Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לגולף...הכסף נשפך...

ggme4
שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי טיפול 75 ק"מ בקרוב ואני רואה שהמכירים חוגגים בצ'מפיון.

יש לי רכב פולו, יש מוסך מומלץ מורשה שיודע הכי טוב להתעסק איתו? או כדי לקחת אותו לצ'מפיון?(אזור המרכז).

אני יודע שהרכב זקוק לטיפול, צלחות בלמים וכו'.

אגב אחרי הטיפול אני לוקח את הרכב בלי נדר לטסט.

עוז.

אין על מי לסמוך רק על אבינו מלכנו שבשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל ברכב שלי בחיפה, ב"מוסך צפון" שעד לא מזמן היה מורשה צ'מפיון.

מדובר במוסך ותיק, אווירה משפחתית שמתמקצע ברכבי הקונצרן. המחירים, לטעמי, נמוכים.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

המחירים שקיבלת הינם סבירים בהחלט עבור חלקים מקורים.

כנראה קנית רכב מוזנח ולא טופל כראוי ואלה התוצאות.

גם לי היתה גולף שנת 2000 ובמשך 6 שנים הוצאתי על תיקונים בערך 1000 שקל+3000 שקל טיפולים שוטפים (כן יש לי קבלות).

ממיר ושאר חלקים שציינת אתה יכול בהחלט לרכוש תחליפי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אין זו עצה טכנית אבל כל מה שאני קורא בפורום הזה כבר למעלה משנה מביא אותי למסקנה שפשוט צריך להחליף את הרכב בזמן לחדש או לשנתון גבוה יותר. דבר שלא עשיתי לצערי ...................

העלויות המצוינות הן פשוט מטורפות לטעמי , ואגב אני נפרדתי מאלפייה עבור כריות בולם קדמיות שספק אם כלל היה צריך להחליפן.

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו, איך אני אוהב להשאיר את האוטו במוסך לטיפול תקופתי ואז כעבור שעתיים לשמוע את המזכירה של המוסך מודעה לי על "תיקונים" קריטיים שצריך להוסיף ושעולים אלפי שקלים שבכלל לא תכננתי להוציא לפני שהכנסתי את הרכב לטיפול. מה זה משנה שהאוטו נוסע בסדר גמור וללא שום תקלות, הם תמיד יצליחו למצוא משהו כדי לנפח את החשבון :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

את רוב הדברים הוא יכול לבדוק בעצמו, האם באמת היו צריכים להחליף את החלקים שהם המליצו לו.

נורת ABS לא דולקת סתם כי בא לה וגם רפידות שחוקות שהגיעו לברזל ושורטות את הדיסקה.

בקש שישאירו לך את כול החלקים שהוחלפו וצלם אותם ונראה באמת מה קרה.

די אם התגובות הלא מבוססות.

נראה ונחליט !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קל: לאחר שהתקשרו מהמוסך שוב עם "הצעות" נוספות לשיפורים, התחלתי להעלות קצת "טורים" והודעתי להם שלא נראה לי הגיוני ששום דבר באוטו לא עובד, כי לפי איך שזה נשמע, מפתיע שבכלל הצלחתי להגיע אליהם בנסיעה עם הרכב...

לאחר עוד מספר צעקות, הגעתי למנהל המקום שהיה באמת נחמד, הקשיב לי ומכאן העסק קצת השתנה:

חזרו אלי לגבי נורת ה- ABS הדולקת ונאמר לי שנמצא שאיזשהו מנגנון (שחלקו מכני, חלקו ממוחשב) היה מלוכלך, כנראה מפיח. הם ניקו את הפיח וניקו את משאבת ה- ABS (מקווה שאני לא טועה בהגדרה) ומקווים שכעת המערכת תהיה תקינה. הם לא רוצים שאני אחליף את המערכת כי העלויות הן מטורפות...

לאחר מכן הם הודיעו לי כי מצאו נקישות קלות ממושב הנהג בעת בלימה חזקה. אמרו לי שכדי למצוא מאיפה הנקישות צריך לפרק את הכסא - עלות 50 שקלים. מהר מאוד, עוד לפני שהספקתי להגיד מה אני חושב, נאמר לי שאת עלות הפירוק, ההרכב וכן התיקון (מה שלא יהיה) היא עליהם.

לאחר מכן, בקשר לכך שהטורים גבוהים מאוד בבוקר ושהרכב נכבה לעיתים בעמידה, הם מצאו שהיה משהו סתום באיזה חלק, שוב, מפיח שהצטבר מהמנוע. וגם כאן הופתעתי לטובה - החלפת החלק 300 ש"ח לפני מע"מ ועבודה. לאחר שתי מילים, הם הכניסו זאת לטיפול בעלות 180 ש"ח כולל העבודה והמע"מ. משמעות - תמיד כנראה אפשר להוריד אותם במחירים.

ולבסוף, התקשרה המזכירה ואמרה שמצאו עוד שני דברים:

המזגן לא מקרר מספיק חזק כמו ברכב חדש (מעניין איך זה קרה, דיעה שלי - הרכב לא חדש) והיא רוצה לטפל בזה. אז צריך לפרק את תא הכפפות כדי להגיע למנוע המזגן או משהו כזה. ושוב - העלות היא עליהם והם ישתדלו לנקות את כל הרכיבים בלי להחליפם, כי העלות היא גבוהה מאוד. הדבר השני - בקילומטרז', יש את מד המרחק שניתן לאפס מנסיעה לנסיעה ואצלי הוא לא מתאפס. אז כדי לתקן זאת יש להחליף את כל לוח השעונים. והיא לא מסכימה שאני אעשה את זה כי העלויות מטורפות.

זהו לבינתיים, הרכב נשאר במוסך לעוד יום. נראה מה יצא מזה הלאה...

מיקי

נ.ב.

המוסך עליו מדובר הוא המוסך המורשה של פולקווגן בראשון לציון. אני לא יודע אם מותר לציין כאן שמות. אם כן, תגידו ואני ארשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זאת כדי "לקנות" אותך ואת אמונך

לאחר שתהיה לקוח קבוע יימצאו דרך לחלוב ממך עוד כסף....

יש נוהל בדיקה למזגן, האם מדדו מה הטמפ" של האוויר שיוצא מתריסי האיוורור?

את הכיסא מפרקים עם שני אומים 13 מקדימה (במסילה)...

במחיר שגובים ממך אחרי ההנחה אנשים בפורום מתחזקים את האוטו במשך שנה (עם חלקים מקוריים)...

בראשון יש רק את קלדס....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוז,

ברכב שלך תמשיך לטפל בחברה! מנסיון עם פולו 2002, שום מוסך לא נותן את אותה איכות שאתה מקבל בצ'מפיון, ובמיוחד עם שנתיים אחריות! אתה משלם עוד כמה שקלים אבל שאתה בא למכור מסתכלים על הרכב בצורה אחרת, ואגב, בפולו הרכבתי את הבלמים במוסך לא מורשה התחליפיים תוצרת LUCAS ואני רוצה להגיד דבר אחד: אמנם איכות הבלימה הייתה טובה, אך לא כמו של הבלמים "המקוריים" כביכול ומי שמכיר אותי יודע שבשבילי רפידה אם היא בולמת אפילו חצי מטר יותר מבחינתי היא לא טובה כי זה יכול להיות חצי מטר מתאונה או מחיים של הולך רגל!

שנית, ניתן לטפל בחברה וללכת למוסך אחר שיעשה לך מחיר! אני עשיתי השוואות ומוסך ברע"מ בבאר שבע

אם תבוא עם מזומן גם יוציאו לך חשבונית מס שלא כמו הרבה מוסכים לא מורשים וגם יעשו לך הנחה בעבודה וגם יבדקו את האוטו כמו שצריך! ברקסים- תחליף כי לא משחקים בהם! אני מאמין שיש עוד מוסכים במרכז שהם טובים. לגביי ה- ABS הייתה לי תקלה דומה בפולו- בדקתי במוסך ברע"מ בבאר שבע ונאמר לי שהייתה תקלה מהחיישן, ניקו אותו וזה הסתדר. בד"כ מוסכניקים אוהבים להגיד שהלך מחשב או חיישן אבל יש מקרים שבאמת הולך מחשב או חיישן.

אם אתה מגיע לב"ש שווה לך להיכנס לברע"מ, 2 נציגי השירות ששם מאוד נחמדים (גיל ועוז לביא).

בהצלחה,

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוז,

ברכב שלך תמשיך לטפל בחברה! מנסיון עם פולו 2002, שום מוסך לא נותן את אותה איכות שאתה מקבל בצ'מפיון, .

הצחקתני !

אחרי מה שעברתי בפליקס עם הפולו לשעבר , כף רגלי לא דורכת ברשת צ'מפיון.

הם פשוט הרסו את הרכב שנסע כמו פנתר לפני שנכנס אליהם , והייתי צריך ללכת למומחה בעל שם ארצי בתחום חשמלאות הרכב כדי שיבצע כיוון הצתה נורמלי ויחזיר את המצב לקדמותו !

אם פליקס נחשב לאחד הטובים ביותר, אז כנראה המצב באמת על הקרשים.

שלחתי פקס ומכתב להנהלת פליקס והנהלת הרשת על כל ההתנהלות בפרשה הזאת ,

ולא קיבלתי מענה עד היום, חודשיים אחרי שמכרתי את הרכב...

אני מעדיף לטפל בגולף החדשה שלי בחצר האחורית/מוסך לא מורשה ,בחלקים מקוריים ולדעת שהעבודה מתבצעת כמו שצריך מאשר לשלם 1000 שקל בלתי מוצדקים בעליל לטיפול קטן כפי שצ'מפיון הציעו לי השבוע !

אגב, אני חייב לציין שכל הפאקים היו במחלקת החשמל , וכשעשיתי טיימינג לרכב, עשו עבודה יותר ממצויינת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מוסך ברע"מ זכה לא פעם מקום ראשון בשירות. אני ברחתי ממוסכים מורשים אחרים והלכתי אליהם עם המון המלצות שקיבלתי. לגביי פליקס, שמעתי דעות גם לטוב וגם לרע. על ברע"מ שמעתי בנתיים רק טוב ומספר פעמים שהלכתי למוסך ראיתי מישהו שמגיע מאשדוד כדי לטפל באיביזה שלו אצלהם.

הייתה תקופה שעזבתי אותם כי חשבתי שבמוסכים לא מורשים יהיה יותר זול ובסוף ראיתי שזה עלה יותר יקר.

אגב, בברע"מ אחרי שנידפקה לי משאבת המים (והאוטו לא התחמם) וכמחווה החליפו לי שמן על חשבונם כדי להיות רגועים, אפילו אבא שלי שנוסע רגוע אמר שהאוטו פתאום השתפר, לא רק אני. הם עשו עבודה מצויינת וגם עשו לנו מחיר.

כל אחד והנסיון שלו. שירות צ'מפיון הארצי הוא גרוע מאוד ואין כמעט יחס ללקוחות אבל ישנם הרבה מוסכים טובים ברשת ששמם נהרס עקב אלה הלא טובים, היקרנים והרמאים.

פשוט צריך להמשיך ולחפש מוסך טוב.

דרך אגב, האם למישהו יש נסיון עם מוסך "השחר מוטורס" שבחולון? הגולף שהוריי קנו טופלה שם לאורך כל חייה.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא לי לבכות מאיך שלוקחים אנשים תמימים כמוך ומנצלים אותם בצורה כזו

בכל מוסך נורמאלי אחר שהיה מומלץ כאן בפורום ע"י משתמש אחר בפלוצוואגן \ רפי לין, היית מגיע לחצי אם לא פחות מהמחירים שקיבלת פה ושרות לא פחות אדיב וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...