Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטח אכסון לא זמין במערכת "פח" של גיל קאר

סולל הדרך

פוסטים מומלצים

כן.... אני יודע שהייתי צריך לזרוק את המערכת הזאת לפח
אבל אחרי שהיא נפרצה לפני שנתיים וחצי ונוסף דונגל קאר פליי אלחוטי וזה עבד מספיק טוב לצרכים שלי 
מסתבר שלאורך הזמן יש "משהו" שממלא את זיכרון המערכת וחונק אותה ואני לא יודע מה המשהו הזה
פעם ראשונה שזה קרה לי לי לפני חצי שנה מחקתי כמעט את כל האפליקציות שהיו מותקנות
זה פינה זכרון אבל התופעה חזרה שוב,
אפשר לראות שרוב הזכרון פנוי אבל לא זמין
להחליף את המערכת זה פתרון שאני כרגע מנסה להימנע ממנו
למחוק קובץ, נראה לי הפתרון הכי קל ומהיר
למישהו יש רעיון?

609cffee-7d7b-4ba5-8e7d-a2cb56d855ff.jpg

347d4f6a-3760-41cc-a84a-25f9a927619f.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששלחת לא רלוונטי גם כי אין לי וואטסאפ וגם כי המכשיר מציג נפח עצום פנוי אבל לא זמין!

IMG_7127.jpeg

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה מה שצריך לקרות, אבל בגלל לא נותן לי גישה למטמון 

IMG_7132.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהמצב הפך להיות בלתי אפשרי

ומי התקין לי את הפריצה לא ענה לי להודעות, החלטתי לעשות שחזור הגדרות יצרן... בתקווה שהפריצה לא תעלם.

כבר לא היה אכפת לי, בכל מקרה המצב מחייב החלפה של המערכת.

לשמחתי המערכת עלתה עם הפריצה, התקנתי את ה apk של הדונגל ובא לציון גואל עד שהמערכת הדפוקה הזאת תמות מות גיבורים

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שגישה אמיתית והתעסקות דורשת קוד טכנאי השמור לגיל קאר הידועים לשמצה

שמח לקרוא שהשחזור לא העיף את הפרצה והכל תקין עכשיו (?)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהמערכת "נפרצת" בעצם מותקנת קושחה שמסירה חלק מההגבלות
הפריצה שהיתה מותקנת לא היתה root שמאפשרת גישה ומחיקת קבצי מערכת אלא רק התקנה של אפליקציות מ APK... סה טו!
הקושחה ה"פרוצה" כמובן שבסיסה/רובה הוא הקושחה המקורית ולכן היא מכילה את ה"לינקים" להתקנת כל האפליקציות שגיל קאר וכולמוביל דחפו לכולם כמו וויז (משנת 2018) או פנגו וכל אותם דברים חסרי משמעות בעידן הקאר פליי

טו מייק אה לונג סטורי שורט.
במהלך השחזור "להגדרות יצרן" המערכת מבקשת להגדיר שפה ומאפשרת לבחור אם להתקין או לא את כל האפליקציות ההזויות של גל-קאר
בחרתי להסיר/לא להתקין אף אחת מהן
מה שגרם לזה שעכשיו הקאר פליי עולה תוך 15 שניות מרגע הסוויץ ולא דקה וחצי כמו שהיה עד היום.
בלי קשר שהדונגל הזה של Carlinkit פשוט עובד יפה ומאוד מומלץ.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, סולל הדרך כתב:

כל האפליקציות שגיל קאר וכולמוביל דחפו לכולם כמו וויז (משנת 2018) 

image.png.3e8944f8cc21929c315129a4c5d9b1ad.png

:bigcry: גם אני רוצה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...