Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית קאדילק STS

White-Night
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח שאבא שלך הצליח להוריד אותם.בוא נתחיל מזה שUMI בתחום הטרייד אין,לא הכי הוגנים בלשון המעטה.אני לא אתפלא אם הם קנו אותה גם ב80.ככה זה,מניסיון.

סאאב מהשכרה? הם ייתקשו מאד אבל מאד למכור אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתרחק מהסאאב מהשכרה! גם סאאב פרטית עושה בעיות, אז השכרה תעשה פי כמה.....

לפי דעתי האוטו שמתאים לאבא שלך זה סאאב, הרובר לא מגיעה לרמה שלה, אני נסעתי בR75 והיא לא ממש איכותית....אני התאכזבתי

בכל מקרה, עם אתה רוצה את הצעתי- או סאאב או בימר 7

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,לא מסכים איתך.

מאיזו בחינה הסאאב הכי מתאימה לו?

תסכים איתי שהקאדילק משדרת יותר יוקרה מהסאאב?

לגביי נוחות,לא יודע לא נהגתי על סאאב.

מנוע חזק:גם פה קשה לי להאמין שמנוע של סאאב יהיה יותר חזק מהV8 4.6 300 סוסים של הקאדילק.

בטיחות מקסימלית:פה יכול להיות שהסאאב טובה יותר.

במידה והקונה לא מחפש רכב בעל יומרות ספורטיביות(מה שבדרך כלל אנשים שקונים רכב כאלה לא מחפשים,כמו אבי ואביו של פותח השירשור) הקאדילק לדעתי תהיה בחירה יותר טובה מסאאב בשבילו.

עכשיו...לחכות להזדמנות,היא תגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לעובדה שהם "נוכלים" הרי הם סוחרי רכב , אבל מאבי ביקש זה 38 אלף מתחת למחיר המחירון ועוד טיפולים והוספות בעלות של לפחות 7 אלפים שקל שזה אומר שההנחה מהמחירון מסתכמת בכ 45 אלף שקל ברכב שעלותו 132 , נשמע לי דיי סביר האמת ואפילו טוב למדיי .. אבל אני עדיין בדילמה עם ההשכרה, אבל גם כך הרכב עבר רק 65 אלף ק"מ שזה סדר גודל של 20 אלף בשנה שזה ריאלי.

בכל מקרה עד שאבי יגיע היום מתל אביב אני אראה איזה עוד הצעות הוא קיבל מהרכבים שהוא "ראה" את הבדיקות אני אעשה ממה שמצא חן בעיניו.

אגב לירון בקטע הדינמי הסאאב עולה על הקדילאק, מבחינת נוחות לא ראה לי שיש הבדל למרות שהקדילאק נוסעת כרכב אמריקאי עם כל מה שמתמש מכך כולל הרכות בנסיעה - שאבי דווקא מעוניין בה- מבחינת הבטיחות הסאאב היא אחד הרכבים הכי בטוחים בעולם והוא עולה על הקדילאק בתחום זה . אך הקדילאק רכב יותר גדול ויותר "מפואר" ויוקרתי שזה אחד הדברים שאבי דיי מעוניין בהם באותה מידה :)

אשמח לעוד תגובות תודה .

נ.ב. מזמן לא פתחתי שרשור כזה ארוך בפורום :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה, אבל חוץ מיופי שזה גם בערבון מוגבל, הSTS לא משדרת לי כלום.....

לפי דעתי היא לא מגיעה להתנהגות כביש של סאאב, היא זוללת דלק ברמות, אין לה את האיכות של סאאב ולא משנה מה כולם יגידו.

ובמחיר שלך אתה יכול לקנות רק מודל 00 מקסימום, שבסאאב אתה יכול לקנות מודל 02-03 ובמצב הרבה יותר טוב......

לא יודע למה, אבל בישבילי רכב אירופאי (כמו סאאב לדוגמא) תמיד יהיה יותר טוב מרכב אמריקאי טיפוסי

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובר 75 הוא רכב מצויין.

גם לא כרכב ביניים אלא כיותר מזה.

אני ממליץ לך בחום ללכת לבדוק את הרכב, אני מאמין שלא תתאכזבו ממנו.

במבחן השוואתי בין ה-75 ליגואר Xטייפ שנערך במגזין אוטו יצאה הרובר שידה על העליונה כמעט בכל תחום.

אתה יודע מה? אני גם לא חושב שהיא נופלת במשהו מהקאדילאק חוץ ממרחב פנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מסתובב אצל סוחרים תחפש הונדה לגנד 3.5ליטר

תוכל להרשות לעצמך שנתון גבוה מאוד ותקבל בובה של אוטו

וזה שמעליי - נשמע שיש לך הרבה ניסיון עם סאאב אבל תן לי לחלוק עליך לא מזמן נהגתי על 9-5 6צילינדר 3ליטר ואיך לומר זה לא סאאב של פעם .המנוע חזק מאוד אבל האיכות חלקים בפנים והנוחות על הפנים

ההתנהגות טובה מאוד ביחס לקאדילאק(לא חוכמה גדולה) אבל עדיין לא מגיעה לרמה של האלפא 156 ובטח שלא של הבמוו

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

דבר ראשון, עם נהגת על סאאב 3 ליטר (גריפין) אז לא נסעת על סאאב אמיתית.

הגריפין בעצם בעל בלוק מנוע של אופל אומגה, מנוע שהמתכננים שלו הם מGM, וסאאב מקורית באה רק עם 2.0\2.3 ליטר טורבו!

יכול להיות שאיכות ב9-5 לא משהו תלוי איך אתה מרגיש, אבל אני יודע שאצלי ב9000 האיכות מאוד מפנקת, ואיכות החומרים מאוד מאוד גבוהה.....

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאאב שנסעתי עליה היא 3ליטר טורבו עם 200כס סטיישן

אתה בטוח שהמנוע של אופל?

הם מומחים בלהרוס מכוניות הגנרל מוטורס האלה

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בלוק של אופל, לא מנוע

ואתה צודק, הם באמת הורסים.....ראית את הinterior של ה9-5 החדשה?! פשוט זוועה.....הכל שם ניראה כמו מכונית אמריקאית טיפוסית......

אין כמו ה9-5 דור ראשון

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

סאאב מהשכרה -לא ולא . תגלה מהר מאוד שיותר קל להיפטר מדירת 2 חדרים קומה ד' בלי מעלית בשדרות ביום של "שחר אדום".

רובר 75- רכב מצויין ולא מוערך ואפילו די אמין (לא הרובר של פעם)

STS- כמו להתחתן עם מרוקאית : יפה יפה אבל לפעמים אוכלת את הכבד (אני יודע . אני נשוי לאחת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר סאאבים למכירה, שימצא אחת נורמלית ושיקח את הזמן...חבל למהר עם כאלה מכוניות

ורק אתמול דיברתי עם לילה לבן על הסאאב שלו שהתקלקלה , ובדיוק אחרי זה התקלקל לי הסאאב וצריך להחליף מנוע או לשפץ :(

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך שטויות לדבר שאתה מחפש יש רק שם אחד

LEXUS

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=16&SubModelID=142&FromYear=&UntilYear=&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

אמינות,יוקרה,מנוע חזק 4 ליטר 280 כ"ס, אמין טיפולים זולים ביחס לרכבי יוקרה אחרים, צריכת דלק טובה, יוקרתי וניראה טוב וגם לא יקר.

הייתי ממליץ על שנת 93/4 או דגם של 1998 הוא היוקרתי מכולם ויש כמה כאלה לימכירה בארץ

כדאי לך ללכת עליו בלי שטויות, הוא זוכה בכל הסקרנים וכל המוסכים מדברים עליו טובות

תגיד לאבא שלך שיסע עליו ויחליט, לא הייתי הולך על סאאב בגלל הטיפולים היקרים ומה שאבא שלך דיבר עם הורדת הילוך בחלק מהדגמים יתאפשר עקב כך שיש טורבו והוא נותן השהייה חזקה למנוע. נכון שאני לא מס' 1 בפורום פה ואני לא מעוניין לדבר אבל בדוק בעצמך ותישאל אנשים מקצועיים בענפי הרכב ויגידו לך שלקסוס מצויין ורק חבל שבתקופה הזו אין לוש וק חזק בארץ כמו כל האמריקאיות, רק שאם עכשיו הוא יקנה הרכב שלו לא יאבד הרבה עקב השנתון אז לקסוס שנת 1998 תהיה בשבילו דבר מצויין.

וגם אני בקרוב יקנה שנת 94.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג נסיעה קצרה בלקסוס.

לא יודע,אני אישית לא אהבתי.

ההופעה אנמית,המנוע מרגיש חלש.

בעיקרון בנוגע לאמינות ,אין מה להגיד .מספר אחד בתחום.

הרגשתי כמו טויוטה גדולה,עם מנוע גדול.לא כמו מכונית יוקרה.

אני יודע שזה אחד הרכבים הטובים שיש בעולם,ויש הרבה משוגעים ללקסוס,אני אישית לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...