no fear התגובה שלך הייתה במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית פעם בחיים שלך ערסוואת עם דלת עם להבות בפנים ובניה מפיברגלאס?

אל תנסה להתחיל לחשוב. אין מצב שראית דבר כזה.

ועשיתי את זה בצייר! צייר! מה ציפית שאני יתן לך שם שילובי צבעים? רק רציתי לתת לו כיוון מחשבה.

הוא לא חייב לעשות את זה.

דלת ערסים :lol: :lol: :lol: עלק. אם הייתי כותב שם no fear התגובה שלך הייתה במקום.

באמת תודה לך סיימון על הרעיון..

הרעיון שלי הוא סה"כ הכל אותו הדבר הבעיה היא הביצוע שלו לפחות בנתיים כשאני "כל הזמן" בצבא :lol: (באמת אני הרבה בצבא!)

לגביי הצביעה: השם ישמור אתה רוצה שכל הערסים של נינט-גת יזרקו עליי אבנים ברחובות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנואל הנה יש לך סופשבוע לעבוד על האוטו אל תשכח תמונות ;)

ומשאתה לא בטוח בו, עדיף תשאל.

לא יודע למה לא אהבתם את הלהבות, אני אהבתי.

לא התכוונתי לעשות בדיוק מה שבתמונה כן, כל מיני שטויות כאלה סטייל בומבאס. הבניות הקטלניות שיש לו בגלריה אם כל מיני שילובי צבעים וכאלה. אז חשבתי לעשות משהו קטן קטן כזה סביב הרמקול. לא יודע תחשוב על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנואל הנה יש לך סופשבוע לעבוד על האוטו אל תשכח תמונות ;)

ומשאתה לא בטוח בו, עדיף תשאל.

לא יודע למה לא אהבתם את הלהבות, אני אהבתי.

לא התכוונתי לעשות בדיוק מה שבתמונה כן, כל מיני שטויות כאלה סטייל בומבאס. הבניות הקטלניות שיש לו בגלריה אם כל מיני שילובי צבעים וכאלה. אז חשבתי לעשות משהו קטן קטן כזה סביב הרמקול. לא יודע תחשוב על זה.

אם היה מדובר ברכבים כמו: מאזדה 323F, פולקסווגן גולף, פיאט קופה וכו'.. (לא חסר רכבים צעירים) ולאו דווקא ברכב מנהלים אז אז הייתי שוקל טוב מאוד לגביי הסטייל/עיצוב/צבעים. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...