Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהבאת החלקים לארץ בבטן המטוס, נא להזהר!

TheGhost
שימו לב! השרשור הזה בן 6352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בענין החברה האלה בבלגיה,

לפני שמונה שניםבערך, חזרתי בטיסת סבנה מבריסל לארץ. היה לי סט של ניקלים לds.

אלה פסי נקל ברחב של כ 1 ס"מ ובארכים שונים. הארך בינהם ארכו כ 80 ס"מ. הקצר 20.

החברה האלה לא הסכמו שאני יעלה עם זה למטוס. לא עזרו התחנונים וההסברים שלי שזה מאד יקר, שאסור שזה יקבל כיפוף, שזה מאד עדין. כלום. הם התעקשו שאני אשלח את זה בבטן המטוס. אבל לי לא היתה מיזדה בכלל. ככה?? זרוק בבטן המטוס??

בסופו של דבר ישבתי כל זמן הטיסה דואג לפסי הניקל הללו.

כשנחתנו רצתי אל הסבלים שפרקו את המטוס להתחנן שלא יזרקו את זה על המסוע.

וכך קיבלתי את הצרור שלא שקל יותר מחצי ק"ג בפתח של "כבודה חריגה".

אבל סוף טוב לסיפור- לא ניגרם כל נזק.

אריה

DS72

טרקסיון 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולכן אמרתי ומנסיון שלנו, הצטיידנו מבעוד מועד בנייר בועות, נייד דבק וקרטונים על מנת לרפד את כל מה שנשלח למטען, על הכל נרשם שביר והכל הגיע ללא נזק בכל הפעמים, אני בטוחה לו היו פה נציגי KLM היה להם כבר מה להגיד על הבלגים:wink: (אחוות דוברי השפה עם יותר ח' מאשר בעברית Goede dag achtentachtig)

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר,

החלקים הגיעו לביתי, לאחר תשלום נוסף של 250 ש"ח מכס, מס קניה ומע"מ. סך שווי החלקים 80 יורו - מחיר זול לכל הדעות - כלומר לא שולם מכס על המשלוח.

החלקים בריאים ושלמים וימתינו בסטודיו שלי עד לסיום השיפוץ והרכבתם (שכנראה יתעכב מעט בעקבות ההוצאה הבלתי צפויה של המשלוח).

מחר אשלח לחברת התעופה מכתב ובו פירוט של האירוע והסכומים הבלתי צפויים ששולמו, בתקווה לטוב (סיכוי קלוש, אני יודע, אבל לנסות לא עולה כסף).

שבת שלום,

שחר

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...