Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגיוס לצה"ל

Citroen_Zx
שימו לב! השרשור הזה בן 6873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מיועד לקרבי, אני קורא את התגובות שלכם ומקווה לטוב. אם אני לא מוצא עבודה מעניינת בצבא, אני לא מתכוון להתגייס. אני לא אהיה פקיד של אף אחד או מש"ק ממטרות. אבל אני מקווה שיש מספיק ג'ובים מעניינים שם.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת בדיוק "תפסיק לנגן את הקטע שלך"...מי נותן לך זכות לדבר ככה.הלוואי והיה לי באמת רק קטע שהייתי מנגן אותו,רק חבל עם הדלקת פרקים שיש לי!!!!:?

א. באמת צר לי על הדלקת פרקים . ( לא נאמר בציניות ).

ב. יש לי זכות להגיד ולחשוב מה שאני רוצה .

ג. כתבתי שתפסיק לנגן על הקטע , מכיוון שאתה בעצמך כתבת , שבזמן של הצבא אתה יכול להרוויח הרבה כסף , ולהתחיל ללמוד . אז אני אומר שאם אתה יכול להרוויח כסף ולהתחיל ללמוד אתה גם יכול לתרום את החלק שלך לצבא. כמובן בתפקיד שיתאים לך . ולא חסרים תפקידים משרדיים לחלוטין. ( כמו כל עבודה אחרת באזרחות או לימודים באזרחות ).

בקיצור , לתרום אתה יכול , השאלה עכשיו אם אתה רוצה לתרום או להשתמט. אתה יכול לעשות את שניהם.

אני לא מיועד לקרבי, אני קורא את התגובות שלכם ומקווה לטוב. אם אני לא מוצא עבודה מעניינת בצבא, אני לא מתכוון להתגייס. אני לא אהיה פקיד של אף אחד או מש"ק ממטרות. אבל אני מקווה שיש מספיק ג'ובים מעניינים שם.

עוד אחד שחושב שצבא זה איזה שהיא קייטנה שעושים מה שרוצים ואם לא אז לא .

שכחת כנראה איפה אתה חי.

אתה מכריז שאתה לא תהיה פקיד של אף אחד ... וואו - איזה גבר אתה.

לא חשבת רגע לתרום את החלק שלך כמו שאר האנשים ההגיוניים במדינה ?

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תקשיבו ,כל הבעלי ביתים פה שבוחרים תפקיד ,אם אני (ואני ממש לא היחיד) יכולתי לשרת ביחידות מהשורה הראשונה ,להלחם בעזה ,לרוץ עם נגב (מקלע,ואני לא ג'בר) וכל זה כשיש לי שלוש צלעות חצי מאוחות ,חור בריאה 3/4 מאוחה ,ועוד עבר פציעות לא קטן ,ובשביל שאני יעשה את העבודה שלי אני צריך מישהו שיתייבש באפסנאות כל היום ויחכה לשניה שאני ירצה לחתום על משהו בשביל הפעילות שלי או בשביל הקפה שלי בבוקר אז אתה תעשה את זה .

ואם לא אז אתה משתמט ,אתה פרזיט ,אתה צריך לשבת בכלא (עם כל החבר'ה שמשתמטים בלי סיבה)

מי שרוצה לתרום תורם ,מי שרוצה לעשות מוצא מה לעשות ומי שמחפש סיבה להשתמט ימצא.

לך תתגייס כבר יא בכיין .

ומי שבאמת רוצה מוצא תפקידים מעניינים.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תקשיבו ,כל הבעלי ביתים פה שבוחרים תפקיד ,אם אני (ואני ממש לא היחיד) יכולתי לשרת ביחידות מהשורה הראשונה ,להלחם בעזה ,לרוץ עם נגב (מקלע,ואני לא ג'בר) וכל זה כשיש לי שלוש צלעות חצי מאוחות ,חור בריאה 3/4 מאוחה ,ועוד עבר פציעות לא קטן ,ובשביל שאני יעשה את העבודה שלי אני צריך מישהו שיתייבש באפסנאות כל היום ויחכה לשניה שאני ירצה לחתום על משהו בשביל הפעילות שלי או בשביל הקפה שלי בבוקר אז אתה תעשה את זה .

ואם לא אז אתה משתמט ,אתה פרזיט ,אתה צריך לשבת בכלא (עם כל החבר'ה שמשתמטים בלי סיבה)

מי שרוצה לתרום תורם ,מי שרוצה לעשות מוצא מה לעשות ומי שמחפש סיבה להשתמט ימצא.

לך תתגייס כבר יא בכיין .

ומי שבאמת רוצה מוצא תפקידים מעניינים.

תשמע..

האנשים כאן עדיין לא התגייסו, אין להם מושג מה זה צבא בכלל.

ועוד משהו- אני מכיר תפקידים של ג'ובניקים (תומכי לחימה) שתורמים פי 2 מקרבי שעומד במחסום.

יש לי כמה חברים במודיעין שתאמין לי שהפעולות שלהן תורמות מספיק.

ועוד משהו לגבי עבודה משרדית. להיות פקיד זה אכן קצת מסריח, אבל יש גם מעבר לזה. אם אתה עובד בסביבה עם אנשים טובים, ויש לך מפקד טוב, אז הכל טוב. אני הבנתי שאם שני הדברים האלה מתקיימים, בכל תפקיד, אז לא משנה איזה תפקיד יהיה לך - אתה תהנה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק .

יש המון תפקידים מענינים .

ואין שום קשר בין כמה אתה תורם לכמה שאתה קרבי .

כל אחד לא שווה בלי השני . ובכל תפקיד אם תבצע אותו בגישה הנכונה תרוויח משהו .

אם הנתונים והמוטיבציה שלך גבוה אתה תגיע לתפקידים מעניינים.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע..

האנשים כאן עדיין לא התגייסו, אין להם מושג מה זה צבא בכלל.

ועוד משהו- אני מכיר תפקידים של ג'ובניקים (תומכי לחימה) שתורמים פי 2 מקרבי שעומד במחסום.

יש לי כמה חברים במודיעין שתאמין לי שהפעולות שלהן תורמות מספיק.

ועוד משהו לגבי עבודה משרדית. להיות פקיד זה אכן קצת מסריח, אבל יש גם מעבר לזה. אם אתה עובד בסביבה עם אנשים טובים, ויש לך מפקד טוב, אז הכל טוב. אני הבנתי שאם שני הדברים האלה מתקיימים, בכל תפקיד, אז לא משנה איזה תפקיד יהיה לך - אתה תהנה.

אולי לא הבנת אותי ,אני בדיוק הבהרתי את זה שכל תפקיד (כמעט) הוא תפקיד וצריך שמישהו יעשה אותו.

אני מסכים איתך ב1000 אחוז שיש תפקידים שתורמים בהם יותר מבמחסום (לא נפרט כאן מה אני יודע ולמה )אני רק מקווה שהחברים שלך יודיעים לסתום את הפה לא לספר לך על כל מה שהם עושים.

ובתור אחד שכמעט לא עשה מחסומים ,אבל עשה קצת אני יכול הגיד לך שזה הדבר הכי קשה בעולם ,

הרבה יותר קל לבצע מארבים וכו' מאשר להיתיבש 8*8 במחסום.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...