Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינוי חום מקומה שניה

שגיא 601

פוסטים מומלצים

אני משכיר בית פרטי עם גג רעפים ישן כבר. הבידוד הוא אפס. אם המזגן לא פועל יום ולילה בכל החללים בקיץ - הבית חם מאוד. להכנס להוצאות של החלפת הרעפים והתקנת מאוורר על הרעפים שיונק את החום החוצה - מוריד 2-3 מעלות (מהתיעצות עם השכנים). לכן המלצתי על מאוורר תעשייתי. זה כמו שכדי לקרר במהירות את הרכב בימים רותחים - קודם כל פותחים חלונות ומפנים את האוויר הרותח

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הפרשי הטמפרטורות ברורים עם עלית כל קומה. מכל מקום, יש עליית גג שמעליה גג רעפים. בקיץ האיזור חם מאוד, אבל מזגן קטן מצנן היטב חדר של 20 מ"ר (עם קוקיות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Michazzz כתב:

כמו שכדי לקרר במהירות את הרכב בימים רותחים - קודם כל פותחים חלונות ומפנים את האוויר הרותח

למעטפת הרכב אין את המסה וקיבול החום שיש לקירות/גג של בית.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Michazzz כתב:

אני משכיר בית פרטי עם גג רעפים ישן כבר. הבידוד הוא אפס. אם המזגן לא פועל יום ולילה בכל החללים בקיץ - הבית חם מאוד. להכנס להוצאות של החלפת הרעפים והתקנת מאוורר על הרעפים שיונק את החום החוצה - מוריד 2-3 מעלות (מהתיעצות עם השכנים). לכן המלצתי על מאוורר תעשייתי. זה כמו שכדי לקרר במהירות את הרכב בימים רותחים - קודם כל פותחים חלונות ומפנים את האוויר הרותח

1. מאוורר על הרעפים זה סופר חובה , אפילו חלק פתוח בלי מאוורר יעזור.

2. אין לך איטום מתחת לרעפים ובין העליית גג לחדר ? פה עושים תמיד (יש הרבה שיטות מחומרי איטום שמצמידים לקצף מיוחד)

הבית שלי כן מבודד כראוי (איזור של 4 עונות אמיתי - 35-40 מעלות בשיא בקיץ , מינוס 15 בשיא הקור בחורף) - ההפרש בין הקומה הראשונה לשניה הוא מעלה או 2...

לפני 5 שעות, lior2321 כתב:

מה צבע הגג? בהיר יכול לשפר משמעותית את החום

פחות משמעותי מהחומר והאיטום. (הגגות הסטנדרטים פה הם כהים בגלל החומר של הבידוד)

לפני שעתיים, אורי מ. כתב:

למעטפת הרכב אין את המסה וקיבול החום שיש לקירות/גג של בית.

בכלליות בבית גדול עם מערכת מיזוג מרכזית -> עדיף להשקיע בבידוד ואז להשאיר את הבית באיזור טמפ׳ סביר ולא לתת לו לעלות יותר מדי או לרדת יותר מדי.

כן - גם כשיוצאים לחופשה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על סביבה וטכנולוגיות בניה שונות לחלוטין מאצלנו. וגם בקרת האקלים שונה. אני לא בטוח שאפשך להשליך ישירות לארץ.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

אתה מדבר על סביבה וטכנולוגיות בניה שונות לחלוטין מאצלנו. וגם בקרת האקלים שונה. אני לא בטוח שאפשך להשליך ישירות לארץ.

לגבי הבניה -> אני מקבל (אבל אפשר לשפר ללא ספק על ידי איטום , והרבה ממנו. ובבניה חדשה יקרה עושים את זה אגב. בניה קלה מודרנית גם נראית הרבה יותר דומה לפה. ובבתים בהרצליה פיתוח של חברים / מכרים הרבה מזה זה הסטטוס / דרך בניה כבר עשרות שנים)

לגבי הבקרת אקלים - איך המיזוג מרכזי שלי פה שונה ממיזוג מרכזי בישראל?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Liviur כתב:

פחות משמעותי מהחומר והאיטום. (הגגות הסטנדרטים פה הם כהים בגלל החומר של הבידוד)

לצביעה לבנה של הגג יש משמעות לא קטנה של הפחתה של בין 2 ל-5 מעלות בתוך הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...