Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רנו 4

דני יונגר
שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

סוף סוף מצאתי זמן לסדר את תמונות השיפוץ של עליזה - רנו 4 מודל 1975

אשמח לקבל המלצות , טיפים , וכמובן ביקורת ...

את התמונות ניתן למצוא ב : www.renault4aliza.hevre.co.il

מחכה לתגובות .........

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני

בתור אחד שמחזיק אוטו כזה שנמצא בשלבי שיפוץ

מתקדמים ומלא התלבטויות אני שמח לראות את המהלכים של

השיפוץ .שמחת השיפוץ נראת על הפנים של כולם

ומוכרת לי מאוד

שמעתי היום שם חדש לרנו 4

רכב קרטא

בהזדמנות אני אעלה גם תמונות מהשיפוץ שלי

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו 4 כונתה בצבא רנו קראטה בגלל התנועות המוזרות שנדרשו על מנת להפעיל את ידית ההילוכים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן בתקופתי בצבא כל הנהגים של המג"דים והסמג"דים נקראו קראטה קיד ( בהשראת הסרט המפורסם ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמוט שחיבר בין הידית ותיבת ההילוכים קראו מקל סבא..

בשירותי הצבאי נסעתי עשרות אלפי ק"מ ברנו 4 צ' 168-555.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ממש יפות, יופי של עבודה. עליזה נראית עליזה :-)

לאבא שלי הייתה אחת כזו כשהיה בקבע (אני יודע שזה משפט נדוש...), לפני קצת יותר מ 20 שנה, ומאז יש לי הרבה סימפטיה אליהן. נחמד לראות שהצלת אחת מהן.

בהצלחה!!!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לב ראיתי למכירה רנו 4 ביד2:

קטגוריה:רכב אספנותתת קטגוריה:כללידגם:רנו 4שנה:1974מחיר:2,000 ¤יד:3hidden-spacer.gifPrateiIezeratKesher.jpgאזור מכירה:חדרה והסביבהעיר/ישוב:זכרון יעקבטלפון:050-3111180סלולארי:איש קשר:roni1411דוא"ל:לחץ כאן לפניה למפרסם- שטח פרסומי -עושים ביטוח ב AIG ומקבלים חודש חינםhidden-spacer.gifBottom_Tmuna.jpgdefault.gifBottom_HezMazigModaa.gifMisModaa.gif591432במידה ומצאת טעות במודעה- דווח לנו hidden-spacer.gifdetails_kev_corner_center.gifhidden-spacer.gifdetails_kev_corner_left.gifBottom_HezMazigModaa.gifBottom_PratimNosafim.jpgצבע:בעלות נוכחית:פרטיתמוכן להחלפה:כןhidden-spacer.gifBottom_HezMazigModaa.gifBottom_Teur.jpgמנוע תקין.גיר תקין צריך מצמד וזמן.

האקסיות: שתי חיפושיות, פורד ברנדה, אלפא 33, אלפא ספרינט, קייזר פריזר cj5, וולוו 121... הנוכחיות: חיפושית גרמניה שנת 71 ועוד איזו שרירנית אמריקאית מנופחת ונוהמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ממש יפות, יופי של עבודה. עליזה נראית עליזה :-)

לאבא שלי הייתה אחת כזו כשהיה בקבע (אני יודע שזה משפט נדוש...), לפני קצת יותר מ 20 שנה, ומאז יש לי הרבה סימפטיה אליהן. נחמד לראות שהצלת אחת מהן.

בהצלחה!!!

זה פשוט מדהים !

כשאני עובד על עליזה במוסך תמיד , אבל תמיד ניגש אלי מישהו עם חיוך רחב על הפנים ואומר לי - אתה יודע גם לי היה כזה אוטו ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ה - 88 שייכת לידידי הטוב רמי פרירה

לצערי הוא נאלץ למכור בגלל מחסור זמני במזומנים .

מי שיקנה אותה יהיה איש שמח

RAMIS CAR 003.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת התעצבנתי לקרוא את הכתבה של אוטו על הרנו 4

לטענת טל שביט ( בסוף הכתבה ) האוטו רחוק מלהיות בעל ערך באספנות - ואני אומר פ ל צ נ ו ת !

כנראה שהברנש לא שיפץ רכב מימיו , כל אוטו וגם אם זה טראבאנט ממזרח אירופה או דומה לזה , הוא בעל ערך , ולא בהכרח ערך כספי יותר עניין של לאהוב ולשמר .

תקנו אותי אם אני טועה !

הכתבה :http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleID=2662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני בוקר טוב

קודם כל אל באפך....ואין אומרים פלצנות כי אם נפיחות.......אספנות (כל אספנות) הינה משהו שמגיע ממקום אחר לא רציונאלי כפי שנהוג לחשוב ואיש לא יקבע לך מה חשיבות או ערך האוסף שלך! או איזה פריט בו שווה יותר.... גם באומנות ישנם אופנות ותקופות ויש יצירות שישארו לעד ללא מחיר.....ויש יצירות שערכן עולה ויורד עם השנים....רנו 4 לעולם לא תימכר במחירי למבורגיני קונטש, פרארי GTO או פורד GT40 פשוט כי היא אינה פונה לסוג זה של אספנות קלאסית... ירון אמר פעם כי הגיל לבד אינו ערובה לערך אספני וזה נכון ברובו....אבל (גדול) לדעתי, היום כל רכב שימצא בארץ משנות העשרים והשלושים של המאה שעברה ללא קשר לסוגו יאומץ בשימחה ע"י כל חובב רכב אמיתי ויחשב קלאסי, רק בגלל הגיל, רוח התקופה ומה שהו משדר....ניתן היום להגיד בביטחה, כי פרט לנוסטלגיה הרכב הנחמד הזה מדבר לסוג אחר של אספנים וקרוב לודאי כי ערכו יעלה במקצת ככל שהשנים יחלפו...ראה מקרה הווספות משנות השישים והשיבעים...אבל גם שם יקבע רף עליון על פי תנאי השוק......האופל טיגרה הסמרט, דגמי שני המושבים (באנגלית זה נישמע יותר טוב) והמכוניות הפונות לפן הספורטיבי יהפכו מין הסתם במשך הדורות לקלאסיות הבאות, הסוסיתות, הכרמלים יקרצו לפטריוטים, רנו ה-4 למשרתי הקבע בשנות השבעים שמונים...הסובארו GL למתבגרי ובוגרי מלחמת לבנון...ועוד ועוד... מצאת את זאת שמדברת אל ליבך?...מה זה מעניין מה חושב פלוני אלמוני (סליחה טל, כבודך במקומו הדו"ג, מונח) חושב עליה הרי אינך מתכוון להופכה לכסף נזיל נכון?.......

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה !

עם כל הכבוד, אני חושב שאתה טועה... קודם כל, טל שביט לא פלצן, ולמיטב ידיעתי יש לו הרבה כבוד לקלאסיקות מוטוריות מסוגים שונים. הוא בסה"כ גם כתב מאמר מאד מפרגן לרנו 4, עם הרבה הערכה וכבוד למכונית המיוחדת הזו.

הוא ציין עובדה מסויימת, שאולי לא מובנת לבעלי רנו 4, אבל היא עדיין עובדה: הערך האספני-כלכלי (להבדיל מהערך האישי-רגשי) של הרנו 4 נמוך יחסית בשוק האספנות בעולם. לסיטרואן 2CV יש יותר מועדונים, יותר "יחסי ציבור" ולכן בדרך-כלל ערכן במחירוני רכב אספנות גבוה יותר. כנ"ל לגבי החיפושית ומכוניות נוספות.

כל זה לא אמור לשנות דבר לך, או לכל חובב רנו 4 אחר - אתה אוהב את המכונית, מטפל בה, נהנה ממנה - זה מה שחשוב. ממילא אני מניח שאתה לא מתכונן "לממש את הערך" בזמן הקרוב.

לקינוח, כמו לרבים מבני גילי יש לי רק זכרונות טובים מהמכונית הזו - אחרי נידנודים רבים למפקד הבסיס, הוא נתן את הרנו 4 הכי גרוטאה ל-4 קצינים צעירים (ואני בתוכם...) בתור רכב ת"ש משותף. כל הנהגים נדו לנו בראשם, אבל אחרי טיפול קצר (ובניגוד לפקודות...) במוסך של אבא שלי, 345 הפכה לרנו 4 הכי "חיה" בבסיס. את כל הארץ חרשנו איתה, והקטנה גילתה אמינות מופלאה. היו זמנים.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה לא אמור לשנות דבר לך, או לכל חובב רנו 4 אחר - אתה אוהב את המכונית, מטפל בה, נהנה ממנה - זה מה שחשוב. ממילא אני מניח שאתה לא מתכונן "לממש את הערך" בזמן הקרוב.
יפה אמרת קובי - כל מילה בסלע ...

טוב נרגעתי ( חלקית ) אגב - לא אמרתי שטל שביט פלצן - התכונתי שהשורה האחרונה קצת פלצנית, ואם פגעתי בכבודו של מישהו אז אבקש ממנו סליחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...