Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב לא מניע, חברה זקוק לעזרה!!!

honda_sport
שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לפני שבוע חבר שלי קנה מיצובישי קולט שנת 95 אוטומטית.

ביום שישי בזמן נסיעה הרכב התחיל לקרטע ואז נכבה הכנסנו את הרכב למוסך אמר לנו שזה סתימת דלק עשה לרכב אינפוזיה לניקוי מערכת הדלק וההזרקה ולפני כן גם החליף מסנן דלק (אני רוצה לציין שיום רביעי הרכב עבר טיפול 100 אלף + טיימינג) .

עכשיו לאחר האינפוזיה ולאחר החלפת המסנן נסענו לביתנו לאחר נסיעה ממושכת שוב התקלה חזרה והרכב נכבה ולאחר כמה זמן הניע ונסענו הבית , היום מוצאי שבת שוב נסענו לנסיעה קצרה ועכשיו הרכב לא מוכן להניע בכלל !!!

תודה מראש

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

יתכן והבעיה היא או מהקודן אם יש או ממערכת אזעקה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי דברים:

א. יש כללים בפורום. תקרא, תפנים, ותערוך את הכותרת.

ב. יכול להיות שיש לו מלא ג'יפה במיכל דלק שכל פעם סותם הכל מחדש, תבדוק את העיניין.

זאת הייתה הבעיה באוטו של חבר שלי.

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש ברכב אזעקה + אימובילייזר

שהרכב במצב עמידה בPARKING הוא מתחיל לקרטע בזמן נסיעה שהרכב על D נותנים גז ואז הרכב מקרטע וברגע שעוצרים ברמזור בלי לתת גז הרכב נכבה .

בדרך כלל לאחר נסיעה במהירות גבוהה או נסיעה מאומצת לאחר שהרכב עומד המקום מונע אז מתחילות הבעיות !!

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לכם את האמת יש לי הרגשה שזאת המשאבת דלק לא יודע למה אבל יש לי הרגשה כזאת

בכל מקרה אני אעדכן אתכם הזמנו חילוץ והם יגיעו מחר בבוקר ויקחו את הרכב למוסך בנתניה ומשם נראה לאן זה יתפתח !

יש לכם כיוון נוסף פרט לאזעקה או מייצב טורים??

תודה ולילה טוב

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אני רוצה לציין שיום רביעי הרכב עבר טיפול 100 אלף + טיימינג) .

אולי הטיפול או הטיימינג לא נעשו כמו שצריך.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זאת כנראה הבעיה!!!

שכחתי לציין שבעל המוסך לאחר סיום הטיפול 100 + טיימינג החליט לעשות לרכב מין שטיפת מנוע ללא כיסוי רכיבי חשמל ואמרתי לו זה מסוכן יש לך כאן מחשב ומערכת הצתה הוא אמר לי אל תדאג אני לא מרטיב אותם (הוא שטף את האזור כי הייתה נזילה מגומיית האיטמה של הדיסטרובור)

טוב אז כרגע הרכב במוסך בדקנו שמגיע דלק ואכן מגיע דלק ואז בדקנו את מערכת החשמל ואמרו לנו שהדיסטרובוטור הלך שזה בקולט דיסטרובוטור + כוהל = 700-800ש"ח (לא חדש)

מה לעשות עכשיו לתבוע אותו (אי אפשר שילמנו שחור בשביל לחסוך את המע"מ)

דבר שני הוא אומר שזה לא בגללו ואין קשר להחלפת הגומייה או לשטיפת מנוע!!

מה דעתכם??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זאת כנראה הבעיה!!!

שכחתי לציין שבעל המוסך לאחר סיום הטיפול 100 + טיימינג החליט לעשות לרכב מין שטיפת מנוע ללא כיסוי רכיבי חשמל ואמרתי לו זה מסוכן יש לך כאן מחשב ומערכת הצתה הוא אמר לי אל תדאג אני לא מרטיב אותם (הוא שטף את האזור כי הייתה נזילה מגומיית האטימה (O רינג )של הדיסטרבוטור)

טוב אז כרגע הרכב במוסך בדקנו שמגיע דלק ואכן מגיע דלק ואז בדקנו את מערכת החשמל ואמרו לנו שהדיסטרובוטור הלך שזה בקולט דיסטרובוטור + כוהל = 700-800ש"ח (לא חדש)

מה לעשות עכשיו לתבוע אותו (אי אפשר שילמנו שחור בשביל לחסוך את המע"מ)

דבר שני הוא אומר שזה לא בגללו ואין קשר להחלפת הגומייה או לשטיפת מנוע!!

מה דעתכם??

פרט יותר מה זאת אומרת מפלג הלך..?

האם הוסבר לך בפרוש שהוא התקצר בגלל חדירת מים?

למרות שמי שמכיר אותי יודע שאני בדעה שאין צרוף מקרים , אלא היתצרפות מקרים,

וששטיפת מנוע באזור מפלג/סליל הצתה, היא דבר לא אחראי ..בלשון המעטה,

רצוי שתמתין לתגובתו של רפי לין בנושא!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע חזרתי מהמוסך לאחר שהחליפו לבחור את הדיסטרובוטור (הביאו אתו מסופר לאנסר שעברה תאונה אבל הוא היה במצב דיי טוב ונראה חדש ממש)

לאחר ההחלפה חבר שלי יצא לנסיעה עם הרכב נסיעה קצת מאומצת 100-120 קמ"ש ולאחר קילומטר וחצי בערך שוב הרכב כבה!!!

הבחור התקשר אל בעל המוסך שיבוא לחלץ אותו וברגע שבעל המוסך הגיע ניסו שוב להניע והרכב אכן הניע ונכבה ממש באותו רגע עבד שתי שניות ונכבה.

טוב ניסינו שוב להניע והרכב שוב הניע אמרתי לו תן גז סע למוסך לפני ששוב הוא יתכבה ואכן הרכב הצליח להגיע למוסך ולא נכבה שוב חיכינו 20 דקות עם הרכב מונע והוא לא נכבה .

בכל מקרה השארנו את הרכב במוסך מחר בעל המוסך רוצה לבדוק בעזרת שקע הדיאגנוסטיקה (טוב שהוא נזכר באמת) מה התקלה ואיך לפתור אותה הוא רק עידכן אותנו שיכול להיות שצריך להחליף דיסטרובוטור נוסף ואולי זה יפתור את הבעיה

מה שכן הוא מתחיל להימאס עליי ולהביא לי עצבים כבר!!!

טוב מחר אני אעדכן אתכם איך הסיפור (בתקווה ) נגמר!

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לבדוק תחילה קומפרסיה . ייתכן שהטיימינג לא יושב במקומו !

והאם חוטי ההצתה בסדר ?

יכול להיות שהבעיה היא גם מאחד החיישנים : צעדים /סל"ד וכד'..

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיימינג לא יושב במקום????

יכול להיות מצב כזה ????

אבל הרכב נוסע ואחרי כמה זמן הוא נכבה !!!

אם הבעיה היתה שהוא דילג שן בטיימינג הרכב היה משמיע נקישות או לא מניע אבל לאור הבעיה הנוכחית קשה לי לחשוב לכיוון הזה אבל מחר שאני יהיה במוסך אני אברר את זה זה גם אפשרות.

בדקנו את החיישנים כולם כולל כולם תקינים לחלוטין!!!

אני מקווה שמחר אוכל לחזור עם בשורות טובות יותר

תודה על העזרה

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בגולף 99 SDI שהיתה מונית לשעבר ולכן תא המנוע מלא גיפה אני לא מעיז לשטוף את תא המנוע אפילו שאצלי זה דיזל בלי מערכת הצתה וכ"ו... בגלל שכל חלק ממוחשב/נשלט ע"י מחשב עולה אלפי שקלים... אני לא מעז...

היום אסור לשטוף מנוע, אם היתה נזילה והנזילה תוקנה אז מה מפריע שהליכלוך ישאר שם? זה לא מזיק

כל המוסיף גורע!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...