Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום הראשון של החופש הגדול

Leon
שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום זהו היום הראשון של החופש הגדול

אז קודם כל אני רוצה לאחל חופש נעים לכל התלמידים שיצאו אליו

גיוס קל לכל אלא שסיימו י''ב

ולשמוע קצת על התכנונים שלכם לקיץ

אני אתחיל

אני סוף סוף סיימתי את תקופת המעצר במכלאה הטכנולוגית של חיל האויר בב''ש (אם תרצו יש תמונות יצא נחמד).

כניראה עברתי שטיפת מוח חזקה אז נישארתי שם לעוד שנתיים.

לחופש אני מתכנן לעבוד בתור עוזר חשמלאי (למרות שאני באמת יקרא כך אחריש אני יקבל את תעודת הבגרות), כל ההכנסות קודש לשיפורי הרכב החדש אם יהיה או לרכב החדש בעצמו. אולי גם איזה קפיצה לחו''ל.

אני כבר נוסע לאורנג' מוזיק אקספיריינס בחיפה ולמופע של הסקורפיונס. ומוכן להתינפל על כל מופע של אומנים מחו''ל שיבואו לארץ.

טוב עכשיו תורכם

לאון

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לי עוד לא ממש נגמר החופש (עוד שתי בגרויות באזרחות והיסטוריה

:???:).. אבל לא נורא עוד פחות משבוע זה נגמר...

התוכניות שלי לחופש: למצוא עבודה. לטוס ללונדון עם המשפחה לכמה זמן.

מרתק הא? :???:

חופש נעים לכולם..

עמוס.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה, התחיל החופש... זה מסביר את ה"תופעות" המוזרות...

לדוגמא, BMW 318 (צורה חדשה) ומזדה לנטיס מנסות לעשות תחרות פתיחות באמצע שוהם ב12 בלילה... :|

כמו שאמרנו, דבילים לא חסר... רק שעכשיו יש להם יותר זמן...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה, התחיל החופש... זה מסביר את ה"תופעות" המוזרות...

לדוגמא, BMW 318 (צורה חדשה) ומזדה לנטיס מנסות לעשות תחרות פתיחות באמצע שוהם ב12 בלילה... :|

גילי

איזה כיף לכם, נצלו את החופש! אני בצבא ולכן אין לי חופש ואני לא מתכוון לעשות בקיץ כלום..:mm_cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף העובדה שהתאריך המיוחל, ה-20.6.2005 (התאריך בו הייתה אמורה להסתיים תקופת תריסר שנות הלימוד במע' החינוך הישראלית), עדיין לא סיימתי את לימודיי ויש לי עוד כשלושה שבועות עד שיתומו כל המגנים והבגרויות.

התכנונים לקיץ?

החלום היה להתחיל להתנסות מעט במכונאות מעשית עם יקירנו בני ל., אך חופשה מתוכננת עם חברתי הנאוה מאלצת אותי למצוא עבודה ומקור מימון.

אני מניח שאהנה יותר באופציה השניה, למרות שמילדות רציתי לבלות זמן עם מכונאי במטרה לקבל נסיון מעשי בתחום האהוב עליי.

בברכת חופש נעים,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת החופש התחיל? מוזר, לא הרגשתי :?

אני מסיים יב' ונשארו לי עוד 2 בגרויות (אזרחות, מועד ב' במתמטיקה).

ואז סוף סוף לקבל תעודת בגרות מלאה!

מה שכן, אני הולך מה זה להתגעגע לבית הספר הזה! חבל על הזמן! :| עוד תקופה יפה מסתיימת.

זה מאוד מוזר לי, אני חי 18 שנים וקצת, ו12 שנה אני במסגרת חינוכית, פתאום זה נגמר ואתה ברשות עצמך. מאוד מוזר לי.

בכל מקרה, אני הולך למצוא עבודה (אחרי הבגרות במתמטיקה, עוד חודש), בתור מתדלק או משהו. ואז לאילת לפני שכולם מתגייסים וכל הפן החברתי בטח ישתנה.

מה שבטוח - אני הולך לבקר בבית הספר הזה עוד הרבה בשנה הבאה (כי אני רוצה, לא להשלים עוד בגרויות :) ).

מה שכן, בכל ה3 שנים האחרונות לא נהנתי, כמו שנהנתי להכין את הסרט לבגרות. ימים ולילות, (להגיע בבוקר, לחזור הביתה בבוקר שלמחרת) לצלם ולערוך. לצחוק, לעשן מחוץ לכיתה (גלאי עשן במגמה) ולצחוק על המורה הארגנטינאי שלנו כל הלילה. לראות את הזריחה, לאט לאט אתה רואה אנשים באים ללמוד ואתה חצי מת ותשוש כי לא ישנת איזה 48 שעות שינה נורמלית.

אחחח....חוויות.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יומיים גם אני יוצא מהמערכת המקוללת הזאת, וברוך השם שפטרנו.

תכנונים? עבודה, עבודה ועוד קצת עבודה.

יום חמישי אחרי הבגרות האחרונה(באזרחות) נוסע לכינרת עם עוד כמה חברים עד יום שבת(ואז בית ריק לשלושה שבועות :p), אח"כ מתכוון לעבוד קצת, ואז כנראה סיני, ניו יורק, ומה שרק יבוא ליד, ובסוף בסוף כנראה גם אוניברסיטה(צבא - נושא קצת כאוב).

גילי - אני מאמין שראית BMW 745I לא מהצורה הכי חדשה(לאותה משפחה יש גם קרייזלר 300C ואיזה בנץ שחורה).(ד"א אני מפקפק באמינות של הכספים של המשפחה הזאת... :D)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איי איי איי.....

גם לי זו שנה אחרונה בביצפר וכבר אני מתחיל להתגעגע....

כל כך הרבה חויות,שטויות,צחוקים....

בעצם התקופה הכי טובה שהיתה לי היא ב3 השנים האחרונות...

בקיצור מחזור נ"ד(יש מצב גם לנאד) קוגל חולון שולטיםםםםם

בקיץ זה אני מתכנן לטוס עם החברים לאנשהו בנתיים לא סגורים...

לא נשכח את החברה שגם היא רוצה לנסוע לאילת....בקיצור יהיה מוייי כיףףף

בהצלחה לכל המסיימים את לימודיהם

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יומיים גם אני יוצא מהמערכת המקוללת הזאת, וברוך השם שפטרנו.

תכנונים? עבודה, עבודה ועוד קצת עבודה.

יום חמישי אחרי הבגרות האחרונה(באזרחות) נוסע לכינרת עם עוד כמה חברים עד יום שבת(ואז בית ריק לשלושה שבועות :p), אח"כ מתכוון לעבוד קצת, ואז כנראה סיני, ניו יורק, ומה שרק יבוא ליד, ובסוף בסוף כנראה גם אוניברסיטה(צבא - נושא קצת כאוב).

גילי - אני מאמין שראית BMW 745I לא מהצורה הכי חדשה(לאותה משפחה יש גם קרייזלר 300C ואיזה בנץ שחורה).(ד"א אני מפקפק באמינות של הכספים של המשפחה הזאת... :D)

כן, אין מה לעשות, אנשים "מפוקפקים" יש בכל מקום... הבימר היתה לבנה עם פנסים מרובעים. לדעתי היא היתה סידרה 3, אבל יכול להיות שאני טועה, אחרי ש BMW התחילו לעשות גם הם מכוניות מפלסטיק עם פנסים יפאניים הפסקתי אפילו לקרוא את הקטלוגים שלהם (לא שאני יכול להרשות לעצמי לקנות, אבל זה תחביב מטופש שכזה לשחק "בנידמה לי" :roll: )

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו תוסיף שעוד שבועים מצטרפים שאר הילדים לחופש הגודל, תוסיף את זה שמשעמם להם ויש להם אינטרנט, והנה מתחילה מתקפת דיונים בסגנון של VR6 לוקחת הונדה קופה??????????????. ועוד אי אלו הודעות מיותרות, כמו כל חופש גדול, יהיה שמח בפורום עם משחקי חתול עכבר ומחיקות של דברים מיותרים במטרה לשמור על הרמה.

כמובן שהודעה זו לא באה להגיד שכל מי שבחופש הגדול הוא מהכותבים האלו, אבל המזדמנים שלרוב מגיעים לכאן בעיקר בחופש, הם לצערנו כן שייכים לקבוצה הזו.

בהצלחה בבגרויות !

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו תוסיף שעוד שבועים מצטרפים שאר הילדים לחופש הגודל, תוסיף את זה שמשעמם להם ויש להם אינטרנט, והנה מתחילה מתקפת דיונים בסגנון של VR6 לוקחת הונדה קופה??????????????. ועוד אי אלו הודעות מיותרות, כמו כל חופש גדול, יהיה שמח בפורום עם משחקי חתול עכבר ומחיקות של דברים מיותרים במטרה לשמור על הרמה.

כמובן שהודעה זו לא באה להגיד שכל מי שבחופש הגדול הוא מהכותבים האלו, אבל המזדמנים שלרוב מגיעים לכאן בעיקר בחופש, הם לצערנו כן שייכים לקבוצה הזו.

בהצלחה בבגרויות !

גיא

מגיע החופש, וילדים משאירים שאריות של נרגילות על מכוניות... :x

יש רחוב (יש הרבה, אבל זה יחודי) בשוהם, שהוא בין שני פארקים. הוא בירידה ויש שם גבשושיות שטוחות יחסית, המקום החביב על נהגים חדשים ל"פתיחות"... עצוב, אבל כל פעם ניכנס איזה אוטו במידרכה, מעיף איזה עץ או "סתם" פוגע במכונית חונה... פעם בכמה שבועות אני רואה שם "שאריות" מאיזה אוטו...

זה עצוב כי הטמבלים האילו לא יכולים להישתלט על מכונית אפילו בקו ישר.

עוד דבר עצוב, אין שם מישטרה!!! המישטרה עומדת ביציאה משוהם, כביש 2 נתיבים ישר ללא בני אדם ותופסת אנשים שנוסעים 65 :?

זה עניין של זמן עד י"יעיפו" איזה ילד...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד חודש בערך טס למשך ארבעה חודשים! :) עם חברים.

דרום אמריקה... אוייי אני כל כך מחכה, עובד כל יום משש בבוקר עד שש בערב בשביל הטיול הזה!.

הולך להיות כל כך טוב... אני כבר רואה את הוילה בקרטחנה.

mcyossi - הוא כבר השתנה אתה פשוט חיי את זה ואתה לא שם לב...

חצי שנה לפני הסוף הרבה דברים משתנים... (רק בצבא אתה מבין את השינויים הללו).

בצבא עוד יותר כמובן , אבל החברים הקרובים שיש לך עכשיו תשמור עליהם.

אחרת זה מתפרק.

שומרים על קשר בצבא, מה גם אחרי הצבא החברים שיש לך הם אלו שסביר מאוד להניח שישארו לך עד סוף ימיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...