Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 20000 ש"ח

Lushex
שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיון של 8K של נסיעות בן עירוניות בלבד אבל במהירויות של 100-120 קמ"ש + מזגן ולא במישור

סוויפט 1.3 ידני צורכת בין 14.5-16 ק"מ לליטר , בנסיעה רגועה יותר אפשר גם להגיע ל 17 ק"מ/ל

בקלות, סוויפט אוטומטית תצרוך יותר אבל לא בהפרש כמו שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר פונטו שמורה ומטופלת, צור קשר בה"פ, אתה יכול לבוא לראות את האוטו לצורך התרשמות מפונטו בכלל... לידה חונה הסיריון תוכל לבדוק איך אתה מסתדר בתוכה. בכיף...

הסיריון יותר חסכונית מהפונטו אבל צפופה יותר ממנה, הפונטו יותר חזקה ומרווחת אבל פחות אמינה, החלקים של הפונטו זולים ואם מחליפים בזמן הרכב זוכה לאריכות ימים...

אני חושב שהיתרון לגבוהים הוא אפשרות כיוון גובה המושב וההגה בפונטו, דבר שלא קיים בסוויפט (למרות שכבר יושבים על הרצפה), כמו כן עיצוב הפנים יותר נעים לעין מהסוויפט שמצטיינת בדלות רבה....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אתה מחשיב

אבל אם אתה מחפש אוטו מהיר זריז ומרווח גם לגבוהים כמוני

אז ב4 מילים מיצובישי סופר לנסר ידנית

ב20 אלף אתה יכול להשיג שנת 96

"רוצה מסאג'? - שב לי על הבגאז" :-P

למכירה סאב לאוהבי SPL ו SQ http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=750709#post750709

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לך אסקורט CLX אקטיב 1600הזרקה שנת 95 רכב גרמני. עם מנוע וגיר אמינים. תוכל למצוא יד ראשונה שמורה בהחלט (ויש כאלו..) ב14000ש"ח (מחירון 15) תודות ללוי יצחק.. ישאר לך 6000 לשיפצורים.... או לדלק?:-P אוטו נוח ונחמד..צריכת דלק של 1 ל11 בערך - תלוי איך נוהגים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בקשר לפונטו האם כדאי לקחת רכב שהיה בהשכרה במחיר מתאים?

מצאתי 2001 1300 מנוע ידני לא ישירות מהשכרה, הבחור נסע 3 שנים אתה, 125000 ק"מ עם בעיות צבע בגג הוחלף גיר

מחירון 28000 האם כדאי ב 26000?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקחת לבדיקה שרייד.

אמין,חסכוני וזריז.

גילוי נאות:

בימים אלה אני מוכר שרייד 1997.

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...