Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העלאת הספק בפולקסווגן פאסאט 1800 טורבו (להבא נא לרשום כותרת נורמלית)

שימו לב! השרשור הזה בן 6240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי פולקסווגן פאסאט 1800 טורבו ידנית

הרכב עומד עכשיו על בערך 150 כ"ס

הייתי רוצה לדעת איזה דברים יעזרו לי להעלות את הרכב ל220-250 כ"ס

וכמה עולה פוד של 3 שעונים כולל השעונים.

עוד משהו אני מעוניין לרכוש חיפושית בשביל לעשות עליה פרוייקט ולעשות ממנה משהו יפה

אם אתם יודעים איפה אפשר להשיג חיפושית ישנה עד איזה 1500 שקל אפילו רק שלדה ולהתחיל הכל מההתחלה

תודה..

ועוד שאלה רציתי לדעת משהו כזה

אני רוצה לקנות כבר איזה שנה אאודי A3 2004 ומעלה אבל כולם אוטומטיות הייתי רוצה לדעת כמה עולה לעשות הסבה שתהיה ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה השיפור הכי פשוט ויעיל למנועי 1.8 של VW זה צ'יפ

בשביל מה אתה צריך פוד 3 שעונים בשביל הדאווין או שבאמת אתה זקוק לשעון קוקיה על הדשבורד

חיפושית לא תמצא ב1500 ש"ח חלפו עברו הימים האלו והיום חיפושיות עולות כמה אלפים ומעלה

אם אתה רוצה לקנות אאודי A3 אז בשביל מה אתה משפר את הפאסאט

אה כן ועוד שתי הערות לא ניקדתי כדי שיהיה לך יותר קל לקרוא וגם רציתי לשאול אם ההורים שלך יודעים על כל הרעיונות האלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פירטת איזה שעונים אתה רוצה שיהיו בפוד, לכן אני מניח שזה בשביל הדאווין.

ב- 600 שקל אתה יכול להשיג פוד ו 3 שעונים במקרה הזול. במקרה היקר בסביבות ה 3200.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת דלק + ווסת

מזרקים קצת יותר גדולים

צ'יפ + בוסט קונטרולר

צנרת 2.75 מהדאון פייפ עד הסוף

צנרת גדישה טובה

אינטרקולר (FMIC)

פורק פורג' 007

ואתה תגיע לסביבות ה220 כ"ס שזה בערך הגבול של הטורבו שלך (K03)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לתומי חשבתי שצ'יפ קטנצ'יק ופשוט יקפיץ את זה ל-195, לא? :-P

וברצינות עכשיו (עלק) - למה פוד 3 שעונים? קח פוד 8 שעונים - הרבה יותר פוזה, הרבה יותר שואו לבחורות. יש גם פודים מיוחדים עם 17 שעונים שמתפרשים לאורך כל הדש-בורד, אם אתה באמת רוצה להשקיע.

ד"א, ניקדתי, כך שאני מקווה שתבין את התשובה שלי. אם לא - דבר עם אישפוז.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רוני,

אני לא מבין מה הסלידה שלך משעונים. :)

אם הייתי אי פעם (אבל ממש אי פעם...) חושב על להוסיף טורבו למנוע שלי (אטמוספרי) יש כמה שעונים שלא הייתי מניע את הרכב ללא נוכחותם (לפחות 5, וזה לא כולל שעון גדישה, כי יש בוסט קונטרול :) ).

מצד שני, רכב עם טורבו מקורי אפשר לוותר על כמה.

אם הבנאדם רוצה לראות ולהרגיש כמו בחללית - אפשר להוסיף שעונים או להוסיף נאונים.

אני מעדיף שעונים (שלפחות יהיו שימושיים קצת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובם המוחלט של בני האדם עושים מדי פעם דברים בשביל פוזה, גם אתה וגם אני. אם בנאדם רוצה להוסיף משהו בשביל הפוזה, זה גורם לו להרגיש טוב ולא פוגע באחרים, למה לרדת עליו בגלל זה?

למה לצבוע שיער, לגדל זקן צרפתי, לקנות משקפי שמש או בגדים אופנתיים? אותו דבר.

מה שכן; חוסר ניקוד באמת פוגע באחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון ממש אבל ממש לא חשבתי על פוזה

לפי דעתי זה פשוט יפה השעונים האלה כולה רציתי לדעת כמה זה יעלה זה לא אומר שאני ישר רץ ושם את זה.נכון אני רוצה להשים את זה אבל לבינתיים רק שאלתי כי לדעתי זה דבר יפה הרבה יותר מהסקאלה הרגילה אני לא רואה בזה שום פוזה כי מי ישמע מה זה..

דבר שני כמה אמור לעלות לי ציפ טוב צנרת וכל העניין הזה מה שרשמתם לי?

דבר שלישי ההורים שלי יודעים על הכל ות'אמת לא הכי משנה להם מה אני עושה ובטח חשבתם למה לעזאזל לא אכפת להם אז זה כי הרכב הוא שלי כן יש דבר כזה פאסאט אצל ילד בן 18

ודבר רביעי בקשר לרכב שאני רוצה להחליף אז באתי לשאול שאלה בקשר לעניין הזה

אני יודע שאפשר לפרק מפולקסווגן ולהעביר לאאודי אלו כמעט אותם החלקים וזה יתאים הכל השאלה היא מה יתאים ומה כדאי לקנות העניין הוא שאני לא ממש יודע מתי אני אקנה את האאודי כי אני מחפש משהו ספציפי ואוטו חדש אני לא אקנה אני לא אשלם 320 אלף על הידנית

בעיקרון רציתי לברר איזה חלקים כדאי להשים לאוטו עכשיו שיהיה אחרי זה אפשר להעביר אותם?

אני יודע זה מטומטם לעשות את זה אבל זה מה שאני רוצה לעשות עכשיו

אשמח אם תענו לי

התראה אחרונה בהחלט!

תתחיל לפסק את המשפטים כמו שלמדת לא מזמן בכיתה או שההודעות שלך ימחקו!

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIPER

לטובתך ולטובת המשתמשים האחרים בכביש

אתה בן 18, תלמד לנהוג עוד שנה שנתיים על 180 כ"ס לפני שאתה קופץ לשמיים

אני ממליץ לך לקרוא מספר ת'רדים של חבר'ה בגילך תחת הכותרת: "צריך עזרה עקב תאונה" או "הלך לי הרכב" או "שוב פעם התהפכתי ואני כותב לכם מבית חולים"

תקרא את המאמר של מוטי על 11 הדיברות למשפר המתחיל, כשתסיים את הדיבר הראשון, תעבור הלאה !!!

ליאור

*עריכה* קרא את המאמר שלי על שיפור סיאט לאון, בהודעות הדביקות של פורום זה, מרבית המכלולים זהים.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני אומר את זה,ילד אתה חי בחלום!

אתה בגיל 18 וכבר 180 כ"ס לא מספיק לך?

צא מהסרט שאתה חי בו,אני בספק אם אתה שולט באוטו מספיק טוב כדי לא לסכן אחרים בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amital,

חשבתי שבפורום זה לא מתחילים להטיף לאנשים מוסר. אפשר אולי להגיד שזה לא כדאי, אבל לדעתי ,הודעה לשם הטפת מוסר וירידות ללא ערך מוסף, מקומן אינו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר ביקשתי פה כולה עזרה אבל אני רואה שאפחד לא ממש יכול לעזור היו כמה שעזרו לי אבל לא כיוונו אותי בדיוק

ואני שולט טוב מאוד על הרכב ולא מסכן אפחד אם הייתם רואים את השליטה שלי בו הייתם מבינים וכל בנאדם שנוהג איתי או מאחורי ורואה את הנהיגה שלי אומר שאני נוהג מצויין גם אם זה מהר וגם אם זה לפי החוקים והכל אני לא עושה יותר מדי שטויות

אתם אומרים שטויות ומזלזלים בגיל 18 אל תשכחו שלבנאדם בגיל 18 יש הרבה יותר קורדינציה מאשר למישהו בן 25 ומעלה זה הגיל שהכל הכי נקלט והכי קל להבין ולשלוט על דברים מגיל 17 עד איזה 24 הכל נכנס בשניה לראש וכל אינסטינקט.

נכון צריך נסיון על הכביש אבל בתור אחד שנוסע כמעט כל יום איזה 80 ק"מ או יותר לפי דעתי זה מספיק נסיון

זה כמו שתגידו איך בן סהר משחק בנבחרת הוא כולה בן 17 לא שאפשר להשוות אבל רק לצורך השוואה אני מנסה להמחיש את זה

הוא רק בן 17 ויש שחקנים בני 20 ומעלה הרבה יותר מנוסים והכל איך הוא מצליח והם לא ?מצליח אני יודע שזאת השוואה מטומטמת אבל כשחושבים על זה, זה הגיוני.

לא משנה כל מי שעזר לי תודה כל מי שחושב שהוא חכם גדול ומנסה לצחוק על כל דבר וחושב שהוא הכי חכם אז הוא לא מבין כלום וכנראה שכחתם כשאתם הייתם בני 18 וזה שעשיתם כ"כ הרבה תאונות והשבתתם רכבים וכו'.. זה לא אומר שאני גם אחד כמוכם

בקיצור תודה ולא תודה אני אמצא את העזרה במקום אחר..

ועוד משהו הרכב 156 כ"ס לא 180

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכדרוגלן הבן 17 התחיל בגיל מאוד צעיר, סביר להניח.

אתה התחלת לנהוג לפני שנה או פחות. יש הבדל תהומי בניכם.

גם שאני הייתי בגילך הייתי מדבר בדיוק כמוך, עד שעשיתי כמה תאונות שהייתי כחוט השערה תלוי בין חיים למוות, הבנתי.

מקווה שגם אתה תבין, לפני שתגיד לעצמך- "לו יכולתי לחזור אחורה בזמן...".

גלעד, אתה צודק, זה לא המקום. אבל אנו מפגינים דאגה וחשש לחיי אדם.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וייפר, הניסיון שלך בנהיגה וגם צורת ההתבטאות מזכירים לי מאוד הרבה ילדים שחצנים אחרים שסיימו עם מכוניות הפוכות, מרוסקות, חברים פצועים, הרוגים ועוד.

לא באתי לרדת עליך, אבל לאור הניסיון המזערי שלך בנהיגה, ככל שתקדים להכניס לעצמך לראש שאתה לא יודע לשלוט ברכב כמו שאתה אולי נוטה לחשוב כך ייטב לך.

לשמחתך ולשמחת כולנו זה לא משהו בלתי הפיך, יש הרבה מאוד קורסים לנהיגה מתקדמת שאתה יכול לעבור על מנת לשפר את הנהיגה שלך.

הפנו אותך למאמר הזה שלי, אני באמת חושב שכדאי שתקרא אותו.

לעניין השיפורים, דווקא קיבלת כאן כמה תשובות לא רעות בכלל, ואת כל התשובות שעוד לא קיבלת תוכל למצוא ע"י שימוש בכפתור החיפוש שמופיע על הסרגל הכחול למעלה.

לסיכום, אני לא מצליח לקרוא את ההודעות הלא מפוסקות שלך בלי לשבור את הראש, אני לא חושב שיש טעם להעניש את האחרים.

ננעל.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...