Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה ליפני רכישת סקודה אוקטביה

אסף גולדשטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם הייתי בבקשה רוצה לדעת יותר ליפני קניית הרכב שבנדון מדובר באוקטביה שנת 2001 עם 80,000 ק"מ יד ראשונה פרטית.אך טרם הקנייה ערכתי חיפוש בשירשורים על צריכת דלק ואמינות ולא מצאתי כל כך מלבד זה שמנוע ה 1600 סמ"ק נחשב

ל"עגלה"לאומת המנוע 1900 סמ"ק דיזל.לכן אם תוכלו לעזור לי במספר תשובות אודה לכם מראש.

1.אמינות הרכב

2.צריכת דלק

3.האם באמת המנוע "עגלה".??כמה כוחות סוס יש למנוע הזה?

בתודה מראש אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-1.6 8 שסת', ו-102 כ"ס.

הייתה לנו אחת (אוט' - לא ידנית) לכמה שעות - היא לא כזאת עגלה, אבל היא לא זריזה במיוחד.

אני למדתי נהיגה על ה-1.9Tdi ידנית - די רועשת (כיאה לדיזל שאינו מהדור האחרון)

הפיצוי מגיע בכך שיש לא מעט מומנט! והוא זמין בסל"ד נמוך מאוד (בכ-1900 סל"ד)!

אני נהנתי לנהוג בה (למרות הרעש המעיק) - כוח זמין כל הזמן.

בהצלחה!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...