Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית קאדילק STS

White-Night
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Niv A מה שידוע לי אתה עוד לא הוצאתה תיאוריה הייתי ממליץ לך לצאת מסטיגמות העבר לעבר המציאות הכואבת שקשה לך להשלים איתה, מי שיודע להעריך רכב באמת אומר את זה בסקרים, בכל הסקרים הלקסוסים מובילים. במככירות ארה"ב לקסוס מובילים, באירופה הם חדשים בשוק וקשה שלנות את האופי האירופאי השמרן שלא ממהר להחליף חברה או לנסות להתמכר למשהו חדש מעבר לגבולות המיושנים שלו.

בנתיים גם באירופה בסקרים לקסוס מובילה, הבוחנים של TOPGEAR אומרים קצת שונה מימך topgear.com אולי יש לך יותר נסיון מהם, בנתיים כל טכנולוגיה מתקדמת וחדישה יוצאת ע"י היפנים והם אלה שמהווים רענון בשוק הטכנולוגי של המכוניות (בעיקר לקסוס) אז לצבוח כל היום כמו ילד קטן "רק גרמניות" (כנראה מה ששמעתה מאבא שלך כשנסעתם על הסאב בשנת 99), אל תהיו סגור תפתח לדברים אחרים.

ולקסוס שנת 1998 תהווה תחליף מצויין לנהיגה ברכב אמריקאי ואמין כתחליף לקאדילק. רוצה משהו יותר אירופאי בשנתון אחר תשלם הרבה יותר.

לא יודע באיזה לקסוס נהגתה אבל אני מכבד את דעתך הוייתי ממליץ לך לנסות שוב אבל מי שקונה רכב זה אבא שלך אז הייתי אומר שהוא יבדוק כי בסופוש לד בר הרכב ישרת אותו.

סוף שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין,אחרי שנהגתי על הלקסוס,עליתי על מרצדס S.

בה אני לא נהגתי,אלא אבי נהג.

שמעו,זו מכונית שאני מוריד בפנייה את הכובע. מכונית מדהימה.

היחידה שאני ואבי אמרנו שיכולה להיות מחליפה ראויה לקאדילק.

לגביי הבמו,אבי לא רצה אותה מטעמים אישיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק הונדה לג'נד שנת 98 - 2000

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=14&SubModelID=107&FromYear=&UntilYear=2000&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

(בארה"ב נימכרת כאקורה)

רכב מצויין כפי שידוע לי בדוק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cooldba123 :

נראה לי שאתה עדיין צעיר ולא ממש מבין במה שנרקרא "אחזקת רכב" ולא אחזקת לקסוס בכלל לא זולה ואפילו יקרה ביותר - גם קראתי את האשכול שלך והבנתי שאתה בכלל לא יודע על מה מדובר !

אל תחיה באשליות ותחשוב שעם משכורת של 6 אלפים שקל אתה יכול להחזיק רכב יוקרה ואפילו עם 10 לא תוכל להחזיק אותו !

דוגמא, אחרי בירורים במוסך בקשר לקדילאק אז סתם כדוגמא, אם איזה מניאק ברחוב גונב לך את הסמל אז לא מוכרים סמל בנפרד אלא שהוא בא כחלק מהגריל וכדי לקנות אחד חדש אז זה יעלה לך 5300 שקל, שזה כמעט המשכורת שלך ! וזו סתם דוגמא ובשיא הכנות אני אומר לך את זה כדי שלא תתחיל לבכות אחרי שתקנה רכב יוקרה עם משכורת כזו כי המחיר של הרכב לא משקף כלום .

בקשר ללג'נד אז לדעתי היא אפורה מידיי ולא אהבתי אותי בכלל , טעם אישי אבל שיהיה חוץ מזה שלא מצאתי רכב שמור במיוחד כדי לקנות אותו ! 150 אלף ק"מ ברכב כזה ואתה לא יודע איזה חיים יכולים להיות לך תאמין לי מנסיון עם רכבי יוקרה אם זה מתחיל להסתבך אז אתה תצא מרושש !

ובכל מקרה מצאתי לנו כלה נפלאה :)

רובר R75

מנוע 2500 עם 177 כ"ס שמרגישים אותם בטורים גבוהים בלבד והאוטו מרגיש כבד בסל"ד נמוך לפי הנסיעה שלקחתי ברכב .

האוטו מפואר ביותר ואפילו גורם לקדילאק ולבמוו להתבייש לידה .

הרכב עם 39,798 ק"מ !!

מודל 2002

האוטו נמצא בחניה מקורה אצל עו"ד זקן שבכלל לא מעוניין למכור את האוטו .

הרכב חדש לגמרי, הבן אדם בכלל לא השתמש בצ'ינגר אפילו , הוא לא יודע איפה המאפרה ואפילו מצאתי שני מחזיקי כוסות והמצית שהוא בכלל לא ידע על קיומם .

המחירון של הרכב הוא 108 אלף שקל .

הוא ביקש 100 אלף ולא שקל אחד פחות .

ניסינו להוריד אותו קצת ביום ראשון שראינו את הרכב אבל ביום השני שבוא כבר באתי לבדוק את הרכב תוך כדי נסיעה קישקשנו קצת אני ואבי , ואבי החליט שהוא רוצה לשלם לו 100 אלף ושמגיע לו אפילו מחיר מלא של האוטו על רכב כזה שמור !

לצערנו פיספסנו את הדואר ואת הבנק אתמול ולכן האוטו יועבר לידינו ביום ראשון או שני , מי היה מאמין שבנק לאומי לא עובד ביום שישי :S

טוב כנראה שזה סוף הסיפור תמונות של הרכב הספיציפי שנקנה יועלו ברכג שנקבל אותו ,

למי שרוצה אינדקציה על המראה של הרכב , מבפנים ומבחוץ אז מצאתי תמונות של רכב דומה בדיוק באותו צבע ובדיוק עם אותו אבזור פנים אז אני הנה שני לינקים ואיך האוטו נראה :

חוץ[/url]

1פנים

פנים2

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מעוניין ב-A6, יש לי אחת למכירה במחיר דומה - שנת 2001, יד שניה פרטית (מעו"ד, אבל צעיר...), 185 כ"ס, אפס תאונות ומטופלת "כמו שעון". אבל, אם אתה רוצה רובר, אז שיהיה בהצלחה! תתחדש!

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אוטו מהמם, והכי חשוב שמצאת אחת שמורה ביותר שכמעט לא נסעה....

אבללללל ( :) ) שתדע שבעוד שנתיים הרכב יהיה שווה 60 אלף ש"ח....לתשומת לבך

ועוד משהו, מנוע 2000 יותר אמין מה2500.....סתם לידע כללי

לפי דעתי המחיר קצת מופרז....אוטו כזה מוכרים הרבה פחות ממחירון

תתחדש

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מי זה מעניין כמה תהיה ירידת הערך שלו :)

את רוב ירידת הערך הוא ספג, ואם האוטו טוב אז למה להחליף :)

בקשר למחיר אז נכון הרכב הזה נסחר מתחת למחירון ובדקתי 7 רכבים כאלה שביקשו מתחת למחירון והיה אפשר להתווכח איתם אבל אף אחד אף אחד לא היה במצב כמו הרכב הזה ושווה לשלם עוד כמה אלפים בשביל רכב שמור , דבר שיחסוך לך הרבה יותר עלויות אם הרכב במצב "פחות טוב"

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...