Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמים ורק דגמים.

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפש לקנות דגמי של אוטובוסים ו משאיות גדולות אפילו טריילרים וניגררים...

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון - אני יכול להמליץ לך על "וילנצ'יק". חנות לתחביבים, שיש בה גם דגמי אוטובוסים, וגם דגמי משאיות (בנוסף לדגמי מכוניות,

כמובן).

רח' אלנבי 123 ת"א. מומלץ, גם אם המליצו כבר בעבר. (תוספת) - גם אם אתה גר רחוק, אם תהיה בת"א - כדרי לקפוץ לשם.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה- מה אתה מחפש? -כי לווילנצ'יק יש מלא דגמי הרכבה גדולים, לא דגמים מוכנים. דגמים "מוכנים" באים בד"כ בכ"מ 1:43, כאלה יש לו הרבה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gluk-אני לא כ"כ הבנתי למה התכוונת.

בתור מי שמבקר אצל וילנצ'יק פעם בשבוע לערך (זו התרפייה שלי...) - יש שם דגמים להרכבה עצמית בקני מידה שונים

(מטוסים, רק"מ,טנקים,מכוניות,אופנועים,משאיות), אבל איני יודע אם זה נושא השרשור המדוייק...

לגבי דגמים מוכנים - יש דגמי מכוניות, בקנ"מ 1:43 (אלה המגיעות בקופסת פלסטיק קשיחה), אך גם בקנ"מ 1:16 או 1:24,

למי שיש מקום בבית. ניתן להשיג גם דגמי מכוניות (מוכנים) בקנ"מ 1:87 ואף קטנות יותר, המשמשות לדיאורמות של רכבות,

או סתם למי שחפץ.

משאיות ואוטובוסים - יש דגמים (לא במבחר רב כמו מכוניות), בקנ"מ 1:43 אאל"ט, וכן קטנים יותר, אבל בהחלט יש.

אשמח לדעת גם אם ישנן חנויות מקבילות, והיכן.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את ירון- איזה דגם ואיזו כ"מ הוא מחפש...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון ממש לא משנה לי.

אני רוצה לשדרג את המישרד שלי ועשות מדף נחמד עם כמה דגמיםלא יותר מ 7-8 דגמים.

ככה שזה ממש לא משנה לי איזה דגמים .

בגלל שזה מוסך לאוטובוסים מן הראוי שיהיה דגמי אוטובוסים. וגם טריילרים (כי זה מחלה...).

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד הסניף של וילנצ'יק באלנבי ו"אוטו-הובי" ברמת גן, האם ישנם חנויות אחרות בארץ אשר מתמחות בדגמים מוכנים?

האם הסניף של וילנצ'יק בקניון שבעת הכוכבים עדיין פתוח? האם חנות הדגמים במדרחוב ירושלים ("רכב אספנות"?) עדיין פעילה?

ברצוני להוסיף לאוסף הקטן שלי את הדגם של האאודי R8 של KYOSHO בצבע כחול (בלבד!), קנ"מ 1\18. האם מישהו בארץ מוכר אותו? אשמח לקבל המלצות למוכרים ו\או חנויות ב-EBAY שמוכרים את הדגם.

שאלה נוספת: למישהו מחברי הפורום יש נסיון עם הזמנות מ-EWA1 או מ-GPL?

תודה מראש,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קצת זמן אז ניצלתי את ההזדמנות לסדר את הוטרינה שקניתי מחבר שכוללת בתוכה ונטה להוצאת האבק ותאורה שעדין לא מחוברת. את האוסף התחלתי עם הפיאט 500 שמאז הוא רק גדל .ככל הנראה הוטרינה הזאת לא מספיקה

DSCF5102.JPG

DSCF5103.JPG

DSCF5104.JPG

DSCF5110.JPG

DSCF5113.JPG

DSCF5112.JPG

DSCF5105.JPG

DSCF5107.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ האם חנות הדגמים במדרחוב ירושלים ("רכב אספנות"?) עדיין פעילה?.

כן!

למכורים בלבד - אם אתה נכנס לשם אתה לא מצליח לנשום במשך כמה דקות טובות :)

אם כבר נכנסתי לכאן - למישהו מכם יש דגמים בגודל 1 ל10 ?

יש לי 2 אחד של 450SLC AMG והשני של קונטאש LP400 - שניהם של DOYUSHA

האמת שהם מורכבים אצלי כבר קרוב ל10 שנים והגיע הזמן לשפץ קצת:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירוי אוסף מרשים ,

יש שם המון דגמים שמוכרים לי באופן אישי... :)

מרצדס 350SL שנת 1972 W107

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 250C קופה 1972 W114

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...