Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריזבי ונסיעות מבחן לעיתונאים

lywr497

פוסטים מומלצים

תומר הדר בסרטון האחרון( פורד ריינג'ר) חשף שפריזבי /קרסו לא נותנת לו נסיעות מבחן. 

האם זה משהו אישי נגדו? 

אז עברתי כעת על האתר TheCar וגם על plugmag 

ולא מצאתי שם נסיעות מבחן של רנו / ניסאן/ אינפינטי / אקספנג/ צ'רי וכו מהתקופה האחרונה 

נכון לא עברתי על כל אתרי הרכב , אבל  האם זה מקריות? או שיש  כאן משהו שאנחנו כצרכנים צריכים לדעת? 

עריכה אחרונה על ידי lywr497
הוספתי את plugmag
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד בעדינות שכנראה תומר הדר הרוויח את זה ביושר.

לטעמי רמת הכתיבה (וה"משחק"?) נמצאים בירידה מתמדת, וכבר קשה להתייחס עניינית (ובכלל) למה שהוא מייצר.

לגבי thecar ו-plugmag אתה מוזמן לפנות ליח"צ של פריזבי ולשאול.

• אהבתי 2
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לעיתונאים לקבל רכבי מבחן מפריזבי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

נגיד בעדינות שכנראה תומר הדר הרוויח את זה ביושר.

לטעמי רמת הכתיבה (וה"משחק"?) נמצאים בירידה מתמדת, וכבר קשה להתייחס עניינית (ובכלל) למה שהוא מייצר.

לגבי thecar ו-plugmag אתה מוזמן לפנות ליח"צ של פריזבי ולשאול.

איפה הימים שהיבואנים היו מחזיקים כאן 

נציגים... 

תודה על הרעיון, אני אנסה לענות לעצמי לבד😉

לפני שעתיים, discoTD5 כתב:

אין שום בעיה לעיתונאים לקבל רכבי מבחן מפריזבי.

לא שאלתי עליך, שאלתי על עיתונאים אחרים...

אבל אתה בטח יודע ומכיר את כל העיתונאים ואתה יודע שאין בעיה לקבל רכב לנסיעת מבחן 

ושלשה אתרים שציינתי  שלא בוחנים רכבים של פריזבי זה בטח מגיע מצד העיתונאים...

אז התגובה שלך מספקת ומשכנעת

תודה

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lywr497 כתב:

לא שאלתי עליך, שאלתי על עיתונאים אחרים...

תסתכל על 'וואלה רכב', YNET, ערוץ הספורט (קורפל וכשריאן) ו'אוטו' - האם הם מקבלים כלי רכב מיבואן זה או אחר? 

מכיוון שהם מקבלים - אז אין בעיה.

לגבי גיל מלמד ופלאגמג - אני מניח שזה עניין של מיקוד. אני משער שהם יקבלו כל רכב שהם יבקשו, אם יש רכב הדגמה.  

בסופו של דבר זה one man show ויש גבול כמה אותו one man מסוגל למתוח את עצמו ממבחן למבחן. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הם נתקלו בנסיעת המבחן שלו בדובלו

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, discoTD5 כתב:

תסתכל על 'וואלה רכב', YNET, ערוץ הספורט (קורפל וכשריאן) ו'אוטו' - האם הם מקבלים כלי רכב מיבואן זה או אחר? 

מכיוון שהם מקבלים - אז אין בעיה.

לגבי גיל מלמד ופלאגמג - אני מניח שזה עניין של מיקוד. אני משער שהם יקבלו כל רכב שהם יבקשו, אם יש רכב הדגמה.  

בסופו של דבר זה one man show ויש גבול כמה אותו one man מסוגל למתוח את עצמו ממבחן למבחן. 

לגבי גיל מלמד

אני מניח שזה בגלל זה

https://thecar.co.il/גם-מנועי-ה-1-3-ליטר-של-ניסאן-רנו-ומרצדס-בסכ/

https://thecar.co.il/כך-דופקות-ניסאן-ושברולט-את-הישראלים-הס/

רשימת האתרים שהבאת ברוב המקרים מלטפת את היבואנים ולא שואלת שאלות קשות ולכן יקבלו מה שהם רוצים ( טיסות לחו"ל וארוחות בוקר לדוגמא )

בגלל שיש אצלנו מעט עיתונים שעושים את עבודתם כראוי ובאמת נותנים ביקורת, כי זה אשכרה העבודה שלהם

אז פתאום אין מבחנים עם יבואן ספציפי...

אז אני מסיק מסקנות בעצמי... 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזק את סוסיך ואת הקפיצה למסקנות, 

1. גם בוואלה נכתב על הפיצוי לבעלי ניסאן עם תיבות ההילוכים התקולות : https://cars.walla.co.il/item/3586461

לגבי העניין עם מנועי ה-1.33 ליטרים, שים לב, מדובר בבקשה לתביעה ייצוגית, כלומר שלב ראשוני מאוד מאוד של האירוע, עד שזה לא מגיע למישור התביעה ממש ואז לפס"ד או פשרה, מה שמקבלים פה זה אייטם יותר קולני מלוחמני וכמובן פרסום לעורכי הדין מגישי הבקשה. כמו כן, למי שמכיר קצת את הסוגיה, הכותרת על "כשל במנועים" מעט פומפוזית (וזה בסדר, לפעמים זה מה  שצריכה לעשות כותרת), בסופו של דבר העניין מתמקד בתרמוסטט שיש להחליף. 

2. לכל יבואן יש מערכת שיקולים לגבי למי הוא נותן איזו מכונית מבחן ומתי. יכול להיות ששני האתרים האלו קטנים מדי בשביל שיבואן ימקד בהם מאמץ או השקעה, יכול להיות בגלל מחסור בזמן של הבוחנים באתרים האלו להגיע לביצוע נסיעת מבחן, בעיות תיאום לו"ז (במיוחד במכוניות מבוקשות). 

בקיצור, רשימה לא קצרה של סיבות שיכולות להיות סבירות לא פחות מזו שהעלית. 

אם אתה ממש נחוש לדעת, אתה יכול לפנות בשאלה הזו למחלקה הרלוונטית אצל קרסו ולשאול אותם, התשובה תהייה מהימנה יותר מכל מה שתקרא כאן ככל הנראה.

• אהבתי 1

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, קרמבו כתב:

החזק את סוסיך ואת הקפיצה למסקנות, 

1. גם בוואלה נכתב על הפיצוי לבעלי ניסאן עם תיבות ההילוכים התקולות : https://cars.walla.co.il/item/3586461

לגבי העניין עם מנועי ה-1.33 ליטרים, שים לב, מדובר בבקשה לתביעה ייצוגית, כלומר שלב ראשוני מאוד מאוד של האירוע, עד שזה לא מגיע למישור התביעה ממש ואז לפס"ד או פשרה, מה שמקבלים פה זה אייטם יותר קולני מלוחמני וכמובן פרסום לעורכי הדין מגישי הבקשה. כמו כן, למי שמכיר קצת את הסוגיה, הכותרת על "כשל במנועים" מעט פומפוזית (וזה בסדר, לפעמים זה מה  שצריכה לעשות כותרת), בסופו של דבר העניין מתמקד בתרמוסטט שיש להחליף. 

2. לכל יבואן יש מערכת שיקולים לגבי למי הוא נותן איזו מכונית מבחן ומתי. יכול להיות ששני האתרים האלו קטנים מדי בשביל שיבואן ימקד בהם מאמץ או השקעה, יכול להיות בגלל מחסור בזמן של הבוחנים באתרים האלו להגיע לביצוע נסיעת מבחן, בעיות תיאום לו"ז (במיוחד במכוניות מבוקשות). 

בקיצור, רשימה לא קצרה של סיבות שיכולות להיות סבירות לא פחות מזו שהעלית. 

אם אתה ממש נחוש לדעת, אתה יכול לפנות בשאלה הזו למחלקה הרלוונטית אצל קרסו ולשאול אותם, התשובה תהייה מהימנה יותר מכל מה שתקרא כאן ככל הנראה.

בסדר השאלה נשארה באוויר ושכל אחד יענה לעצמו. 

אגב, אשמח לקבל את היחצ של קרסו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, lywr497 כתב:

בסדר השאלה נשארה באוויר ושכל אחד יענה לעצמו. 

אגב, אשמח לקבל את היחצ של קרסו. 

תגובה שהיא תמצית כל הרע של פורומים ציבוריים.

ענו לך שני אנשים עם ידע מעמיק על התחום. 

התשובה שלך היא "השאלה נשארה באוויר ושכל אחד יענה לעצמו". כלומר אל תתנו לעובדות לבלבל אותי. אני אמשיך להחזיק בתאוריות שלי, גם אם הסבירו לי שאין בהן ממש. 

אתה גם חושב שמישהו עובד אצלך "אשמח לקבל את היחצ של קרסו". על זה נאמר "השאלה נשארה באוויר ושכל אחד יענה לעצמו". 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כתב רכב חובב (זו לא העבודה שלי, הכתיבה מתבצעת במינון מאוד נמוך לצד עבודה במשרה מלאה, משפחה וכו), כותב באתר לציבור הדתי לאומי.

במחלקת יחסי הציבור של פריזבי, רק מחכים שאבוא לקחת רכבים לנסיעת מבחן... לצערי, אני עמוס

במהלך 7 השנים בהן אני כותב כתבות רכב, היתה פעם אחת שביקשו לתקן נתון טכני וםעם אחרת בה סיקרתי את הליפמוטור וביקרתי קשות את המחסור במערכות בטיחות - אמרתי להם שאני לא מתכוון לשנות את הדברים ומצידי שיקחו את הכתבה ויעשו בה איזה שינויים שהם רוצים - רק שלא תפורסם תחת השם שלי... אין היום רכבים ממש גרועים, אבל בשנת 2023 רכב ללא מערכות בטיחות אקטיביות ראוי לכל הביקורת וזו הפעם הראשונה שנתקלתי ברצון לליטוף מצד יחסי הציבור של יבואן רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, לא שאלה ולא בטיח.

אתה לא רוצה תשובה, אתה רוצה לזרוק רמיזות ולהיתמם.

יש לך שלושה גורמים שיוכלו לענות לך, מחלקת נסיעות המבחן בקרסו, עורך the car ועורך פלאג מאג. 

איחלתי לחייל בהצלחה. 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עשה נסיעת מבחן על ה P7 דנן, מאוד התרשם לחיוב מהאוטו, טוען שעדיף על טסלה, אבל לא פחות התרשם מאיש המכירות ( סניף ראשון ) שהתלווה אליו, עניני מאוד, מעודכן בפרטים הטכניים, כמו שצריך וחשוב מכל אלו, לא מעיק, למרבה הצער תופעה מאוד מקובלת אצל רבים מאלו המחזיקים במשרות דומות במקומות אחרים. אז אולי המדיניות הרשמית בקרסו היא לא להיות נחמדים, אבל יש חריגים, אולי איזו קריאה לסדר מתבקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.2.2024 בשעה 12:00, lywr497 כתב:

איפה הימים שהיבואנים היו מחזיקים כאן 

נציגים... 

איך אמר מי שאמר כשהפסיד בבחירות: צריך להחליף את העם

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...