Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אל תקנו רנו!!! - סיפור אמיתי

joe666
שימו לב! השרשור הזה בן 7669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליצרניות היפניות גיר אוטומטי טוב כי השוק היפני והאמריקני חשוב להן.

ליצרניות הצרפתיות (ואירופאיות אחרות) יש הרבה פעמים גיר גרוע כי בשוק האירופאי אין כמעט דרישה לאוטומטי.

וליצרניות הגרמניות יש בד"כ גיר אוטומטי טוב כי גם להן חשוב השוק האמריקני (למרות שזה בעיקר יצרני היוקרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המדהים הוא שתחת אותו יבואן ובאותו אולם תצוגה (כיום) נמכרות שתי מכוניות, האחת הכי אמינה בישראל-ניסן והשניה הכי לא אמינה בישראל-רנו. זהו המקרה היחיד שהלא אמינה נמכרת במספרים גבוהים יחסית לאמינה (אם כי נראה לי שלאחרונה ירדו מכירות הרנו המשפחתיות). הפתרונים ליבואן...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים קניתי מכונית רנו קליאו אוטומטית חדשה.

זמן קצר אחרי שקיבלתי את האוטו

התגלתה תקלה בגיר ומאז ועד היום המוסך והחברה לא מצליחים לתקן את התקלה, ואינם רוצים להחליף את הרכב. כמו כן ידוע לי כי אני לא היחיד עם מקרה שכזה ושמדובר בתופעה רחבה...

אני ממליץ לכם ולאנשים שיקרים לכם שלא יעשו את הטעות שאני עשיתי ושלא יקנו רנו!!!

להלן תיאור התקלה למי שמעוניין בפירוט:

נורית חיווי תקלה בגיר נדלקת בלוח השעונים, תיבת ההילוכים ננעלת בהילוך שלישי, המכונית לא סוחבת וישנם רעידות ודפיקות בעצירה.

בחיבור המכונית למחשב הבדיקה במוסך מופיע תקלה בחיישן מהירות גיר.

למרות כל נסיונותיו הרבים של המוסך המורשה חיים לוי בירושלים לפתור את התקלה, ולאחר שהחליפו את חיישן מהירות הגיר מספר פעמים, ואף את הגיר כולו לגיר חדש, התקלה לא נפתרה וחוזרת על עצמה.

המוסך בהתייעצות עם חברת קרסו היבואנית של רנו, ממשיך לבצע טיפולים לא נחוצים ברכב, שנעשו כבר והוכח שלא יביאו לפתרון התקלה.

בשיחתי עם אחד מבעלי מוסך רנו נאמר לי, שאכן יש בעיה ביצור בסידרה הזו של רנו.

אך חברת קרסו מסרבת להודות בכך ולהחליף את המכוניות.

מי שסובל מאותה תקלה נא להתקשר ל 058648788

אני מכיר מספר רכבי רנו מגאן עם בעיות בגיר האוטומטי!!!!

בערך ב 60K קלומטרים התחילו הבעיות.

הבעיה ברוב המקרים בבוכנה שבגיר האואומטי.

אני שמעתי על מוסך לשיפוץ גירים בנתניה שמחליף את הבוכנה בבוכנה של רכב אחר ובעל המוסך אפילו נותן אחריות של מספר שנים על הגיר המשופץ.

מבחינת אמינות אין כמו מכונית יפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדהים הוא שתחת אותו יבואן ובאותו אולם תצוגה (כיום) נמכרות שתי מכוניות, האחת הכי אמינה בישראל-ניסן והשניה הכי לא אמינה בישראל-רנו. זהו המקרה היחיד שהלא אמינה נמכרת במספרים גבוהים יחסית לאמינה (אם כי נראה לי שלאחרונה ירדו מכירות הרנו המשפחתיות). הפתרונים ליבואן...

לפי סיקרי JD POWER, אמינות רחוקה מניסאן כמעט כמו שהיא רחוקה מרנו.

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אלמרה אחת עם בעיות כמו שיש למגאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אלמרה אחת עם בעיות כמו שיש למגאן...

אני מכיר כמה וכמה אלמרות, שסבלו מבעיות חוזרות ונישנות באלטרנטורים ממקור ראשון, בצי רכב שעבדתי בו בזמנו.

לאלמרות החדשות אין את הבעייה הזאת, אבל כן יש להן נטייה לשרוף נורות דרך, חלונות חשמל ותקלות פה ושם בגירים האוטומטיים.

(אם כי התקלות לא שכיחות, כנראה, כמו בגירים של רנו).

הסיבה היחידה שלניסאן אין מוניטין תקלות מפורסם כמו לרנו בארץ, היא כנראה בגלל שפשוט יש כל כך מעט ניסאן על הכביש (ולמה יש כל כך מעט ניסאן על הכביש....?...)

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שלניסאן אין מוניטין תקלות מפורסם כמו לרנו בארץ, היא כנראה בגלל שפשוט יש כל כך מעט ניסאן על הכביש (ולמה יש כל כך מעט ניסאן על הכביש....?...)

השוק בישראל נקרא שוק "העדר" איכשהו פעם בכמה שנים יש מלכת עדר חדשה

מחיר זול,אמינות גבוהה,והכי חשוב שיהיה כמה שיותר מזה על הכביש.

אם לכולם יש אז הרכב טוב לא??

לניסאן לא היה סיכוי כנגד מאזדה או סובארו.

לעומת זאת יש מדינות בעולם שהמצב הפוך לגמרי,כי שם ה"עדר" החליט אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש מגאן שנת 96 ובאוטו הזה היו בעיות מפה ועד הודעה חדשה . פעמיים הוחלף ראש , מנגנוני חלונות חשמל (כל ה 4) , שיפוץ גיר ( רגיל) , אלטרנטור , מתלה אחורי ועוד מלא בעיות קטנות שרק השטן :evil: יכל לחשוב עליהן .

לאבא שלי יש מעבודה רנו קנגו וגם האוטו הזה עושה מלא בעיות . הוחלף מחשב ניהול מנוע , הוחלף רדיאטור שנזל , נעשה כיוון שסתומים והאוטו די חדש שנת 2001 .

כך שלפי דעתי רנו לא מצטיינת באמינות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי יש 3 מכוניות רנו (אחת מהן נמכרה לא מזמן).

לאף אחת מהן לא הייתה בעיה רציית או תופעה של חוסר אמינות מוגזם.

הבעיה היחידה הייתה במגאן 97, היא הייתה מסידרה מסויימת שבה

היה פגם באוטומט,בעיה בהחלפה בין הילוך שלישי ורביעי,הייתה השהיה מסויימת

והאוטומט הוחלף (כמובן שבמסגרת האחריות).

מה שכן, הטיפול במכוניות נעשה במוסך מורשה שממש עושה הכל כדי לעזור אם יש איזו שהיא בעיה,וההורים שלי ממש מרוצים ממנו.

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר JD power מכסה את שביעות רצון הלקוחות מהמכוניות שהם קנו ומהשירות

אותו הם קיבלו. הוא מתבצע באמצעות שאלונים ללקוחות, ולא בדיקות מדעיות. ולכן:

1. אין קשר בין איכות השירות שנותן יבואן רנו/מזדה/אחר בבריטניה, לזה שנותן היבואן

הישראלי. לכן חלק גדול מה"ציון" לא רלוונטי לישראל.

2. אם סקודה פיבוריט מקדימה את מרצדס 190 ברשימה, זו לא טעות. לקוחות סקודה

שילמו בזול וקיבלו מכונית אמינה יותר, ושירות טוב יותר ביחס לציפיותיהם.

בשורה התחתונה, JD לא ממש רלוונטי להשוואת "אמינות".

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עושים תחרות , אז גם אני רוצה להשתתף. לפני שממהרים לתת לרנו את תואר המכונית הבלתי אמינה צריך לשקול בכובד ראש את כל המועמדות שעמלו קשות לזכות בתואר הנכסף!

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו ספורט Mk1 היו גם בעיות עם הגיר הידני ולמספר אנשים בפורום נשבר הגיר , עם זאת , בעקבות היכרותי עם אותם אנשים ... אני ממש לא מאשים את האוטו.

(אהה ... וגם יש נטייה לכנפיים מפלסטיק להישבר בקליאו שחונות על יד תומר)

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי היתה קליאו בי 1.6 אוטומטית שנתיים בלי בעייה אחת!!!!

ועכשיו יש לנו רנו מגאן קופה 1.6 אוטו מטית האוטו הכי כריש של רנו (חוץ מה הא בי טורבו) וגם אין שום בעיות אז זה שלך מכרו אותו דפוק זה לא הופך אותך לאיזה ממוחה אז שב אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי היתה קליאו בי 1.6 אוטומטית שנתיים בלי בעייה אחת!!!!

ועכשיו יש לנו רנו מגאן קופה 1.6 אוטו מטית האוטו הכי כריש של רנו (חוץ מה הא בי טורבו) וגם אין שום בעיות אז זה שלך מכרו אותו דפוק זה לא הופך אותך לאיזה ממוחה אז שב אחי

בי טורבו ?

:screwy:

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...