Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית קאדילק STS

White-Night
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

STS מהצורה שלפני הנוכחית.

דרך אגב,השוק שלהם מהניסיון שלי הוא מצויין.

את הקודמת מכרנו באותו יום שפירסמנו ב2000 שקל מעל המחירון,ועל הנוכחית מספר פעמים ניסו לשכנע אותנו למכור.

מצורפת תמונה של הילדה שלנו::-)

5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יופי של אוטו הלוואי והייתי מוצא אחת במצב כזה למכירה.

אתה מכיר רכב כזה למכירה ?

ואם מותר לשאול מאיפה קניתם את שלכם ?

עריכה :

ניב האוטו הזה שנת 99 ומעלה - שנת הדגם שבה הוחלף העיצוב של הרכב אם אני לא טועה .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המחמאות.

אכן ,באתי היום לאוראל(RS) עם הרכב והוא ראה אותו.

הרכב שנת 2001 או 2002 לא זוכר בדיוק,40 אלף קילומטר.

נקנה מאדם עשיר שנסע עם הרכב קצת ,אצלנו כבר שנתיים. כל הזמן מכוסה ,מלוקק ואהוב.:-P

כרגע לא למכירה...כמו שאמרתי הרבה אוטו קצת כסף,עדיין לא מצאתי רכב שייתן כמו הרכב הזה במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורי79, מזמן לא ראיתי את הניק הזה כותב מאז פורום ויינט YNET

אם זה אותו אורי אז דיי מעניין אותי מה קרה עם הרכב האמריקאי שלו ועם הפסאט טורבו הידנית שבסוף נדמה לי שהשאיר אצלו .

אפשר לדעת מאיפה יש לך ניסיון עם קדילאק?

אהלן, כן זה אותו אורי :-)

הפאסאט נמכרה בהפסד אחרי כמה חודשים, פשוט לא התחברתי לאוטו. המשכתי לנסוע בבונוויל עד לפני שנתיים, ואז השאלתי אותה לחבר וקניתי אימפלה - שממנה אני מאד מאד מרוצה, 0 תקלות ועושה (כמעט) הכל טוב. את הבונוויל מכרתי לא מזמן בסכום סמלי למישהו שהיה מוכן לתקן את כל הבעיות שהיא צברה - רכב אמריקאי יד 7, בן 14, זה כבר לא פיקניק.

ועכשיו לעניין ה-STS:

חשבתי לקנות קאדילק כזאת לפני שקניתי את האימפלה, וגם לא מזמן חשבתי לשדרג והסתכלתי שוב על 2 STSים וירדתי מזה. בזמנו ראיתי עוד 2 או 3 STSים. כולן היו במצב ירוד וממש לא שמור.

קראתי על הרכב ___המון___ בפורומים בחו"ל, ואנשים מתלוננים על צריכת שמן, ומנועים שהולכים ולא ניתן לשפץ, והרבה תקלות בכלל. גם מחירי האחזקה בארה"ב לרכב הזה לא נמוכים (יחסית), וגם שם מנועים מפירוק עולים המון.

לדעתי האוטו פשוט לא שווה את הכסף, כי כמו בכל רכב לפעמים יש מזל והכל בסדר, אבל הרבה

פעמים אחרות אין מזל ודברים יקרים מאד הולכים.

המכונית פשוט לא הרשימה אותי - לא בשקט, לא בתחושת פאר, לא בנוחות, ובטח שלא בהתנהגות כביש. המנוע באמת חזק אבל בעיקר בסל"ד בינוני גבוה, עד 3000 סל"ד הוא מרגיש כמו ה-3800 של האימפלה.

ה-STS אולי היתה מרשימה ב-1992 אבל מאז ועד לסוף הייצור היא נשארה בערך אותו הדבר.

ה-STS החדשה זה כמובן סיפור אחר לגמרי, ישבתי באחת והיא כבר בליגה של הגרמניות לפחות מבחינת תחושה של יוקרה.

בקיצור לדעתי אם כבר רוצים ומוכנים לשלם על מכונית יוקרה - אז BMW 528 זאת בחירה הרבה הרבה יותר טובה ותיתן הרבה יותר. אולי תעלה יותר לאחזקה אבל זה כנראה שווה את זה, למי שרוצה ויכול.

אם רוצים משהו שפוי לאחזקה - אז למה לא פאסאט (מהדגמים הבכירים), אימפלה, אקורד, לפי הטעם.....

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לראות אותך פה אורי

:) אכן אני זוכר איך עבדת על הבבונוביל קשה וממש זוכר איך הרמת את המנוע והשקעת בו מכל הלב , אבל לכל דבר יש גבול כנראה .

תודה על ההסברים מכולם ועדיין אשמח לשמוע אם למישהו יש מה להוסיף או עוד עצות איפה כדאי לחפש .

אגב דחיתי את יום העבודה שיוקדש לחיפושים אחרי רכב לעוד יום יומיים, אז אני אסדר את הגי פי אס - ניווט לוויני וכך אמצא את הרכבים /בעלי הרכבים הפוטנציאליים באופן הרבה יותר קל וכך גם אחסוך זמן וגם אראה יותר מכוניות .

לבי הבמוו אז בעיקרון גם סדרה 7 נמצא ברשימה שלי :)

לחברה מהמרכז , אני מודע שעסק עם סוחרים זה לא כדאי אפילו לא כדאי בכלל אבל בכל זאת האם יש מגרשים באזור תל אביב שכדאי לבדוק ? ידועים ? שמעתם ראיתם ? אזורים מסויימים או משהו ?

אגב כרגע רשימת הרכבים הפוטנציאליים :

1. קאדילאק סוויל

2. בימר סדרה 7

3. סאאב 9-5

4. יגואר סובריין או דימלר

5. אלפא 166 - עדיין אין לי ניסיון בכלל עם הרכב וגם לגביו אשמח לקבל קצת אינפורמציה, ידוע לי שתמיד אמרו שה 156 עדיפה - בכתבי עת הכוונה- אבל למי שמבקש רכב במימדים גדולים האם היא כתובת נכונה ?

אגב הרכבים מסודרים מבחינת סדר עדיפויות ובקשר לבמוו והקדילאק אז הם דיי באותה רמה , פשוט למצוא אחת טובה .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבדוק אצל ג'יק חתם.

נמצא ליד צומת חולון.

תודה, כבר נמצא ברשימה אצלי, מה שגם יש לו יגואר שאני מעוניין לבדוק :)

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר זאת גם אחלה אופציה.....אבל תוכל לקנות שנתון די נמוך....XK8 שנת 2000 ראיתי ב190 אלף, אז שנת 97-8 תכנס לך בתקציב

אוטו באמת מדהים, מפגין הכי הרבה יוקרה , סולידיות וכוח מבין כולם ...

אלפא 166 גם אופציה טובה, תוכל לקנות אחת בשנתון גבוה... 01-02

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר זאת גם אחלה אופציה.....אבל תוכל לקנות שנתון די נמוך....XK8 שנת 2000 ראיתי ב190 אלף, אז שנת 97-8 תכנס לך בתקציב

אוטו באמת מדהים, מפגין הכי הרבה יוקרה , סולידיות וכוח מבין כולם ...

אלפא 166 גם אופציה טובה, תוכל לקנות אחת בשנתון גבוה... 01-02

ניב

ה XK8 זה הדגם הספורטיבי

אני מחפש יותר XJ8

או סובריין - דילמר, הבנתי שההבדלים הם באיבזור אבל עדיין לא סגור על זה, בינתיים אני פשוט בודק כל אופציה אפשרית :)

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הרכבים מסודרים מבחינת סדר עדיפויות ובקשר לבמוו והקדילאק אז הם דיי באותה רמה , פשוט למצוא אחת טובה .

BMW 7 ו-STS הן ממש לא באותה רמה, ה-STS (סוויל) היתה כל כך לא תחרותית (ברמת המחיר שלה) שהיא כמעט קברה את קאדילק. (אם היית שואל על ה-STS החדשה אז התשובה היתה אחרת).

אי אפשר להשוות את ההנעה האחורית והשלדה המושלמת של BMW להנעה הקדמית של ה-STS, ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת. הסוויל לעולם, בשום מצב, לא תתקרב לחצי מהיכולת הדינמית של הגרמניה.

שלא לדבר על תחושת האיכות והפאר ש-BMW נותנת, לעומת ה-STS שמשתדלת אבל לא ממש מצליחה...

זאת דעתי, מקובל עליי שאנשים חושבים אחרת, אין לי כוונה לפתוח דיון בעניין.

ואם מישהו אובייקטיבי בנושא הזה זה אני - ה-STS היתה פנטזיה שלי במשך שנים, עד שנהגתי בכמהSTSים שונות והבנתי לצערי שהחלום רחוק מהמציאות.

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קצת עידכונים :

בסוף השתכנע אבי שרכב כזה לא קונים במהרה, ואני כבר יומיים מסתובב בתל אביב בחיפושים אחרי רכב כזה, כולל בקמור יו אם אי גינרל טרייד אין וכל מה שרק מצאתי .

אבי בא איתי אתמול כי הוא היה באזור ונכנסנו ליו אמ איי, שאל אם יש קאדילק אם סאאב.. הציעו לו שני רכבי סאאב, שניהם היו בהשכרה :S . טוב אני כבר אמרתי יורדים מהעניין.

ישבנו עם האחראי על הטרייד אין, לקחנו שני סיבובים ברכבים והכל טוב ויפה.

רכב ראשון 2.3 ליטר וקטור-גרסה מאובזרת יותר- מודל 2003 , מחירון 175 מבוקש 150 נסה 120 אלף ק"מ.

רכב שני 2 ליטר מוגדש גירסת ליינר- פחות מאבזרת אבל בכל זאת עולה בכל פרמטר על המאזדה שכרגע אצל אבי - ק"מ נמוך של 64 אלף ק"מ ומחירון של 132 אלף ומבוקש 109 אלף.

אבי כמוני אוהב סאאב התעניין ברכב כי לדעתו אין הרבה ששוכרים סאאב, בכלל זה נראה לו כמו רכב שהיה אצל איזה מנהל חברה שקיבל את הרכב מהשכרה . התחילו ההצעות , אבי ביקש להחליף את כל הגלגלים בחדשים, לנקות את האוטו וגם פוליש ווקס, להחליף ברקסים בחדשים גם אם הישנים במצב תקין ועכשיו ולהחליף תושבות מנוע- שהרגשתי תוך החלפת הילוכים בנסיעה - מניוטרל לדי, ותקן את כל דבר אחר ברכב, המחיר שאבי הציע לשלם היה 95 אלף אבל אך ורק אם יבוצעו כל הדברים האלה, יהיו לו קבלות, ואחרי כל זה יבדוק את הרכב במכון ואם יש עוד ליקויים אז לתקנם . בנוסף קיבל אחריות לגיר ומנוע לחצי שנה .

הבחור לא הסכים בהתחלה פה ושם הציע בסוף 100, אבי התעקש, אמר ש 95 וגם לשפוך כל כך הרבה כסף על האוטו זה פשע, ההצעה של אבי לא השתנתה. ההצעה בסוף התקבלה תוך תדהמה ממני- את האמת אני חשבתי שאני חזק במיקוחים אחרי הורדת מחיר רכב מ 125אלף במחירון ל 92 אבל בכל זאת בלי כל כך הרבה שפיכת כסף על האוטו.

אני בכל זאת לא הייתי מרוצה ואמרתי שאפשר למצוא במצב יותר טוב ולא מהשכרה בחוץ, חיפשתי ולא ממש מצאתי אגב אבל בכל זאת עדיין הייתי בדילמה לקנות סאאב יחסית לא מאובזרת כרכב - ביניים- לכמה חודשים עד שאני אמצא לי איזה מציאה שווה .

הטענה היתה שהוא יסע ברכב כמה חודשים ואז יתן אותו לאימי, אבל מבחינתי אז הוא שינה את ההגדרות שהוא הציב לי ..

בג'נל מוטורס הציעו לו רובר 75 2500 מאובזרת עד הסוף ב 67 אלף שבסוף יהיו 57 במקרה הטוב כשהרכב במחירון 76 אלף . אבי רצה גם לבדוק את הרכב ואמר שבכל מקרה זה רכב ביניים ואין לו בעיה איתו מקסימום לא ימכר או בכלל אפילו כך סתם הוא יתן לאימי כרכב .

אני דיי הייתי בדילמה ואבי היום נוסע לבדוק את הרובר הזו שכאמור ידוע שהיא ביצוע של במוו, רמה גבוהה ולא ממש דומה לאחרות, גם הסברתי לו שהחברה פשטה רגל אך יש חלפים אך עם שוק חלש במיוחד .

בלילה עשיתי סריקה מהירה לכל אתרים שבהם אוכל למצוא רכבים שמתאימים לרכב הביניים שלו , הרשימה שלי השתנתה לכזה :

סאאב 9-5 , לצערי לא מצאתי רכבים כאלה למכירה, אחת בנתניה שראינו שהיא במצב סביר אבל אבי לא אהב אותה ולא הרגיש נוח בה . ועוד אחד שהוא יבדוק היום, בגנרל מוטורס יש אחת אירו מודל 2003 מחירון 210 והם רוצים 175 ומבחינת אבי זה לא ממש רכב ביניים אלא רכב עיקרי והוא לא התחבר לרכב כמו שהוא רוצה- דווקא אותו אני רציתי אבל חפיף .

רובר R75 , הוא כבר ראה אחת היום , והבאתי לו רשימה של רכבים שאחד מבם יד שנייה מודל 2002 עם 40 אלף ק"מ במצב שמור מאוד עם חנייה מקורה לפי דבריו שנשמעת טוב אבל עדיין יש לי התלבטות .

אלפא רומיו 156, יש לה אופי קצת שונה ממה שאבי מחפש אבל גם לרשימה שלי ושנתתי לו שיש בה רכבים שכשהיה באזור אחת מהן יראה יש את כל ה 156 שמצאתי ברשת .

דעות לגבי רכבים אלה? השוואות ? ניסיון ומשהו מסויים שנבדוק ? הצעות אחרות וגם כמובן אם יש עזרה בחיפושים אחר רכב כזה .

אגב אני עדיין מחפש רכב קדילאק או בימר סידרה 7 אבל במצב שמור במיוחד בלבד .

אני לא יודע אם להחליף שרשור לאחד חדש אבל בכל זאת זה עדיין באוטו עניין , אולי צריכים לשנות את הכותרת אבל חפיף .

תודה לעוזרים

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...