Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על כבישים מהנים בצפון...

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 6662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה יופי לי! כמה הצעות! הולך ליהיות לי יופי של סוף שבוע, לשים את החברה בצימר וללכת לשחק קצת עם עצמי (די כבר עם המחשבות האלו!!! )

אופק.

איזה כיף לי :)

בפעם האחרונה שהייתי עם חברה שלי בצימר, נסענו לכביש של אדמית.

היא היתה כועסת אם הייתי משאיר אותה לבד... תחת זאת היא באה וצילמה עם הדיגיטלית (רק שמאז הייתי חייב לפרמט והסרט עלה בסערה השמיימה :()

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שלהיזהר על האופניים, בטיחות קודמת לכל...

לאלעד- תעשה לחברה מה שאני עשיתי כדי לחנך אותה, בתחילת הקשר נסענו לאילת ובכוונה נסעתי דרך ים המלח (כדי שיהיה נוף עלק) ופשוט "החלקתי" בכל הסיבובים עם חיוך של ילד מפגר על הפנים.

אחרי זה היא כבר מעדיפה להישאר בצימר/מלון. כמובן שאני תמיד מזמין אותה (צריך מי שיצלם לא?) אבל שנינו יודעים שהיא לא תבוא.

ואנחנו עושים הסכם שאני נוסע רגוע כל עוד היא ברכב...

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש מעלה גלבוע. לצאת ממעלה גלבוע ולהתחיל לרדת מטה, עד לתחנת הדלק.

וגם דרך נוף גלבוע, אם יש לך ביצים ולמדת היטב היכן מעברי הפרות על הכביש, לפני הסיבוב.

עוד?

חפש את בית ספר שדה מירון, אי שם ליד סאסא. ממנו עולה כביש במעלה הר מירון, עד למסלול "סובב מירון". לא מומלץ בשבת, כשכל היפאנומטיות מגיעות לשם עמוסות בילדים וצידניות, או באמצע שבוע (אז יש סיכוי למצוא שם משאיות ואוטובוסים צבאיים), אבל אבל בגדול מדובר בכביש ע-נ-ק, במיוחד בכיוון ירידה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלעד- תעשה לחברה מה שאני עשיתי כדי לחנך אותה, בתחילת הקשר נסענו לאילת ובכוונה נסעתי דרך ים המלח (כדי שיהיה נוף עלק) ופשוט "החלקתי" בכל הסיבובים עם חיוך של ילד מפגר על הפנים.

אחרי זה היא כבר מעדיפה להישאר בצימר/מלון. כמובן שאני תמיד מזמין אותה (צריך מי שיצלם לא?) אבל שנינו יודעים שהיא לא תבוא.

ואנחנו עושים הסכם שאני נוסע רגוע כל עוד היא ברכב...

אופק.

כבר חינכתי אותה ;)

בהתחלה אם הייתי עובר טיפונת את ה-100 על כביש החוף, הרכב היה נמלא צרחות.

היום אני צריך להתחנן בפניה שתרד מ-130 :|

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

you ain't got nothing on me

שוויץ, חודש דצמבר. אני, החברה, ואופל וקטרה 2.2 שכורה. "למה שלא נסע קצת מסביב, משעמם בדרכים המהירות", אמרתי. היא הסכימה. 10 דקות אחר כך, אנחנו מטפסים במעלה הר, הכביש קפוא לגמרי, רק קרח ושלג בצדדים - הכל לבן. שיירה של שוויצרים לפני, שיירה של שוויצרים מאחורי. ההנד ברקס מוצא את דרכו למעלה, האוטו על הצד, הצרחות ובקרת המשיכה - בשלב הזה חסרת אונים, שלא כמו חברה שלי - ממלאות את תא הנוסעים.

כמובן שזה לא קרה שוב אחר כך. כמעט...

אגב, בניגוד לקוואטרו של רוהל, הוקטרה לא מאפשרת קומבינציות גז\ברקס. רק שתדעו, אם מזדמן לכם להגיע למקום מושלג ואתם צריכים לשכור רכב.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

you ain't got nothing on me

אגב, בניגוד לקוואטרו של רוהל, הוקטרה לא מאפשרת קומבינציות גז\ברקס. רק שתדעו, אם מזדמן לכם להגיע למקום מושלג ואתם צריכים לשכור רכב.

מזת'ומרת "לא מאפשרת"?

ואם כבר מושלג ורכב שכור, אין כמו צלחות ב-20 קמ"ש...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להמליץ בחום על כביש הר מירון.

עוברים את כרמיאל מימינך, שזור מימינך גם כן, ממשיכים עוד קצת עד הפניה שמאלה לכביש הר מרון שמוביל לצפת.

מכיוון זה הכביש במעלה וקטעים ארוכים ממנו משופצים ובעלי אחיזה גבוהה ביותר עם פניות הדוקות.

בנוסף בתור בונוס בסוף הכביש עשו גשר באורך של איזה 200 מטרים עם נוף מרהיב ומדהים שעצר את נישמתי. תעבור אותו, תעשה פרסה בצומת ועכשיו תרד הכל,(יותר קשה) פאן היסטרי ומיעוט כלי רכב.

יאללה ספר חוויותך ושמור על חייך. :-P

עריכה: עד היום עשיתי אותו על מגוון אופנועי ספורט וקאסטום אחד. תמיד חייכתי יומיים אחר-כך.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש כפר סאלד- כביש סגירות של הצפון.

10-15 דקות נסיעה ממטולה (תחתוך דרך כבר יובל גם שם הכביש מאתגר בלי תנועה).

אני עושה אותו כל בוקר , מהיר מאוד אבל ממש לא מאתגר

אם כבר הייתי ממליץ על הכיוון השני מלהבות הבשן דרומה

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף ביום להמלצה על הכביש שעולה לרמה מגונן אבל לשים לב הגישה לגונן היא בכביש ישן מכוון גדות הכביש מסוכן מאודאקליפטוסים משני צדדיו מרימים את האספלט וגורמים לקפיצות שיכולות לגרום לאוטו שנוסע מהר לרחף מעל הכביש ולתוך אחד מאותם אקליפטוסים. בנוסף, בלילה הכבישים בצפון מלאים בחזירי בר ולמי שלא ראה אותם אף פעם מדובר בבע"ח שהמפגש איתם ישלח את הרכב שלכם ל car heaven ואותכם לבי"ח בצפת.

בקיצור אפשר וכדאי לסוע ביום שבת בבוקר. לקינוח נחמד פנו ימינה בקצה העליה וסעו לתל - פחר ( אנדרטה של גולני) דרך ציר הנפט הישן -טיול סוף הדרך

בהמשך להמלצתי - מגיע הכביש המסוכן שמצויין פה למעלה

אני ממליץ לנסוע אחרי גונן עד לשדירת האקליפטוסים

לחזור על עקבותייך ולפני גונן לעלות לרמה

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהאופניים יזהרו :razz:

רק שתדעו, יש הרבה מאוד רוכבים (ואני מתכוון הרבה) שאומרים "מה להזהר, שהמכוניות יזהרו!!!

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזת'ומרת "לא מאפשרת"?

ואם כבר מושלג ורכב שכור, אין כמו צלחות ב-20 קמ"ש...

ברגע שאתה רק מלטף את הברקס, המצערת נחתכת :|

קשים הם חיי התייר.

טיולי שלג הם כר פורה לפורענות...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיולי שלג הם כר פורה לפורענות...

היינו בחופשה במלון שסיפק לאורחיו מכוניות להתנהלות בסביבה. פנדה 4X4. אני לא אשכח את הפעם שחבר לקח את ה-U בכפר על הצד (אל דאגה, כאמור, ב-20 קמ"ש עם שני קירות שלג מהצדדים למיגון) וכולם מסביב עודדו ומחאו כפיים.

בשעות הלילה היינו לוקחים את המכוניות לסיבובי כיף.

הרבה כיף.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...